مراسم معارفه سرپرست جدید فرمانداری شهرستان لالی برگزار شد

مراسم معارفه سرپرست جدید فرمانداری شهرستان لالی برگزار شد

رویش زاگرس: در مراسمی با حضور معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان لالی برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس   گودرز ترکی زاده گزارشی از عملکرد ۶ ساله خود در شهرستان لالی را ارائه کرد. در ادامه برنامه سرگرد گوروی فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج لالی ، قاسم رستمی رئیس شورای شهر ، حجت الاسلام جعفری امام جمعه موقت و علی رضایی معاون فرمانداری در سخنانی مشترک ضمن تجلیل از زحمات گودرز ترکی زاده برای افشین حیاتی سرپرست جدید فرمانداری آرزوی موفقیت کردند.

در بخش دیگری از این برنامه معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان اظهار داشت :‌ امروز بیش از هر زمان دیگری نیاز به کار و تلاش داریم چرا که مشکلات اقتصادی موجب فشارهایی بر زندگی مردم شده و همین موضوع وظایف مسئولان را در خدمت به مردم سنگین تر کرده است. دکتر نجاتی همچنین تاکید کرد : مردم از ما به عنوان یک دولت انقلابی انتظار دارند و حقیقتا امیدوار شده اند که زندگی رو به بهبودی است لذا همه با باید فارغ از مسائل قومی و قبیله ای در جهت رفع مشکلات تلاش کنیم و خدماتی که نظام ارائه می دهد به اطلاع مردم برسانیم.

قرائت حکم تکریم استاندار خطاب به گودرز ترکی زاده و همچنین حکم انتصاب افشین حیاتی به عنوان فرماندار جدید شهرستان لالی برنامه بعدی این مراسم بود که از سوی معاون سیاسی اجتماعی استاندار صورت گرفت و با سخنانی کوتاه از افشین حیاتی فرماندار جدید شهرستان لالی مراسم خاتمه یافت.

درباره نویسنده

10399مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی