دادستان مسجدسلیمان:
طی دو نزاع در دو منطقه مسجدسلیمان ۶ نفر بازداشت و روانه زندان شدند

طی دو نزاع در دو منطقه مسجدسلیمان ۶ نفر بازداشت و روانه زندان شدند

طی دو نزاع در دو منطقه مسجدسلیمان ۶ نفر بازداشت و روانه زندان شدند/مراجع قضائی و انتظامی شهرستان با عاملان قدرت نمایی با سلاح سرد یا گرم در این شهرستان قاطعانه برخورد خواهد کرد

رویش زاگرس: طی دو نزاع در دو منطقه مسجدسلیمان ۶ نفر بازداشت و روانه زندان شدند. دکتر رحمان بن سعید دادستان مسجدسلیمان در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس با اعلام این خبر افزود: در یکی از این نزاع ها احدی از انان که سابقه شرارت نیز داشته است با شمشیر قصد قدرت نمایی داشت که توسط نیروهای انتظامی بازداشت و با دستور قضایی روانه زندان شدند.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مسجدسلیمان گفت: مراجع قضائی و انتظامی شهرستان با عاملان قدرت نمایی با سلاح سرد یا گرم در این شهرستان قاطعانه برخورد خواهد کرد و هیچ یک از برهم زنندگان آرامش در این شهرستان حاشیه امنی از سوی پلیس و مراجع قضائی نخواهند داشت.
وی از شهروندان خواست در صورتی که چنین صحنه‌هایی را مشاهده کردند، اطلاعات افراد شرور را به دست پلیس برسانند.بن سعید ادامه داد: هر کسی بخواهد رفتارهای خشونت آمیز داشته باشد یا برای شهروندان و جامعه ایجاد ناامنی کند با اشد مجازات و برخورد قاطع دستگاه های قضایی و امنیتی مواجه خواهد شد.

درباره نویسنده

11251مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی