کاشت ۴۰۰اصله درخت کنار به همت پرسنل کارخانه سیمان کارون مسجدسلیمان

کاشت ۴۰۰اصله درخت کنار به همت پرسنل کارخانه سیمان کارون مسجدسلیمان

رویش زاگرس: جمعی از پرسنل کارخانه سیمان به اتفاق انجمن دوست داران محیط زیست مسجدسلیمان به جهت پاس داشت روز درخت کاری و آغاز هفته منافع طبیعی ۴۰۰ درخت کنار را در زمین های مجاور این کارخانه در دل زمین کاشتند.به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس مهندس مهران امامی ریاست کارخانه عنوان کرد: کاشت درخت و نهال و مراقبت از آن از جمله رفتارهایی است که مورد توصیه و تاکید دین مبین اسلام بوده است از انجا که امروز ۱۵ اسفند در تقویم ملی کشورمان به عنوان روز درخت کاری ثبت شده است برای بزرگداشت این روز و از طرفی برای داشتن محیطی سبز تر، زیبا تر و آسمانی آبی تر در طول سال خصوصاً این ایام از فعل کاشت درخت و نهال استقبال می کنیم و تا جایی که امکان داشته باشد از همراهی و همکاری با انجمن دوست دار محیط زیست و طبیعت دریغ نخواهیم کرد.
امامی در ادامه گفت: از اعضای انجمن مذکور که امروز در خدمت آنان بودیم  ممنون و سپاسگزارم که بفکر محیط زیست جامعه هستند. همچنین جای دارد هفته منابع طبیعی را خدمت عزیزان و تلاشگران در این عرصه تبریک صمیمانه داشته باشم.
لازم به ذکر است درخت کنار از جمله گونه ی بومی منطقه که در صورت مراقبت با کمترین میزان آبیاری در منطقه قابل رشد و نمو می باشد.

درباره نویسنده

11277مطلب نوشته است .

One Comment on “کاشت ۴۰۰اصله درخت کنار به همت پرسنل کارخانه سیمان کارون مسجدسلیمان”

  • بانو wrote on ۱۵ اسفند, ۱۴۰۰, ۱۶:۵۵

    چه عالی که درخت مثمر و بومی کاشتن احسنت👏

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی