به مناسبت میلاد حضرت فاطمه(س) و بزرگداشت روز زن
مراسم تقدیر از مادران اتیسم در منطقه گردشگری چم آسیاب برگزار شد+ تصاویر

مراسم تقدیر از مادران اتیسم در منطقه گردشگری چم آسیاب برگزار شد+ تصاویر

رویش زاگرس: به مناسبت میلاد با سعادت صدیقه کبری حضرت فاطمه(س) و بزرگذاشت روز زن مراسم تقدیر از مادران اتیسم در منطقه گردشگری چم آسیاب برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس در این مراسم که با حضور جمعی از خانواده های اتیسم، مسئولین و فعالین اجتماعی شهرستان برگزار شد به تعدادی از مادران اتیسم هدایایی توسط شهرداری و خیرین اهداء گردید.

همچنین تعدادی لباس گرم نیز میان دختران اتیسمی توزیع گردید. ورناصری رئیس اداره بهزیستی مسجدسلیمان در سخنانی اظهار کرد: بیش از سه هزار نفر معلول و حدود ۷۰ نفر از طیف اتیسم تحت پوشش بهزیستی قرار دارد وی تاسیس مرکز روزانه آموزشی اتیسم و موسسه نغمه موعود اتیسم را بخشضی از فعالیت های این اداره جهت رفع مشکلات جامعه اتیسم عنوان کرد و گفت: پیگیر تاسیس مرکز شبانه روزی اتیسم نیز هستیم که از سرپرست محترم شهرداری و اعضای شورای شهر تقاضا داریم در خصوص نصب تجهیزات و محصور کردن پارک اتیسم در مسیر نمره۸ به بی بی یان با ما همکاری کنند. از خیرین و نیکوکاران محترم نیز می خواهم همچون گذشته با اداره بهزیستی همکاری داشته باشند.

لازم به ذکر در این مراسم شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان،  شهرداری شورای شهر، و اقای کورش زنگیان مدیریت منطقه گردشگری چم آسیاب همکاری داشتند.

درباره نویسنده

10207مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی