رییس مرکز بهداشت شهرستان مسجدسلیمان خبر داد:
یک مطب دندانپزشکی به علت عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی در مسجدسلیمان پلمب شد

یک مطب دندانپزشکی به علت عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی در مسجدسلیمان پلمب شد

رویش زاگرس: رییس مرکز بهداشت شهرستان مسجدسلیمان گفت: یک مطب دندانپزشکی به همراه ۶ واحد صنفی دیگر از جمله نانوایی، سوپر مارکت، آش فروشی و… به دلیل عدم رعایت دستوراعمل های بهداشتی و بی توجهی به تذکرات بازرسان سلامت محیط و بهداشت حرفه ای پلمب شدند. پرویز زمانپور رئیس مرکز بهداشت شهرستان مسجدسلیمان در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس با اعلام این خبر افزود:بازرسی مداوم از مطب پزشکان و صنوف مختلف همچنان ادامه خواهد داشت و افرادی که نسبت به هشدارهای بهداشتی بی توجهی کنند پس از تذکر قطعاً با آنان برخورد خواهد شد. وی ادامه داد: به تعدادی از مطب ها و صنوف مختلف نیز که به تذکرات بازرسین توجه نکرده اند، اخطار ۴۸ ساعته پلمب داده شد است و در صورت عدم رعایت پروتکل ها و ضوابط بهداشتی طبق مصوبه ستاد مقابله با کرونا شهرستان قطعا پلمب خواهند شد.

زمانپور در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: با توجه به ورود سویه جدید او میکرون به کشور بازرسی مشترک کارشناسان بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان مسجدسلیمان با نمایندگان ادارات صمت، دامپزشکی، تعزیرات، اماکن، نظام پزشکی و معاونت درمان از اصناف و مراکز تشخیصی و طبی تشدید و طی یک هفته گذشته بیش از ۶ واحد متخلف از دستورالعمل های بهداشتی پلمب شدند.

زمانپور تعداد بازرسی های سلامت محیط را از ابتدای ماه جاری ۶۴۵ و واحد بهداشت حرفه ای را نیز ۹۲۳ بازدید اعلام کرد. ۳۶ اداره، ۱۶ بانک و ۵۱دفتر بیمه و پیشخوان از جمله مواردی بودند که توسط این واحد مورد بازرسی قرار گرفت.

درباره نویسنده

10266مطلب نوشته است .

One Comment on “رییس مرکز بهداشت شهرستان مسجدسلیمان خبر داد:
یک مطب دندانپزشکی به علت عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی در مسجدسلیمان پلمب شد

  • م wrote on ۲۲ دی, ۱۴۰۰, ۱۵:۴۸

    باتشکر ازشما.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی