دادستان مسجدسلیمان خبر داد:
لیدر تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان بازداشت شد

لیدر تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان بازداشت شد

رویش زاگرس: دادستان مسجدسلیمان از بازداشت یکی از لیدرهای تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان خبر داد.  رحمان بن سعید در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس با اعلام این خبر افزود: سوای هجوم تعدادی از لیدرها به بازیکنان و کادرفنی این تیم در رختکن، پس از بازی با صنعت نفت آبادان در هفته چهاردهم لیگ برتر که در صورت شکایت بازیکنان و کادر فنی این مسئله نیز پیگیری خواهد شد به دلیل انتشار کلیپ در فضای مجازی و خدشه وارد کردن به مسجدسلیمان و قوم بزرگ و با اصالت بختیاری یکی از لیدرهای باشگاه نفت بازداشت شد.

دکتر رحمان بن سعید دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهرستان مسجدسلیمان با بیان این مطلب افزود: متاسفانه تعدادی از لیدرهای نفت مسجدسلیمان که به آبادان رفته بودند پس از اتمام بازی وارد رختکن شده و به درگیری با بازیکنان و ضرب و شتم آن‌ها پرداختند! پس از آن با انتشار کلیپ در فضای مجازی باعث خدشه وارد کردن به نام مسجدسلیمان و قوم بزرگ و با اصالت بختیاری گردیدند ک هبه همین دلیل با دستور دادستانی یک نفر از آنان توسط پلیس اطلاعات و امنیت شهرستان مسجدسلیمان دستگیر و در حال حاضر در بازداشت به سر می برد.

 بن سعید با بیان این که عملکرد لیدرها در ورزشگاه ها همواره موثرترین عامل بر سطح آرامش عمومی مسابقات و یکی از مهمترین پارامترهای سنجش این موضوع بوده است گفت: انتظار داشتیم لیدرهای تیم به حفظ آرامش کمک می کردند نه این که خود عاملی برای ایجاد تشنج شوند.

وی ادامه داد: بی اخلاقی هایی که توسط برخی از این هواداران رخ داد در مرحله اول به ضرر خود آن ها و و تیم و در مرحله بعدی به جامعه ورزشی و ورزشکاران ضرر وارد می کند. دادستان مسجدسلیمان ادامه داد: ورزش برای سلامتی روح و جسم انسان لازم است، اما نکته ای که قابل توجه است این است که فوتبال، والیبال و … یک ورزش هستند و تماشای آن یک تفریح، بنابر این نباید این ورزش به شکلی باشد که به تمام زندگی یک فرد مبدل شود.

دادستان مسجدسلیمان گفت: همه می دانیم تیم نفت مسجدسلیمان از تیم های پرطرفداری ست که جوانان بسیاری چشم به نتایج این تیم دوخته اند اما باید پذیرفت مشکلاتی وجود دارد که بخشی از آن در بعد کلان و کشوری ست اما مردم مطمئن باشند همه مسئولان شهر در حال تلاش برای رفع این مشکلات هستند که امیدواریم هر چه سریع با حل این مسائل دل هواداران تیم در اقصی نقاط کشور شاد شود.

درباره نویسنده

10266مطلب نوشته است .

۲ Comments on “دادستان مسجدسلیمان خبر داد:
لیدر تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان بازداشت شد

  • م wrote on ۲۰ دی, ۱۴۰۰, ۱۶:۴۲

    باتشکر از دادستان محترم..

  • شهروند wrote on ۲۰ دی, ۱۴۰۰, ۱۷:۱۷

    درود بر دادستان عزیز و‌ دلسوز شهرمان

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی