دومین شکست متوالی نفت مسجدسلیمان /نفت آبادان۲ ، نفت مسجدسلیمان۰

دومین شکست متوالی نفت مسجدسلیمان /نفت آبادان۲ ، نفت مسجدسلیمان۰

رویش زاگرس- هفته چهاردهم لیگ برتر – استادیوم تختی آبادان
شنبه ۱۸ دی ماه ۱۴۰۰ – ساعت: ۱۷
صنعت نفت آبادان ۲ – نفت مسجدسلیمان ۰
گل: طالب ریکانی (۱۴)، محمود مطلق‌زاده (۷۸) برای صنعت نفت
داور: سیدرضا مهدوی
کمک داوران: هادی طوسی، مرتضی سلمان نژاد
اخراج: امید حامدی‌فر (۸۰- صنعت نفت)
اخطار: حسین ساکی، طالب ریکانی، محمد طیبی (صنعت نفت) – میرهادی میرجوان، مجتبی لطفی (نفت)
بدون تماشاگر

صنعت نفت آبادان: فرزین گروسیان، امید خالدی، محمد طیبی، رضا یزدان‌دوست، حسین ساکی (۶۴- سیدفاخرتهامی)، محمود مطلق زاده، امید حامدی‌فر، محمدرضا غبیشاوی (۷۰- علی امیری)، مهدی ممی‌زاده (۶۴- عباس بوعذار)، طالب ریکانی (۸۱- حکیم نصاری) و حسن بیت‌سعید
سرمربی: علیرضا منصوریان

نفت مسجدسلیمان: مسعود پورمحمد، علیرضا دغاغله، مجتبی لطفی (۹۰- مصطفی نائیج‌پور)، علی عبدالله‌زاده، مجید عیدی، مهران امیری (۵۵- میثم نقی‌زاده)، مسلم مجدمی، محمد بلبلی، محمدمهدی احمدی، مهرداد هدایتیان (۶۶- امیر روستایی) و میرهادی میرجوان
سرمربی: فراز کمالوند

خلاصه بازی
دربی تیم‌های نفتی فوتبال خوزستان با نتیجه ۲ بر صفر به سود صنعت‌نفت آبادان تمام شد.

بعد از اینکه میرهادی میرجوان در دقیقه ۶ تیر افقی دروازه نفت آبادان را به لرزه در آورد، طالب ریکانی کاپیتان زردپوشان صنعت‌نفت در دقیقه ۱۴ با ضربه سر دروازه نفت مسجدسلیمان را گشود و شادی را به اردوی آبادانی‌ها آورد. شاگردان کمالوند برای جبران گل خورده دست به حمله زدند اما در زدن ضربات نهایی کم‌دقت بودند و نیمه اول این مسابقه با همان تک گل به نفع میزبان تمام شد.

در نیمه دوم، تلاش بازیکنان دو تیم برای رسیدن به دروازه‌های همدیگر ادامه یافت تا اینکه باز هم زردپوشان آبادانی به گل رسیدند و این بار محمود مطلق‌زاده در دقیقه ۷۸ دروازه نفت مسجدسلیمان را گشود. اخراج حامدی‌فر در دقیقه ۸۰ تیم میزبان را ۱۰ نفره کرد و در ادامه بازی هم شوت محمد بلبلی به تیر افقی دروازه نفت آبادان خورد تا این مسابقه بین دو تیم نفتی جنوب با نتیجه ۲ بر صفر به سود نفت آبادان تمام شود.

شرح گل‌ها
۱-۰ (صنعت نفت): ارسال امید خالدی به درون محوطه جریمه نفت مسجدسلیمان با ضربه سر طالب ریکانی کاپیتان زردپوشان تبدیل به گل اول میزبان شد و صنعت‌نفت آبادان را پیش انداخت.

۲-۰ (صنعت نفت): شوت محمود مطلق‌زاده از پشت محوطه جریمه نفت مسجدسلیمان بعد از برخورد به یکی از مدافعان به درون دروازه غلطید و دومین گل را برای آبادانی‌ها به همراه داشت.

درباره نویسنده

9855مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی