رئیس مرکز بهداشت شهرستان مسجدسلیمان خبر داد:
تمام افراد بالای ۱۸ سال برای تزریق دز سوم واکسن به مرکز تجمیعی واکسیناسیون مراجعه نمایند

تمام افراد بالای ۱۸ سال برای تزریق دز سوم واکسن به مرکز تجمیعی واکسیناسیون مراجعه نمایند

رویش زاگرس: رئیس مرکز بهداشت شهرستان مسجدسلیمان از تزریق دز سوم واکسن کرونا برای افراد بالای ۱۸ سال که سه تا چهار ماه از زمان تزریق دز دوم آن‌ها گذشته باشد، خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس پرویز زمانپور گفت: تمام افراد بالای ۱۸ سال می‌توانند با رعایت همین فاصله زمانی برای تزریق دز سوم به پایگاه‌ تجمیعی واکسیناسیون در ۵ بنگله مراجعه کنند.
وی افزود: بر اساس دستورالعمل اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای تزریق دز یادآور، تمام افراد بالای ۱۸ سال که سه ماه از تزریق دز دوم آنان گذشته باشد می توانند مشابه واکسن دز دوم دز سوم را تزریق کنند.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: متاسفانه مشاهده شده است بعضی افراد با حضور در مرکز واکسیناسیون بعد از ثبت نام در سامانه و گرفتن کارت از تزریق واکسن خودداری می کنند که این مسئله علاوه بر تهدید سلامت فرد تهدیدی جدی علیه سلامت عمومی مردم و جرم محسوب می شود که قطعا این افراد علاوه بر حذف از سامانه به مراجع قضایی نیز معرفی خواهند شد.
زمانپور در پایان سخنان خود از مردم خواست با توجه به سویه جدید اومیکرون و نشانه هایی از آن در کشورمان همچنان فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک را در دستور کار خود قرار دهند.

درباره نویسنده

10268مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی