با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از هنرمندان مسجدسلیمان
آیین رونمایی از دو کتاب «طبیب بزرگ بختیاری» و «نمایش در قوم بختیاری » برگزار شد

آیین رونمایی از دو کتاب «طبیب بزرگ بختیاری» و «نمایش در قوم بختیاری » برگزار شد

رویش زاگرس: با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مسجدسلیمان آئین رونمایی از دو کتاب طبیب بزرگ بختیاری مرحوم حاج حسن آقا حاتمی نوشته کهزاد حبیبی و نمایش در قوم بختیاری تازه ترین اثر حسین مددی رونمایی شد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس این مراسم با حضور جمعی از شاعران و هنرمندان مسجدسلیمانی در محل کتابخانه ی اداره ارشاد مسجدسلیمان برگزار گردید.

در این مراسم از کتاب طبیب بزرگ بختیاری مرحوم حاج حسن آقا حاتمی به نویسنگی کهزاد حبیبی دهناشی از فرهنگیان مسجدسلیمانی و کتاب نمایش در قوم بختیاری به نویسندگی حسین مددی دانش آموخته دانشکده ی هنر در ادبیات نمایشی تهران رونمایی و به بازار کتاب عرضه شد.

سید ستار فاطمی در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس ضمن ابراز خوشحالی از این رویداد فرهنگی هنری در شهرستان گفت: یکی از راه های مبارزه با فقر و بیسوادی تلاش در جهت احیای نهضت مطالعه در جامعه است که امروزه جای خالی کتاب و سرانه ی مطالعه یکی از مشکلات بزرگ فرهنگی کشور ماست. سید ستار فاطمی ضمن تقدیر از حمایت های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در خرید بخشی از آثار نویسندگان گفت: از تمام توان و ظرفیت موجود جهت حمایت و همکاری استفاده خواهیم کرد. وی در پایان مراسم از همکاری نهاد کتابخانه های عمومی شهرستان مسجدسلیمان و بسیج هنرمندان تقدیر نمود.

درباره نویسنده

9855مطلب نوشته است .

One Comment on “با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از هنرمندان مسجدسلیمان
آیین رونمایی از دو کتاب «طبیب بزرگ بختیاری» و «نمایش در قوم بختیاری » برگزار شد

  • امین wrote on ۸ آذر, ۱۴۰۰, ۱۰:۳۸

    این کار ها باید خیلی زود تر انجام میشد نوشتن کتاب درباره بزرگان و مشاهیر بختیاری باعث ماندگاری نام آنان برای نسل های بعدی میشه امید وارم باز هم از این دست اتفاقات بیوفته باتشکر از مرد شعر‌ وادب استاد کهزاد حبیبی

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی