عضو سابق شورای شهر مسجدسلیمان شهردار سعید آباد جاجرود در استان تهران شد

عضو سابق شورای شهر مسجدسلیمان شهردار سعید آباد جاجرود در استان تهران شد

رویش زاگرس: عضو سابق شورای شهر مسجدسلیمان شهردار سعید آباد جاجرود در استان تهران شد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس پس از انتخاب احمد زمانپور توسط اعضای شورای شهر جاجرود و تائید محسن منصوری استاندار تهران رئیس سابق شورای شهر مسجدسلیمان رسماً به عنوان شهردار جدید جاجرود  معرفی شد.

در بخشی از حکم استاندار تهران آمده است جناب آقای زمانپور با احترام به موجب این حکم و در اجرای تبصره ۳ ذیل بند یک ماده ۸۰ قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب ۱۳۷۵/۳/۱ و اصلاحات بعدی آن و بر اساس پیشنهاد شورای اسلامی شهر سعیدآباد جاجرود جنابعالی را به سمت شهردار این شهر منصوب می نمایم. امیدوارم با استعانت از پروردگار یکتا و در ظل توجهات بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه و رعایت کامل قوانین و مقررات مربوط با هماهنگی معاونت امور عمرانی استانداری و لحاظ نمودن سیاست ها و برنامه های مصوب در تحقق اهداف عالی مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.

لازم به ذکر است زمانپور در سوابق کاری خود رئیس شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان، رئیس شورای شهرستان مسجدسلیمان، عضو هیئت رئیسه شورای عالی استان ها، عضو هیئت رئیسه کمیسیون سلامت، محیط زیست، خدمات شهری و روستایی شورای عالی کشوری، نماینده شهرستان در شورای عالی کشور، و در حال حاضر نیز شاغل در شهرداری تهران می باشد.

گفتنی است شهر سعیدآباد در بخش جاجرود شهرستان پردیس استان تهران قرار دارد.

درباره نویسنده

10200مطلب نوشته است .

One Comment on “عضو سابق شورای شهر مسجدسلیمان شهردار سعید آباد جاجرود در استان تهران شد”

  • نظرپور.قندعلی. wrote on ۲۷ آبان, ۱۴۰۰, ۱۲:۳۹

    افتخاربرابختیاری ..

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی