فرماندار مسجدسلیمان: رئیس‌جمهور برنامه‌ای برای سفر به مسجدسلیمان ندارد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- سیدمجید صالحی اظهار کرد: در پی قطعی شدن سفر جناب آقای روحانی به خوزستان از سوی مسئولان استانی به ما اطلاع داده شد که ممکن است رئیس جمهور به مسجدسلیمان سفر کند. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان وی افزود: این موضوع قطعیت نداشت ولی با این حال مسئولان به ما گفته بودند که آماده باشیم چون قرار است رئیس جمهور به چند شهر استان خوزستان سفر کند.

رئیس شورای اداری مسجدسلیمان خاطرنشان کرد: با قطعی شدن برنامه‌های سفر رئیس جمهور به استان خوزستان، مسجدسلیمان از فهرست شهرهایی که آقای روحانی در آن‌ها حضور می‌یابد، خارج شد.

صالحی تصریح کرد: چون برای حضور رئیس جمهور در مسجدسلیمان برنامه‌ریزی نشده است لذا دکتر روحانی در این سفر استانی به شهر ما نخواهد آمد.

درباره نویسنده

8856مطلب نوشته است .

۳ Comments on “فرماندار مسجدسلیمان: رئیس‌جمهور برنامه‌ای برای سفر به مسجدسلیمان ندارد”

 • علی2 wrote on ۲۴ دی, ۱۳۹۲, ۱۸:۱۹

  مگر صالحی حکم فرمانداری را گرفته است؟

 • دیاکو wrote on ۲۴ دی, ۱۳۹۲, ۱۸:۵۴

  حالا اون دوستانی که میومدند توی این سایت و مرتب یا از برادران رضایی تقدیر میکردند یا از دکتر جلیلی چه خواهند گفت؟! شهر مسجدسلیمان یک فرصت خوب را از دست داد
  چه فرقی داشت که چه کسی باعث سفر رئیس جمهور به مسجدسلیمان باشد؟! هم برادران رضایی و هم دکتر جلیلی سرمایه های این شهر هستند اما تا زمانی که آنها و افراد هوادار آنها با هم متحد نباشند و به جای منافع حزبی و جناحی، به فکر منافع شهر و همشهریان خود نباشند مسجدسلیمان روی ابادانی و پیشرفت را نخواهد دید. چه بسا اگر انسجام و اتحاد محکمی بین این دوستان بود شاید الان در حال اماده کردن خود برای استقبال از رئیس جمهور بودیم نه اینکه بشینیم و از تلویزیون شاهد سفر رئیس جمهور باشیم.
  جناب مرادی امیدوارم این مطلب رو حذف نکنید چون واقعا فرصت سوزی بزرگی اتفاق افتاد

 • مسجدسلیمانی قدیمی wrote on ۲۵ دی, ۱۳۹۲, ۲:۲۹

  به نظر میرسه یک دستور آماده باش از سوی استانداری به تمام شهرستانها صادر شده بود که اگر احیانا آقای روحانی هوس کرد به شهر شما بیاد آماده باشید و همه چیز مرتب باشه! اونوقت تو شهر ما این دستور آماده باش رو حضرات تبدیل کردند به یک شایعه که رئیس جمهور میخاد بیادمسجدسلیمان! بعدش هم یک عده به جون هم افتادند سر اینکه جلیلی روحانی رو آورده مسجدسلیمان یا رضایی آورده!! بعدش هم که دیدن خبری از اومدن روحانی نشد باز همون عده به جون هم افتادند سر اینکه جلیلی از لج رضایی و رضایی از لج جلیلی نذاشتند روحانی بیاد مسجدسلیمان!!! 
  خدایا اصفهانیا ، ترکها و شمالیها با اتحاد و لابی گری….ما هم چند دسته شدیم افتادیم بجون هم. 
  اصلا مگه میشه بدون اتحاد مردم و بزرگان یک شهر، برای نجات اون شهر قدمی برداشت؟ یک کم به فکر منافع شهر باشید نه به فکر منافع شخصی. هرچند که منفعتی هم نداره این بجون هم افتادن ها.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی