بازدید سرزده دادستان عمومی و انقلاب از بازار مسجدسلیمان + تصاویر

بازدید سرزده دادستان عمومی و انقلاب از بازار مسجدسلیمان + تصاویر

رحمان بن سعید: دادستانی از همه ظرفیت‌های نظارتی خود اسفاده و با هرگونه تخلف برخورد خواهد کرد/ در صورتی که نیاز به اعمال قانون باشد واحدهای صنفی متخلف پلمب خواهند شد چرا که سلامت عموم جامعه در اولویت است

رویش زاگرس: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مسجدسلیمان، از واحدهای مختلف صنفی در سطح شهرستان بازدید کرد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس رحمان بن سعید دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مسجدسلیمان صبح امروز به همراه جمعی از مسئولان شهرستان از واحدهای مختلف صنفی در سطح شهرستان در راستای مقابله با گرانفروشی، سد معبر، احتکار، رعایت دستورالعمل های بهداشتی، قیمت گذاری، سذد معبر، بهداشت و درمان و… بازدید و دستورات مقتضی را صادر کرد. وی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری رویش زاگرس اظهار داشت: دادستانی از همه ظرفیت‌های نظارتی خود اسفاده و با هرگونه تخلف ائم از گرانفروشی، سد معبر، احتکار، عدم رعایت مسائل بهداشتی و… برخورد خواهد کرد. وی با اشاره به اهمیت حفظ سلامت عموم جامعه، افزود: در صورتی که نیاز به اعمال قانون باشد واحدهای صنفی متخلف پلمب خواهند شد چرا که سلامت عموم جامعه در اولویت است. دادستان مسجدسلیمان در بازدید از بازار آهن فروشان( بازار شوشتری ها) گفت: انبارهای آهن آلات باعث سد معبر شده است و باید چاره اندیشی شود تا سریعاً انبارها به خارج از شهر و تنها دفاتر در این مکان دائر باشند.

بن سعید همچنین از دستگاههای متولی همچون شهرداری خواست به جد با اصنافی که سد معبر کرده اند برخورد و متخلفین را به دادسرا معرفی نمایند. دادستان مسجدسلیمان ضمن گفت‌وگو با شهروندان، صاحبان واحدهای صنفی و فروشندگان، از نزدیک در جریان شرایط بازار، نظرات، دغدغه های و گلایه های مردم خصوصا در بحث جمع آوری زباله ها و صاحبان صنوف  و نحوه خدمات رسانی به مردم قرار گرفت.

رحمان بن سعید اعلام کرد این بازدیدها به صورت سرزده ادامه خواهد داشت و قطعاً با متخلفان برخورد خواهد شد.

درباره نویسنده

10200مطلب نوشته است .

One Comment on “بازدید سرزده دادستان عمومی و انقلاب از بازار مسجدسلیمان + تصاویر”

  • نظرپور.قندعلی. wrote on ۲۵ آبان, ۱۴۰۰, ۱۶:۰۹

    باسلام وخسته نباشید
    جناب دادستان بن سعید
    هرآنکس خدمت جانان به جان کرد به گیتی نام خودرا جاودان کرد…
    ممنون ازشما.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی