سرمربی کشتی شهرداری مسجدسلیمان:
پول و امکانات شهر را پای کشتی گیران غیر بومی نریخته ایم

پول و امکانات شهر را پای کشتی گیران غیر بومی نریخته ایم

رویش زاگرس: سرمربی تیم کشتی شهرداری مسجدسلیمان در گفتگو با با پایگاه خبری رویش زاگرس گفت: پای جوانگرایی و بومی گرایی خود در تیم کشتی شهرداری مسجدسلیمان در لیگ برتر محکم ایستاده ام. وی با بیان این که پول و امکانات این شهر مظلوم را به پای کشتی گیران تهرانی، مازندرانی و غیر بومی نریخته ام گفت: با همین تیم جوانی که امسال در لیگ برتر شرکت داده ایم در سال ۱۴۰۳ مدعی اصلی فتح جام باشگاهای کشور خواهیم بود.
دانش خسروی حاجیوند ادامه داد:
در شهری که مرتبا جوانان آن دارند خودکشی می کنند و آمار جرم و بزه در آن بی داد می کند و جوانانش هیچ تفریحی ندارند و ورزش تنها امید انها برای تحقق رویاهای جوانی اشان است انتظار داریم مسئولان شهر حمایت بیشتری از آنان داشته باشند.

وی ادامه داد: ما میتوانستیم با کشتی گیران غیر بومی و غیر مسجدسلیمانی در این مسابقات شرکت کنیم اما بی شک آورده ای برای این شهر نخواهد داشت. خسروی ادامه داد: چرا باید برای دیده شدن کاذب از استعدادهای ناب کشتی این شهر بگذریم. ایا شما می دانید تیم کشتی نفت مسجدسلیمان حدود یک دهه پیش با تیم صد در صد غیر بومی در مسابقات لیگ برتر کشتی فرنگی شرکت کرد و حدود ۴۰۰ میلیون تومان نیز هزینه کرد بدون یک ورزشکار و یا مربی بومی! سرمربی تیم کشتی شهرداری مسجدسلیمان گفت: هزاران درود میفرستم بر اعضای محترم شورای شهر مسجدسلیمان که با حمایت از این تیم کاملا بومی که تا اخرین توان این تیم را رها نکرده و فرزندان این دیار را مورد حمایت خود قرار دادند. قطعا این حمایت از ورزشکاران در اذهان عمومی باقی خواهد ماند.
لازم است عنوان کنم کل بوجه تیم ما ۱۵۰ میلیون تومان بود در حالی که خرید یک کشتی گیر درجه دو و سه به مبلغ ۲۰۰ تا ۴۰۰ میلیون هزینه دارد و اگر بخواهیم یک ملی پوش را جذب کنیم باید ۵۰۰ میلیون تا یک میلیارد تومان هزینه کنیم. در حالی که ما از این۱۵۰ میلیون تومان میبایست ورودی بازی ها، البسه تیم،اردو ها و هزینه تردد، حق الزحمه کشتی گیران، مربیان، سرپرست باضافه هزینه های پزشکی تغذیه را پرداخت نماییم…
در پایان جا دارد از کارگروه ورزشی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، ریاست محترم دادگستری، فرماندار و نماینده محترم و تمام اعضای محترم شورای شهر، همچنین مدیرکل محترم ورزش استات خوزستان، و ریاست محترم هیات کشتی شهرستان مسجدسلیمان استاد عبدالله مرادی و مربیان زحمتکش اقایان ارین قاسمی، ارمان مهمدی کرتلایی، سعید در خورد کمال تشکر و قدر دانی را داشته باشم.

درباره نویسنده

9735مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی