معطلی بیست دقیقه‌ای نفت MIS و سپاهان پشت در استادیوم !

معطلی بیست دقیقه‌ای نفت MIS و سپاهان پشت در استادیوم !

رویش زاگرس: بازیکنان دو تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان و سپاهان به دلیل پرداخت نشدن اجاره زمین شهدای فولاد بیست دقیقه پشت درهای این ورزشگاه معطل شدند. به گزارش “پایگاه خبری رویش زاگرس”، یکی از عجیب ترین مسابقات رقابت های لیگ بیستم در روز اول هفته دوم مسابقات قرار است برگزار شود و بر این اساس تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان که میزبان این مسابقه است در اهواز از سپاهان میزبانی می کند. اما این مسابقه از آنجا عجیب و غریب به ساعت مسابقه رسیده که تا ساعاتی پیش هیچ یک از دو تیم به دلیل نامساعد بودن شرایط زمین ورزشگاه بهنام محمدی نمی‌دانستند باید در کدام ورزشگاه بازی کنند؛ موضوعی که ناراحتی سرمربی سپاهان را نیز در نشست خبری شب گذشته این مسابقه به همراه داشت.

حالا اما اتفاقات عجیب این مسابقه امتداد پیدا کرده و در شرایطی که معمولا تیم ها یک ساعت و نیم مانده به آغاز مسابقه وارد استادیوم می شوند، مسئولان ورزشگاه شهدای فولاد به دلیل پرداخت نشدن اجاره زمین، از ورود دو تیم نفت مسجد سلیمان و سپاهان به استادیوم جلوگیری کردند تا بی نظمی در جریان برگزاری این مسابقه بیشتر از این هم بشود.

این مشکل درنهایت در ساعت ۱۵:۲۰ دقیقه و در فاصله ۴۰ دقیقه مانده به آغاز بازی، در شرایطی حل شد که مدیران و اعضای هیئت مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان حضور نداشتند و این کمالوند سرمربی تیم، پاکدل فرماندار مسجدسلیمان و هیهاوند مدیرعامل شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان بودند که وثیقه ۱۵۰ میلیون تومانی برای گرفتن اجازه ورود را امضا کردند تا این موضوع درنهایت حل شود و دو تیم وارد ورزشگاه شوند.

برچسب : , ,

درباره نویسنده

10268مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی