تزریق بیش از ۶۱ هزار دُز واکسن در شهرستان مسجدسلیمان/ متولدین تا سال ۱۳۸۵ به مرکز تجمیع واکسیناسیون مراجعه نمایند

تزریق بیش از ۶۱ هزار دُز واکسن در شهرستان مسجدسلیمان/ متولدین تا سال ۱۳۸۵ به مرکز تجمیع واکسیناسیون مراجعه نمایند

رویش زاگرس: سرپرست بهداشت و درمان شهرستان مسجدسلیمان ضمن تبریک هفته دفاع مقدس از تزریق بیش از ۶۱ هزار دُز واکسن در این شهرستان خبر داد. دکتر ولی الله شرفی در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس مجموع دقیق تعداد واکسن‌های تزریق شده در شهرستان  مسجدسلیمان  تا روز گذشته  را ۶۱ هزار و ۴۳ دوز اعلام و اضافه کرد: از این تعداد ۳۹ هزار و ۴۹۶ نفر از شهروندان دُز اول و ۲۱ هزار و ۵۴۷ نفر نیز دوز دوم واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از آغاز واکسیناسیون دانش اموزان در این شهرستان خبر داد و گفت: بنا بر اعلام دانشگاه علوم پزشکی تا متولدین سال ۱۳۸۵ (۱۵ ساله ها)می توانند با مراجعه به مرکز تجمیعی واقع در ۵ بنگله اقدام به دریافت واکسن خود کنند. شرفی با بیان این که همکاران ما در مرکز تجمیعی از ساعت ۸ صبح  لغایت  ۲۰ شب آمادگی انجام واکسیناسیون را دارند از همشهریان درخواست کرد برای انجام واکسن به این مرکز مراجعه نمایند.

این مقام مسئول با تاکید بر این که اولین واکسن در دسترس، بهترین واکسن محسوب می‌شود، ادامه داد: واکسیناسیون عمومی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی بهترین راه مقابله با همه گیری کووید ۱۹ است و گفت: افراد واکسینه شده هم باید پروتکل های بهداشتی اعم از رعایت فاصله گذاری اجتماعی، استفاده مداوم و صحیح از ماسک، شست و شوی دست ها و … را رعایت کنند.

درباره نویسنده

10378مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی