سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان مسجدسلیمان خبر داد:
خرید یک دستگاه ماشین بیهوشی فوق پیشرفته / انجام عمل پیشرفته اعصاب در بیمارستان  ۲۲ بهمن مسجدسلیمان

خرید یک دستگاه ماشین بیهوشی فوق پیشرفته / انجام عمل پیشرفته اعصاب در بیمارستان  ۲۲ بهمن مسجدسلیمان

رویش زاگرس: سرپرست بهداشت و درمان مسجدسلیمان گفت: انجام عمل های سنگین مغز و اعصاب، ستون فقرات و… توسط پزشکان مجرب در بیمارستان ۲۲ بهمن مسجدسلیمان علاوه بر کاهش تعداد اعزام ها به بیمارستان های استان منجر به کاهش هزینه ها و خطرات جاده ای نیز شده است.

دکتر ولی الله شرفی در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس گفت: همچنین در راستای سیاست دانشگاه علوم پزشکی مبنی بر دسترسی عادلانه مردم به خدمات بهداشتی و درمانی، تجهیز و کیفی‌سازی بیشتر بیمارستان ۲۲ بهمن یک دستگاه ماشین بیهوشی فوق پیشرفته بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال خریداری و وارد بیمارستان شده است. وی ادامه داد: این ماشین بیهوشی حاوی یک تکنولوژی ونتیلاسیون پیشرفته با سیستم تنفسی مطمئن و ثابت شده استبوده که از لحاظ هماهنگی با بیماران چه از نظر سنی و چه از نظر شرایط فیزیولوژیکی بسیار قابل انعطاف است.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان ادامه داد: مردم شهرستان از این پس برای انجام عمل‌های جراحی در بخش مغز و اعصاب، ستون فقرات و.. دیگر مجبور نیستند به شهرستان های مجاور مراجعه کنند.

دکتر محمود یزدان پناهی متخصص و جراح مغز، اعصاب و ستون فقرات نیز در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس از انجام عمل سنگین مرد ۶۵ ساله ای که سال ها بدلیل درگیری دیسک با درد شدید کمر و پا مواجه بود خبر داد. وی در تشریح این عمل گفت:. مرد ۶۵ ساله ای که سال ها بدلیل درگیری دیسک با درد شدید کمر و پا مواجه بود توسط پزشکان مجرب در بیمارستان ۲۲ بهمن این شهرستان مورد عمل قرار گرفت و یکروز بعد به صورت کامل از درد رهایی یافت.

بیمار مرد ۶۵ ساله ای بود که با درد شدید کمر و پا مراجعه نمود. وی گفت: این بیمار در ۵ سطح از نخاع تحت عمل جراحی قرار گرفت و خوشبختانه یکروز پس از عمل از درد چندین ساله رهایی یافت. دکتر یزدان پناهی با تقدیر از دستیاران خود در این عمل گفت: تشکر می کنم از همکاران اتاق عمل سرکار خانم ها احمدی، لعلی و اسدپور و دکتر رزقی دکتر بیهوشی همچنین سرکار خانمها  الاسوند، احمدپوری و آقای احمدی تنکسین های بیهوشی که ما را در انجام این عمل موفقیت آمیز یاری دادند.

درباره نویسنده

9628مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی