جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی مسجدسلیمان برگزار شد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان-  جلسه شورای سلامت وامنیت غذایی مسجدسلیمان برگزار شد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان نهمین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان در سال جاری  با حضور رئیس مرکز بهداشت، سرپرست فرمانداری و سایر اعضاء در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان با تعریف سلامت از دیدگاه  سازمان بهداشت جهانی، نقش سلامت در توسعه یک جامعه  و مشارکت مردم در سرنوشت سلامتی خویش به اهمیت نقش هر کدام از ادارات و ارگان ها در تأمین سلامت مردم پرداخت.

نایب فدایی ضمن بیان لازم الاجرا بودن طرح تشدید آموزش و مدیریت کیفیت آب در روستاهای دارای وضعیت بحرانی در دی و بهمن ماه  سال جاری توسط مرکز بهداشت شهرستان جهت پیشبرد امور، همکاری سایر ادارات مخصوصاً آبفا روستایی، آموزش و پرورش، بخشداری و دهیاری ها را خواستار شد.

وی همچنین فراخوان جلب مشارکت های مردمی و جذب داوطلبان سلامت از سوی ادارات را مطرح نمود و افزود به منظور پیشگیری از ایجاد سوانح  وحوادث در کودکان ایجاد تمهیداتی از سوی متولیان لازم و ضروری می باشد.

درباره نویسنده

8574مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی