با گذشت ۴ روز:
در یک اتفاق نادر و عجیب تکلیف ۸ نفر از کاندیداهای شورای شهرهای مسجدسلیمان، گلگیر و عنبر که به رد صلاحیت خود اعتراض کرده بودند هنوز مشخص نشده است!/ حق ما در حال تضییع شدن است!

در یک اتفاق نادر و عجیب تکلیف ۸ نفر از کاندیداهای شورای شهرهای مسجدسلیمان، گلگیر و عنبر که به رد صلاحیت خود اعتراض کرده بودند هنوز مشخص نشده است!/ حق ما در حال تضییع شدن است!

رویش زاگرس: در یک اتفاق نادر تکلیف ۸ نفر از کاندیداهای شورای شهرهای مسجدسلیمان، گلگیر و عنبر که به رد صلاحیت خود اعتراض کرده بودند همچنان نامشخص و در حالی که فرصت اعتراض رو به پایان است هنوز جواب اعتراض این هشت نفر از سوی هیئت نظارت استان بارگزاری نشده است. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس در حالی که هیئت نظارت استان جواب اعتراضات کاندیداهای رد صلاحیت شده را در تاریخ ۲۴ اردیبهشت به فرمانداری ها ارسال کردند متاسفانه و در کمال تعجب ۸ نفر از کاندیداها ( ۲ نفر مسجدسلیمان، ۲ نفر عنبر و ۴ نفر گلکیر) بلاتکلیف مانده اند و این در حالی ست که اداره کل سیاسی استانداری و هیات نظارت استان خوزستان هیچ توضیح منطقی برای این اتفاق ارائه نمی دهند تعدادی از این کاندیداها در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرده اند حق آن ها در حال تضییع شدن است و متاسفانه کسی پاسخگو نیست.

وی ادامه داد: در حالی که فرمانداری مسجدسلیمان می گوید همه اعتراضات را در موعد مقرر به استان ارسال کرده اند متاسفانه تاکنون جواب رد یا تائید شدن ما اعلام نشده و ما همچنان در بلاتکلیفی بسر می بریم این در حالی ست که تنها ۱ روز دیگر فرصت اعتراض نهایی باقی مانده است!  وی می گوید به ما می گویند مستقیماً اعتراض خود را به تهران ارسال کنید در حالی که طبق قانون تنها افرادی که در هیئت نظارت استان رد صلاحیت شده اند می توانند اعتراض کنند اما بر خلاف قوانین هنوز تکلیف ما در استان مشخص نشده است…

این انتظار می رود در فرصت اندک باقی مانده استانداری خوزستان و هیئت نظارت استان تکلیف این ۸ نفر را هر چه سریع تر مشخص تا ان شالله حقی از کسی تضییع نشود…

درباره نویسنده

10194مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی