حجت الاسلام حسین ظاهری: متأسفانه بعضی مسئولین به عنوان رقیب به همدیگر نگاه می کنند

مسئولین به جای این که برای دفع همدیگر انرژی بگذارند باید نیرویشان را صرف خدمت به مردم کنند.

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- حجت الاسلام حاج حسین ظاهری در جلسه دکتر محسن رضایی با طایفه موری که در محله حسین قصاب بازار چشمه علی برگزار شد طی سخنانی گفت:

همه ما باید به نوعی زندگی کنیم که پس از مرگ فرشتگان آسمانی از آمدن ما خوشحال و اهالی زمین از رفتن مان ناراحت باشند. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان وی ضمن تشکر از حضور دکتر محسن رضایی در جمع طایفه موری گفت:

سردار محسن رضایی یکی از رجال بزرگ کشور و امید و علاقه ایل بختیاری هستند. متأسفانه این روزها شاهد بعضی از بداخلاقی ها هستیم. ایشان باید تدبیری بیاندیشند و گره گشایی کنند. ما در یک منطقه مجمع الطوایفی زندگی می کنیم و باید برنامه های فرهنگی داشته باشیم که طوایف مختلف در کنار هم برادرانه زندگی کنند و رقابت های منفی نداشته باشند.

حجت الاسلام ظاهری ادامه داد: مردم از بعضی چیزها رنجیده اند، وقتی اختلافات بین شخصیت های خودشان را می بینند ناراحت می شوند و انتظار دارند خود این بزرگان اختلافاتشان را با همدیگر حل کنند. مسئولین به جای این که برای دفع همدیگر انرژی بگذارند باید نیرویشان را صرف خدمت به مردم کنند. متأسفانه بعضی از مسئولین به عنوان رقیب به همدیگر نگاه می کنند. امیدوارم که این نگاه برداشته و همه مسئولین در کنار هم برای آبادانی مسجدسلیمان تلاش کنند.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان در ادامه دکتر محسن رضایی در سخنانی ضمن تسلیت اریعین حسینی گفت: در گذشته ما برای مسجدسلیمان مجبور بودیم در مناسبت ها، روحانیونی را از قم و دیگر شهر ها به مسجدسلیمان بیاوریم اما با وجود روحانیون گرانقدری چون حجت الاسلام حاجتی، امینی و ظاهری دیگر چنین مشکلی وجود ندارد و این عزیزان باعث ارتقاء سطح فرهنگی شهر شده اند. وی در ادامه به مشکل بیکاری جوانان مسجدسلیمان اشاره ای داشت و گفت: با پیگیری هایی که خواهیم داشت انشالله مشکل کارخانه آلومینیوم سازی و پتروشیمی حل و در صد زیادی از مشکل بیکاری جوانان برطرف خواهد شد. ایشان در پایان از حضور جمعی از بزرگان طایفه موری در جلسه قدردانی و ابراز امیدواری کرد این نشست ها ادامه داشته باشد.

درباره نویسنده

9551مطلب نوشته است .

۵۶ Comments on “حجت الاسلام حسین ظاهری: متأسفانه بعضی مسئولین به عنوان رقیب به همدیگر نگاه می کنند”

 • یا علی wrote on ۷ دی, ۱۳۹۲, ۹:۰۰

  درود بر غیور مردان طایفه موری و درود بر حاج آقا ظاهری که مثل همیشه با درایت و با ذکاوت هستید

 • م.کریمی wrote on ۷ دی, ۱۳۹۲, ۹:۲۹

  از دیدن تصویر آقایان رضائی و ظاهری در کنار هم بسیار خوشحال شدم. امیدوارم همه بزرگان شهر به همین صورت اختلافاتشان را حل کنند و برادر وار در کنار هم به حل مشکلات بی شمار شهر اقدام کنند. برای همه این عزیزان که افتخارات ایل بختیاری هستند آرزوی تندرستی دارم.

 • بازفتي wrote on ۷ دی, ۱۳۹۲, ۹:۳۳

  افراد بسیار سرشناسی تو عکس ها هستند. آقای مرادی اگه امکان داره عکس های بیشتری از این نشست منتشر کنید. ممنون از سایت خوبتوت.

 • زاگرس نشين wrote on ۷ دی, ۱۳۹۲, ۹:۳۶

  به اعتقاد من تو این جلسه جای چند نفر خالی ست. اول حضرت حجت الاسلام حاجتی دوم جای دکتر اسماعیل جلیلی. کاش ایشون هم می یومد تا در یک جو صمیمی همه مشکلات حل می شد.

 • عليرضا wrote on ۷ دی, ۱۳۹۲, ۹:۴۴

  حاج آقا ظاهری دست شما درد نکند. واقعاً طایفه بزرگ موری قابل تقدیر است. این نشست ها می تواند برای حل مشکلات مسجدسلیمان راه گشا باشد.

 • حسین wrote on ۷ دی, ۱۳۹۲, ۹:۴۸

  درود خدا برتمام عزیزانی که در تلاش بر رفع بداخلاقی ها ،اختلافات وهمچنین رفع مشکلات جوانان هستند ازدور دست تمامی شماها را می بوسم

 • علیرضائی wrote on ۷ دی, ۱۳۹۲, ۱۰:۱۵

  اتحاد دوباره رضایی و طایفه موری در سرنوشت شهر بسیار موثر است.این تعریف و تمجید های آقای رضایی و ظاهری از همدیگر می تواند خبر از اتفاقات پشت پرده فراوانی بدهد که صورت گرفته اند و در صحنه سیاسی شهر موثر خواهند بود این جلسه می تواند روشن کننده نتیجه انتخابات آینده مجلس باشد خصوصا با این صمیمتی که بین ظاهری و رضایی در عکس دیده می شود!

 • جلیلی wrote on ۷ دی, ۱۳۹۲, ۱۱:۰۹

  من فکر نمیکنم سابقه خصومت میان ظاهری و خانواده رضایی به فراموشی سپرده شود. جای سوال اینست چه شده که یکشبه همه چیز فراموش شده و اینها عاشقانه در کنار هم قرار گرفته اند?

 • ظاهری عبده وند wrote on ۷ دی, ۱۳۹۲, ۱۱:۳۴

  واقعا درست میگن اینا ظاهر قضیه بود من فکر نمیکنم سابقه خصومت میان ظاهری و خانواده رضایی به فراموشی سپرده شود. جای سوال اینست چه شده که یکشبه همه چیز فراموش شده و اینها عاشقانه در کنار هم قرار گرفته اند?

 • منصور خدادادي wrote on ۷ دی, ۱۳۹۲, ۱۱:۵۶

  درود بر برادران غیور طایفه بزرگ موری. امیدوارم اتحاد و همبستگی شما که از دیرباز زبانزد بوده است پر دوام باشد.

 • محمد خورشيدي سربازار wrote on ۷ دی, ۱۳۹۲, ۱۱:۵۹

  با سلام باید عرض کنم طایفه معظم موری همیشه یک برادر داشته و خواهد داشت دیگران جای برادری او را نمیتوانند پر کنند.
  یک سابقه قوی برادری و طایفه ای آنهم سابقه ای که واقعا مفید و قابل ستایش بوده جایش را به مباحث سیاسی یک شبه نخواهد داد.
  هر چند مطمئن هستم برادری و هم فکری خوب است اما ظاهرا این بازی ها قاعده خوبی را رقم نمیزند و به آینده اش خوشبین نیستم
  بنظر می رسد تازه آقایان بفکر برادری افتاده اند
  سوالی دارم واقعا از برادر عزیزم آقای رضایی؟؟
  سردار بزرگوار چرا کارخانه پتروشیمی وآلمینیوم را در دورانی که برادر ارجمندت بود افتتاح نکردی؟
  دنبال چی هستی؟
  بعد از چند سال تازه بفکر مسجدسلیمان افتادی؟
  خوبه بگیم برخی از گره های حل نشده همین کارخانجات در دستان بعضی از آقایان است که نمیگذارند کار تمام شود از ترس اینکه کار به نام دیگری تمام شود.
  واقعا متاسفم
  ولی مطمئن باشید مردم و جوانان بخوبی این تناقض گویی ها را می فهمند.
  از خدا بترسید

 • مدملی wrote on ۷ دی, ۱۳۹۲, ۱۳:۰۱

  واقعا متاسفم از برخی اظهار نظرها! بجای اینکه از رفع اختلافات دوچهره شهرتان خوشحال باشید و این کار را تحسین کنید اختلافات گذشته آنها را یادآوری می کنید؟!! به نظر من اقای ظاهری حرفی که در این جلسه زد خودش اول عمل کرد بعد آنرا مطرح کرد اول اختلافاتش را با رضائی حل کرد و آقای رضایی هم قدم دوم را برداشت و در جلسه آنها شرکت کرد و هم دیگر را در برابر چشم همه در اغوش گرفتند و بعد از همه این کارها ظاهری از دیگر مسئولان شهر خواست که بخاطر رضای خدا و بخاطر مردم و شهر اختلافات را کنار بگذارند و با همکاری با ابادانی شهر بپردازند.آیا این کار زیبا و پسندیده ای اس که باید تحسین شود یا ناجوانمردانه زیر سوال برده شود؟بله ما همه می دانیم که آنها اختلاف داشتند اما انسانهای عاقل و فهیم سعی میکنند که دشمنی ها و اختلافات را حل نمایند ونه اینکه برای همیشه به دشمنی و لشکرکشی بپردازند

 • یا علی wrote on ۷ دی, ۱۳۹۲, ۱۳:۰۳

  آقای خورشیدی اون برادری که شما ازش نام می برید تموم شد الان دوران بازیهای سیاسیه برادری که نفع نداشته باشه به درد نمی خوره ما همه برادر دینی هستیم دلیل راه نیفتادن کارخانه الومینیم هم ما مردم هستیم نه مسئولین این ربطی به خاندان رضایی نداره اونا کار میکردند به دور از هیاهو و جنجال نه اینکه چند تا شبکه تلویزیونی بعد از همه دنیا راه اندازی شده کل شهر را بکنند بنر که آی ما چکار کردیم کار باید برای رضای خدا باشد 

 • مراد بختیاری wrote on ۷ دی, ۱۳۹۲, ۱۳:۱۲

  جناب آقای مرادی ،  زیر سوال بردن دکترمحسن رضایی که یکی از استوانه های نظام مقدس جمهوری اسلامی و یکی از مفاخر بختیاری و مسجدسلیمان است با اظهار نظرهای موهوم و شبه انگیز و کامنتهایی که با ایجاد توهم در خوانندگان موجب نفاق در شهر آفت زده ی مسجدسلیمان میگردد نه به صلاح شهر و مردم است و نه به صلاح سایت شما امیدوارم جنابعالی که شخصیتی فرهنگی و فرهیخته هستید با وسواس و درایت بیشتری با این “بداخلاقی ها” برخورد نمایید  .

 • ناشناس wrote on ۷ دی, ۱۳۹۲, ۱۴:۴۲

  باید تبریک گفت به هرکسی که دنبال وحدت است برای حل مشکلات و باید تاسف خورد برای اظهار نظرهای بد. درود بر افتخار و ستون استوار جنوب نه تنها بختیاریی ها سردار سرلشکر دکتر حاج محسن رضایی. حاج آقای ظاهری هم حرف های خوبی زد. آقای امینی و آقای حاجتی هم باید همراه شوند در این اتحاد. امام جمعه عزیز در روز اربعین در سخنرانیشان از محسن رضایی تقدیر کرد و حرف هایی را به ایشان زد.

 • علی wrote on ۷ دی, ۱۳۹۲, ۱۶:۴۷

  بازرحمت برظاهری که مرتب در شهر است با آنکه سراغ دارم منزل ایشان دراهواز است .بعضی آنقدر مردم را ساده میدانند که فقط زمان انتخابات سروکله شان پیدا وازاحساسات آنها سو استفاده مینمایند

 • علی wrote on ۷ دی, ۱۳۹۲, ۱۶:۴۸

  .بعضی آنقدر مردم را ساده میدانند که فقط زمان انتخابات سروکله شان پیدا وازاحساسات آنها سو استفاده مینمایند

 • حمید wrote on ۷ دی, ۱۳۹۲, ۱۹:۲۲

  ضمن عرض سلام خدمت همه ی همشهریان:
  این نشست ها خوبه هم اندیشی عالیه ولی از راه درستش شاید بعضی از طوایف دلخوشی از نتایج انتخابات اخیر ندارن و برای اینکه بخوان خودشون رو نشون بدن دست به چنین نشست هایی میزنن.
  جناب حاج محسن رضایی یکی از سران بختیاری هست درست احترامش واجب درست رای دادن بهش از سر غیرت بازم درست و…..
  ولی با چه دلخوشی اسمی از آقایون رضایی بیاریم همشهریها یکم واقع بین باشیم!
  جناب حاج محسن تو این سالهای اخیر چرا به فکرمشکلات ما نبودی و حالا که داریم بزرگترین کارخانه آلومینیم کشور را توسط نماینده ی محترم شهر و امام جمعه ی فقیه شهرمان نهایی میکنیم وکارهای بزرگ دیگر.
  یادمان نرود که کار را آن کس کرد که تمام کرد.

 • نظرپور wrote on ۷ دی, ۱۳۹۲, ۲۱:۰۱

  من بعنوان یک شهروند خوشحالم که این اتفاق افتاد و فکر نمیکنم افراد بزرگی که اسمشون برده شد گوششون به حرفهای آدم های اختلاف افکن بده کار باشه. اونها به درستی تشخیص دادن که باید اختلافات رو کنار بذارن و با وحدت و همدلی به خدمت بپردازن و همین کار رو هم انجام دادن و هر آدم منصف و عاقلی هم کار اونها رو تحسین میکنه. امیدوارم که روزی همه مسئولین رو همیجور باصمیمیت در کنار هم ببینیم در یه کادر و در یه عکس.

 • موري wrote on ۷ دی, ۱۳۹۲, ۲۱:۱۱

  هیچ کس نمی تواند رابطه بین برادران طایفه موری را با برادران گنذلی خصوصا جناب دکتر جلیلی بر هم بزند. این نشستی هم که صورت گرفت به هیچ وجه به این دلیل که ائتلافی باسد بین طایفه موری و آقای رضایی نبود. دکتر رضایی در هم همحلات برنامه هایی داشت و یکی از آن برنامه ها هم نشستی بود با طایفه غیور موری. این که بعضی ها بخواهند از آن بهره وری سیاسی کنند از جانب کسانی ست که که منافع سیاسی دارند. طایفه موری به سردار رضایی به خاطر شخصیت ملی که دارد احترام می گذارند همچنین برای دکتر اسماعیل جلیلی به عنوان نماینده مردم نیز احترام قائل است.

 • يوسفي wrote on ۷ دی, ۱۳۹۲, ۲۱:۵۱

  جناب موری بسیار زیبا نگاشتید. برادری بین این دو طایفه از سال ها پیش وجود داشته و هیچ کس نمی تواند خدشه ای به آن وارد کند. حتی اگر اختلافی هم وجود داشته باشد قطعاً با درایت بزرگان مرتفع خواهد شد. من هم معتقدم دکتر محسن رضایی و دکتر جلیلی هدفشان خدمت به مردم است و این مسائلی که این روزها از اختلاف این دو طایفه مطرح است کار تعداد انگشت شماری ست که تنها به دنبال منافع و مطامع شخصی هستند.

 • نصيري wrote on ۸ دی, ۱۳۹۲, ۵:۴۰

  با سلام
  این خط اینم نشون
  بد بین نیستیم
  ولی شک ندارم آقای رضایی که تازه به فکر سرکشی از شهرش افتاده دنبال مسأله ای هست
  من نه طرفدار جلیلی ام نه موری ام و نه طایفه ای حرف میزنم
  ولی همین قدر میدونم ومیفهمم که آقای رضایی تحرکات اخیرش بی هدف نبوده و نیست
  اون آقایونی هم که نوشتن کار برای خدا؟
  رهبر هم فرموده هر وقت کاری انجام میذدین به اطلاع مردم برسونید پس لطفا خرده نگیرید که چرا افتتاح فلان پرو‍ژه بنر نصب شد.
  اگه واقع بینید، و بیاد بیارید دوره ای که نزدیک انتخابات بود و چندین بنر در سطح شهر نصب بود از کلنگ زنی پتروشیمی تا بیمارستان اندیکا و جاده اهواز مسجدسلیمان که همشون رفت و به خاطره ها پیوست.
  آقای رضایی تو دوره ای که دیگه همه سیاسی شدن زود دست افراد رو میشه. نمیخواد به فکر مسجدسلیمان باشید.
  چند سال فرصت سوزی بسه..بسه
  در ضمن هیچکس منکر زحمات آْقای رضایی در جنگ نبوده و نیست مث خیلی افراد آزاده و جانباز دیگه.
  بیشتر از شهدا که نبوده.

 • ساحل wrote on ۸ دی, ۱۳۹۲, ۶:۳۳

  به سلامتی رفقایی که تاریخ انقضا ندارند…
  به سلامتی دوستایی که وفاداریشونو “زمان” ثابت کرده، نه “زبان”…

 • ب . خ wrote on ۸ دی, ۱۳۹۲, ۹:۲۹

  مردمان بختیاری وقتی حرفی برای گفتن داشتند که همرنگی و برادریشان فراتر از طایفه شان بوده است . به عزیزانی که دنبال چنین هدفی هستند باید خدا قوت گفت .

 • شیرمردی wrote on ۹ دی, ۱۳۹۲, ۵:۰۰

  امیدواریم که همدلی بین مسئولین شهر بوجود آید و ای کاش فقط آنها با هم رقابت می کردند گاها مشاهده می شوند که برخی ها فقط برای مطرح کردن خودشان تلاش می کنند و هیچ انگیزه ای برای خدمت به شهر ندارند امیدوارم مردم آگاه باشند و اینها را بشناسند که اینها سینه های شان را برای قدرت سپر کردند نه خدمت …… و گرنه چطور در یک جمع11 نفری مثل شورای شهر اینقدر حاشیه باید وجود داشته باشد که هر روز یک موضوع که هیچ دردی از مردم دوا نی کند را بزرگنمایی می کنند  به جان هم افتادنند . 

 • اح. آرپناهی wrote on ۹ دی, ۱۳۹۲, ۱۰:۳۲

  عکس بسیار زیبائی است. دیدن سردار حاج محسن رضائی و استاد حاج حسین ظاهری در بک عکس برای مردم دلنشین و دلگرم کننده است.امیدواریم همانطور که حاجی در سخنرانیشون گفتن بزرگان ما بجای صرف انرژی برای حذف همدیگر دست دوستی در دست یگدیگر گذاشته و به آینده بهتری برای ایل بزرگ بختیاری بیندیشند.از مدیر سایت جناب آقای مرادی بخاطر درج این خبر و انتشار این عکس بی نظیر متشکر و سپاسگزارم. امیدوارم به زودی عکس آقای حاجتی را نیز در کنار سردار منتشر کنید. سلامت و پیروز باشید

 • محمد حسینی بابادی wrote on ۱۰ دی, ۱۳۹۲, ۶:۴۰

  ارتباط میان بابادی و موری از قدیم الایام به صورت تنگاتنگ و صمیمانه وجود داشته و امیدوارم که همشه ادامه داشته باشه.شما ببینید چقدر در طول تاریخ ازدواج های خوب بین این دو طایفه صورت گرفته و همجنان هم داره صورت میگیره. همه مطمئن باشن که این رابطه ریشه دار چیزی نیست که با تفرقه افکنی چند نفر مغرض و بدخواه و حسود بهم نمیخوره. در آینده هم نماینده ما رضایی باشه یا ظاهری هر دو عزیزان ما هستن فقط انتظار ما اینه هر کدومشون نماینده شد دست اون یکی داخل دستش باشه و برادروار به فکر پیشرفت شهر و منطقه و ایلشون باشن و مطمئن باشن که مردم هم با عشق و علاقه پشت سرشون هستن. از اقای مرادی عزیز هم متشکرم به خاطر این اطلاعرسانی خوب و تصاویر هوشمندانه.

 • رضا wrote on ۱۰ دی, ۱۳۹۲, ۶:۵۷

  به اعتقاد من باید همه با هم برادرانه و برای آبادانی شهرمان به همدیگر کمک کنیم. حواسمان باشد برادریمان را به سادگی فدای مطامع سیاسی نکنیم. شاید آنانی که دارند این بازی را انجام میدهند حتی جز هیچ کدام از این دو سه طایفه هم نباشند…!

 • ایرج اسیوند wrote on ۱۰ دی, ۱۳۹۲, ۷:۰۳

  بعضی ها انگار از گفتن حرفهای ….. خوششون میاد. چرا باید میان حاج محسن رضائی و حاج حسین ظاهری اختلاف و خصومت باشه؟ این حرفها رو به چه قصدی مطرح میکنید؟ تنها کاندیدائی که در تبلیغات انتخابات مجلس سال 90 در سخنرانی هاش علیه رضایی ها چیزی نگفت همین حاج حسین ظاهری بود. من در لالی حاضر بودم که سخنرانی کرد و فقط از آرزوهای خوبش در مورد مردم و منطقه صحبت کرد و بعد سخنرانیش هم مردم اومدن و ازش تشکر کردن که به کسی توهین نکرد و حضور داشتم که گفت من نظرات خودم رو مطرح میکنم و نیازی به تخریب دیگران ندارم و هرگز به مسلمانی توهین نمیکنم. چنین کسی چطور میاد و با سردار ملی ما حاج محسن رضایی دشمنی میکنه؟ دشمنای محسن رضایی دشمنای ایران و جمهوری اسلامی هستن نه حاج حسین ظاهری استاد با اخلاق حوزه و دانشگاه که خودش سرباز جمهوری اسلامی و کشور با افتخار ایرانه.بهتره که در حرفهامون با دقت حرف بزنیم که دیگران به ما نخندن. اگه میخواید اختلاف افکنی کنید هم راه خودشو داره

 • ناشناس wrote on ۱۰ دی, ۱۳۹۲, ۷:۲۴

  سردار محسن رضایی و حجت الاسلام ظاهری در کنار هم چه زیبا است،آقای امینی هم در کنار سردار دیده شده بود، انشاالله آقای حاجتی هم بپیوندد،جناب جلیلی هم همینطور

 • فرهاد wrote on ۱۰ دی, ۱۳۹۲, ۹:۴۹

  یکی از اشخاصی که به اقای ظاهری میدان داد و ایشان را به عنوان ریاست دانشگاه پیام نور مسجد سلیمان منصوب نمود حاج محسن بود. بنابراین ایشان باید هم عکس بگیرن و….

 • بهداروند wrote on ۱۰ دی, ۱۳۹۲, ۱۱:۴۷

  خدا گذشته ها رو بیامرزد من هم یادم میاد زمانی میگفتن موری و گندلی گوو هستن اما اگر حالا میخواهید ببینید اوضاع چطوره یکبار برید و سخنرانی های آتشین همین حاج حسین ظاهری رو گوش بدید و ببینید گه چی میگه. حتما سی دی سخنرانی ایشان در مسجد نمره 2 رو ببینید اشاره های جالبی کرده که به دیدنش می ارزه….

 • ناشناس wrote on ۱۰ دی, ۱۳۹۲, ۱۴:۱۸

  حاج حسین ظاهری همونی بود که به خاطر دکتر امیدوار از ریاست دانشگاه پیام نور استعفا داد، هنوز نامه ایشان به دکتر شاکری را دارم، بسیار علیه دکتر رضایی تند حرف زد، اما موضوع دکتر امیدوار با آقا محسن فرق داره….

 • محسن wrote on ۱۰ دی, ۱۳۹۲, ۱۶:۱۲

  ما مردم مسجد سلیمان از وحدت مسولین خود خوش حالیم و از این که عکس سردار لشگر جناب دکتر محسن رضایی و استاد حاج حسین ظاهری در کنار هم مشاهده نمودیم بسیار مسروریم و از دیگر مسئولان شهرستان میخواهیم در کنار هم و با وحدت به مردم مسجد سلیمان خدمت نمایند و مسولان بدانند هیچ تفرقه ای به نفع مردم مسجد سلیمان نمیباشد

 • سمالپور wrote on ۱۰ دی, ۱۳۹۲, ۱۹:۴۶

  من موندم که این ملت چرا این همه زور میزنن تا ثابت کنن بین دونفر دشمنی هست نه دوستی؟!! آخه عزیزای من ببینید این دو نفر با هم عکس گرفتن و در حضور اون همه آدم از همدیگه تعریف کردن پس اینها دوست هستن و قرار دارن که باهم کار بکنن و فکر نکنم که با حرفهای این و اون هم دوستیشون بهم بخوره.در هر صورت نبودن اختلاف موجب آبادانی و پیشرفت میشه نه اختلاف و چند دستگی.ما مردم بجای اینکه بریم بین دیگرانی که باهم مشکل دارن دوستی ایجاد کنیم میریم و بین اونها دوست هستن تفرقه و دشمنی ایجاد میکنیم!!!!من هم به نوبه خودم از آقایان رضایی و ظاهری تشکر میکنم و دست دوستانه ای که به همدیگه دادن رو می بوسم چون دستهاشون برای خدمت به من و شهر من بهم رسیده

 • یا علی wrote on ۱۱ دی, ۱۳۹۲, ۵:۳۹

  آقای منتقد خوب بود خودت رو معرفی میکردی و میگفتی این اطلاعات را از کجا آوردی اما اگر لازم بدونی تا من به مردم معرفیت کنم و اونوقت ببینم کسی حرفهایت را باور میکند میدانیم شما از چه چیزی ناراحتی برادر من برادر من حاج محسن رضایی برای انتخابات مجلس نیامده بود ونمی اید به جای توهین به چهره های ارزشمند خودتان را اصلاح کنید و از این فرصت به نفع مصالح مردم استفاده کنید و مطمئن باشید با این عملکرد هر کسی در مقابل شما قرار بگیرد قطعا پیروز است

 • منجزی wrote on ۱۱ دی, ۱۳۹۲, ۸:۳۲

  درود بر غیرت برادران طایفه موری امیدواریم بقیه طوایف نیز از این حرکت خوب پیروی کنند و برای ابادانی شهرمان تلاش کنند و اختلافات را کنار بگذارند

 • بابادی wrote on ۱۱ دی, ۱۳۹۲, ۸:۳۹

  خبر بسیار خوب و خوشحال کننده ای بود احسنت بر برنامه ریزان و برگذار کنندگان چنین جلساتی امیدواریم تداوم داشته باشد 

 • جمعی از برادران موری wrote on ۱۱ دی, ۱۳۹۲, ۱۰:۲۲

  با سلام و تشکر از آقای مرادی به خاطر درج این خبر اما قابل توجه برخی از برادرانی که  به انتقاد از این موضوع پرداخته اند اولا در این جلسه اکثر بزرگان و افراد شاخص و چهره های مردمی موری بودند و این کار هم با هم فکری همه و توسط انجمن جوانان موری صورت گرفت اگر همه عکسها در سایت قابل رویت بودن میشد ملاحظه کرد که افراد دیگری همچون عبدالحسین مهمدی -امید خیری- امامقلی صادقی- چراغ ناصری کریموند- هیبت الله صادقی – علیجانی -حاج عسکر ظاهری- افشین یوسفی – علی خدری -پوریان- محمدی- صباحی- قاسمی- اسفندیاری- عبدل پور- علیزاده-عیدی وندی- ظاهری و…………در کل همه تیره ها و طوایف موری حضور داشتند و این کار تنها به شخص حاج آقای ظاهری بر نمیگردد که ایشان را مورد نقد غیر منصفانه قرار داده اید این یک تصمیم جمعی بود و ایشان هم تابع خرد جمعی و ایشان اصلا بدنبال پست و مقام برای خودشان نمیباشند بلکه به دنبال شایسته سالاری که به مذاق برخی از منتقدین خوش نیامده است.

 • فرید wrote on ۱۱ دی, ۱۳۹۲, ۱۴:۰۴

  به کسانی که استاد ظاهری را مورد اتهامات ناشایست قرار داده اند میگویم که بروید و از نزدیک با او آشنا بشوید و ببینید که در مورد چه شخصیت دوست داشتنی و مردم دوستی این گونه حرف می زنید. کاش شما هم میتوانستید در کلاس های درس او حاضر شوید و با او رفت و آمد می کردید و با اخلاق او آشنا می شدید. آنوقت از گفته های خودتان پشیمان می شدید. من هم متاسفم که در شهر من کسانی هستند که بخاطر بزرگ کردن خود اینگونه بزرگانی را مورد هجوم قرار میدهند. حرف دیگر من اینست که آقای ظاهری با این کارها نه تنها ارزششان پایین نمی آید بلکه بیشتر در دل مردم جا باز میکنند.

 • آریوبرزن wrote on ۱۱ دی, ۱۳۹۲, ۱۴:۲۷

  برنامه این جلسه بزرگ و پربار براساس هماهنگی بزرگان و چهره های شاخص موری با دفترارتباطات حاج محسن رضایی انجام شد جلسه بسیارخوبی بود همچنین دیدارصمیمانه جناب دکترحاج محسن رضایی با امام جمعه عزیز شهرمان هم نشان ازهمدلی بزرگان این شهراست طبق شنیده هابرنامه های وسیعی ازسوی دفتر حاج محسن در راستای وحدت کلیه طوایف بختیاری درحال انجام است انشالله که موفق باشند.

 • رضایی wrote on ۱۱ دی, ۱۳۹۲, ۱۶:۱۳

  همتباران گرامی اگر چه من با توهین به شخصیت وارسته ای همچون حجه الاسلام و المسلمین دکتر ظاهری استاد محترم دانشگاه بسیار مخالفم و این توهینها را نشان ضعف و عقب ماندگی فرهنگی برخی افراد می دانم و خصوصا اینکه توهین به یک شخصیت مورد احترام مردم که نشان از ضعف فرهنگی دارد اما فکر می کنم در این نظرها بیش از جناب ظاهری به برادر ایشان سردار عزیز ایل و ستون استوار جمهوری اسلامی جناب حاج محسن رضایی بی مهری شده است که در این خصوص فقط می توانم بگویم قدر زر زرگر شناسد. امیدوارم ایل بختیاری با قدرشناسی نسبت به سرمایه های خود از وجود آنها بهترین بهره ها را ببرد و نگذارد میدان دار آنها افراد به دور از فرهنگ و ادب باشند که تنها سرمایه آنها توهین و تحقیر نسبت به بزرگان است. برای ایل پرافتخارم آرزوی سربلندی دارم و از آقای مرادی نیز بخاطر سایت ارزشمندش تشکر میکنم. *موفق باشید*

 • م.ناصری.کریموند wrote on ۱۱ دی, ۱۳۹۲, ۱۶:۵۰

  برای اولین بار است که اسم انجمن جوانان موری را دیدم و دلم نسبت به آینده روشن شد.کاش اسامی اینها نیز منتشر میشد تا طایفه با آنها آشنا شوند و دست آنها را به گرمی بفشارند.نسبت به این جلسه ای که برگزار کردند دست مریزاد میگویم جلسه خیلی خوبی بود و واقعا گل کاشتند. به همین حرفهای بی اساسی که بعضا در همین نظرها هم هست خاتمه دادند.طایفه موری نه با طایفه بزرگ و محترم بابادی خصومتی دارد و نه با خانواده محترم رضایی.وقتی کسی مانند حاج حسین ظاهری از اقای رضایی تعریف میکند یعنی نظر رسمی طایفه در مورد حاج محسن این است.پس بهتر است برای همیشه این شایعات که مانند ویروسی در پیکره جامعه بختیاری هستند دفع شوند و به زباله دان ریخته شوند.

 • محمد حسینی wrote on ۱۱ دی, ۱۳۹۲, ۱۷:۱۷

  از همه عزیزانی که مثبت نظر دادند و با حرفهای قشنگشون آدم های تفرقه افکن رو به عقب روندن کمال تشکر دارم. من نظرات رو کامل خوندم اوایلش بعضی ها میخواستن موش بدوونن و این حرکت قشنگ طایفه موری رو محکوم کنن و وانمود کنن که بین اینها اختلاف بوده و هست اما غیرتمندان بختیاری جلوی انها وایستادن و با نظرات جالب و حساب شده شون به دهان ادم های تفرقه افکن کوبیدن جوری که دیگه جرات اظهار نظر بد رو ندارن. ما به وجود شخصیت های ایلی خودمون مثل سردار رضائی, استاد ظاهری و حاج اقای حاجتی افتخار میکنیم و از وحدت و برادری اونها خوشحال و خرسندیم.من هم از مدیر محترم سایت آقای مرادی عزیز به خاطر این خبر خوب متشکرم.

 • ظاهری wrote on ۱۱ دی, ۱۳۹۲, ۱۸:۱۲

  یه روز یه لره،،،،

  یه لره میشه اریوبرزن فرمانده ارتش داریوش… یه لره میشه سردار بی بی مریم بختیاری فرمانده سپاه بختیاری
  یه لره میشه دکتر عبدالحسین زرین کوب
  یه لره میشه بانو قدم خیر رهبر مبارزان عشایر در مقابل انگلیس
  یه لره میشه مهرداد اوستا نویسنده و شاعر
  یه لره میشه باباطاهر
  یه لره میشه علی مردان خان که به ارتش انگلیس میگه هر عقابی بخواهد از اسمان این کشور عبور کند باید پرهایش را باج بدهد
  یه لره میشه پرفسور موسیوند و قلب مصنوعی رو اختراع میکنه
  یه لره میشه قیصر امین پور
  یه لره میشه سردار اسعد بختیاری فاتح تهران
  یه لره میشه ایت الله بروجردی
  یه لره میشه پرفسور کرم زاده استاد جهانی ریاضی
  یه لره میشه احسان کامرانی استاد دانشگاه هاروارد و مخترع قرنیه مصنوعی چشم
  یه لره میشه پرفسور باهر مغز سوم فیزیک جهان
  یه لره میشه پرفسور جعفر شهیدی،،،
  و،،،،،
  ما قوم با اصالت و باارزشی هستیم قدر خودمان را بدانیم

 • مسجدسلیمان wrote on ۱۴ دی, ۱۳۹۲, ۶:۲۹

  آقای ظاهری متشکریم،اما از وجور بزرگترین شخصیت ایلی مان نگفتی،آقا محسن امام،امین ویاور رهبری

 • نصيري wrote on ۱۵ دی, ۱۳۹۲, ۱۰:۰۳

  یادم نمیره توی همایش شیمبار ….اونجا خوب پاسخ خیلی حرفها داده شد.
  هیچکس از برادری ودوستی بدش نمیاد
  ولی اینجا بوی سیاست میده نه برادری
  هر کی بگه تفرقه خوبه اون خیانت کاره وبه شهرش خیانت کرده ولی اینجا مشخصه خیلی رفتارها سیاسی
  حالا اونا که همه دم از از اتحاد میزنین؟؟؟/
  این 30 سال کی بود تفرقه ایجاد کرد؟
  همین که حالا دوست شده
  خودش خراب کرده بعد میگین تفرقه و نمیدونم چی…کیه که خوشش نمیاد همه با هم خوب باشن؟
  همینا تا خودشون بودن فکر دوستی نمیکردن حالا دایه های مهربان تر از مادر برا مسجدسلیمان شدن
  حالا ؟دوستی؟
  حالا بفکرش افتادین؟
  حالا که چندین هزار بی کار و بدبخت داریم؟
  حالا که شهر نابود شده؟
  کی میخواد این شهر رو بسازه؟
  شهری که سالها مشکلاتش تلنبار شده
  کی بوده …
  نکنه این مشکلات رو انگلیس برا شهر درست کرده
  همین دوستان بودن
  همینا که افتخار ما هستند
  اینقد نگیید افتخار خیلی شهدا و جانباز و خانواده هاشون برا نظام ومردم زحمت کشیدن وظیفشون بوده و حرفی هم نمیزنن
  حالا هی بگید افتخار
  ما هممون مدیون شهدایم
  مدیون اونا که دارن تو بیمارستانهای مختلف با موجی شدن و مردن وزنده شدن سر میکنن
  هرگز اونا که تو مسجدسلیمان تفرقه و نفاق انداختن قابل بخشش نیستند
  والسلام

 • کاظمی wrote on ۱۵ دی, ۱۳۹۲, ۱۷:۵۴

  آقای نصیری قبلا مقاله شما را با عنوان فرصت سوزی خواندیم البته با نام دیگری!!!هروقت نماینده فعلی توانست یکی از کارهای دکتررضایی را انجام بدهد پرشهر بنر بکند مثلا رضایی بیمارستان نمره دو را تا 95درصدپیش برد شما 5درصدباقی مانده را کامل کنید

 • ناشناس wrote on ۱۷ دی, ۱۳۹۲, ۱۶:۲۰

  جلسه ای پر بار بود هرچند عده ای کینه بر داشته اند اما مهم نیست. دکتر جلیلی و اطرا فیانش هم خیلی اوضاع را وخیم میکنند

 • نصيري wrote on ۱۸ دی, ۱۳۹۲, ۷:۳۳

  جناب آقای کاظمی کدام مقاله؟
  من مطالبی که نوشتم هیچکدام با غرض نیست هر چند برخی با مرض میخوانند
  من کی گفتم طرفدار نماینده فعلی ام؟
  کدام قسمت مطالب من در حمایت از نماینده فعلی است.؟
  مطالبی که نوشتم عین واقعیت است
  نمیتوانی پاسخ درست بدهی تخریب نکن
  عرض کردم هیچ انسان عاقل و متشرعی دنبال نفاق نمیرود و آن را گناه نابخشودنی می داند.
  ولی سوال کردم چه کسی عامل نفاق بوده؟
  منظورت از شما کیه که باید بیمارستان نمره 2 رابسازد؟
  برادر من هم مثل شما یک شهروند هستم و میدانم واطلاع دارم که هر چه طوایف با هم برادری کنند بهتر است
  اما سوال اینجاست چند سال بر اریکه قدرت افرادی بوده اند وهیچ گاه به فکر برادری نیفتاده اند
  حالا چه شده یک شبه میخواهند حکم افراد حق به جانب را بگیرند؟؟/
  خوب برادر من هر شخصی میداند اینگونه حرکات سیاسی است نه برادری…
  من هم ضمن احترام به عقائد حضرتعالی عرض کردم که این یک کار سیاسی است وای کاش برادری بود
  تا ما هم خوشحال می شدیم
  نه کینه کسی به دل داریم
  ونه الحمدلله مثل خیلی کارمندیم که نگران پست باشیم
  ولی حرفمان را میزنیم وابائی نداریم
  همه افرلاد محترم هستند سردار هم یکی از این برادران هست ولی همین برادر عزیز حرف من هم نیست همه میدانند تا اوضاع وفق مراد بوده حرکت درستی انجام ندادند
  ما هم اگر در شهر دیگری باشم به مفاخر بختیاری میبالیم ولی انصاف هم خوب چیزی است
  وسوال بی جواب ما…چه کسی عامل پس رفت این شهر بوده؟
  چه کسی طایفه ای عمل کرد؟
  چه کسی مدیران نا لایقش نتوانستند به شهر تحرک بدهند؟