رئیس مرکز بهداشت شهرستان مسجدسلیمان:
دو واحد صنفی و یک بانک به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در مسجدسلیمان پلمب و دو واحد صنفی نیز مورد تشویق قرار گرفت + تصاویر

دو واحد صنفی و یک بانک به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در مسجدسلیمان پلمب و دو واحد صنفی نیز مورد تشویق قرار گرفت + تصاویر

رویش زاگرس: دو واحد صنفی و یک بانک  به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در مسجدسلیمان پلمب و دو واحد نیز مورد تشویق قرار گرفت. پرویز زمانپور رئیس مرکز بهداشت مسجدسلیمان در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس با اعلام این خبر افزود: نیروهای مرکز بهداشت در قالب تیم های نظارتی در سطح شهرستان در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و سلامت عمومی مردم و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و با توجه به محدودیت های اعمال شده، از واحدهای صنفی و ادارات شهرستان به صورت روزانه بازدید و در صورت عدم رعایت پروتکل ها به مدت دو هفته پلمب خواهد کرد. زمانپور ادامه داد: در همین راستا ۳ واحد شامل بانک، دفتر خدمات و چاپخانه تعطیل و دو کلینیک کوشا و کوثر نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.

رئیس مرکز بهداشت مسجدسلیمان گفت: متاسفانه در بعضی ادارات و مراکز پروتکل های بهداشتی رعایت نمی شود که ضمن تذکر به آن ها اعلام شد در صورت تکرار پلمب خواهند شد. زمانپور از مدیران ادارت درخواست کرد کاهش حضور کارکنان خود را برابر با دستورالعمل های اعلام شده در مناطق قرمز،نارنجی، زرد در دستور کار قرار دهند چرا که در بعضی ادارات این مسئله رعایت نمی شود.

ایشان با بیان این که این بازدیدها به صورت روزانه ادامه خواهد داشت گفت: در صورت مشاهده هر گونه تخلف برابر با قانون با متخلفین برخورد و به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

وی ضمن تقدیر از زحمات شبانه روزی مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان مسجدسلیمان همچنین واحد بهداشت این اداره، از واحدهای صنفی و ادارات خواست پروتکل های بهداشتی را در راستای قطع انتقال کرونا رعایت کنند تا با ریشه کن شدن این ویروس به روال عادی گذشته برگردیم.

درباره نویسنده

10378مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی