با حضور امام جمعه مسجدسلیمان و پیام دکتر محسن رضایی
اجرای مرحله هفتم رزمایش کمک های مومنانه در خیریه زنده یادان احمد و مریم رضایی

اجرای مرحله هفتم رزمایش کمک های مومنانه در خیریه زنده یادان احمد و مریم رضایی

رویش زاگرس: با پیام زنده دکترحاج محسن رضایی و باحضور حجت الاسلام والمسلمین سیداحمدی امام جمعه شهرستان مسجدسلیمان؛ اردوان قنبری معاون فرماندار؛ جمعی از مدیران ادارات  و با اعلام رمز یا زهرا(س) توسط دکتر حاج محسن  رضایی مرحله هفتم رزمایش کمک های مومنانه با همکاری سپاه پاسداران و کمیته امداد حضرت امام (ره) در موسسه خیریه زنده یادان احمد و مریم رضایی مسجدسلیمان اجرا گردید. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس در این برنامه که به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)اجرا شد؛ طی تماس تلفنی دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت و رییس هیئت امنای خیریه زنده یادان احمد و مریم رضایی طی سخنانی با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و ذکر فضائل دخت نبی مکرم اسلام(ص) خدمت به اقشار محروم را سیره ائمه معصومین (ع) و مصداق  عبادت برشمرد و با تشکر ازحضور حجت الاسلام سید احمدی گفت:حاج آقا سید احمدی  خود فرزند درد کشیده این شهرستان و به محرومیت های موجود واقف هستند و وجودشان منجر به توسعه  فعالیت های حوزه های فرهنگی و مذهبی در مسجدسلیمان خواهدشد‌.

دکتر رضایی افزود: توسعه خدمات، متنوع این خیریه با هدف خدمت به محرومین و جامعه بزرگ مددجویی تحت پوشش همواره مورد توجه بنده و نیز اخوی اینجانب دکتر امیدوار بوده هست و گام های خوبی در حوزه توان افزایی و حمایت از اقشار محروم در این خیریه برداشته شده است.  در ادامه دکتر محسن رضایی باتشکر از مدیریت و دست اندرکاران این تشکل مردم نهاد گفت:امیداست با همت همه عزیزان از جمله دست اندرکاران این نهاد به ویژه مدیریت سختکوش آن ؛ زمینه برای خدمت بیش از پیش در جبهه محرومیت زدایی فراهم گردد.
حجت الاسلام سید احمدی نیز طی سخنانی با تسلیت ایام شهادت حضرت با اشاره به روایت و احادیث و شرح سیره ائمه اطهار(ع) به خصوص مولا امیرالمومنین (ع) در توجه و دستگیری ازدمحرومین ادامه دادند: خدمت به محرومین و نیازمندان  افضل عبادات است و کمک به گشایش مشکلات نیازمندان موجب توجه و عنایت حق تعالی است. وی افزود: این خیریه که به دست توانمند سردار سرلشکر حاج محسن رضایی افتخار جهان اسلام بنیان نهاده شده است ؛ منشاءخدمات فراوان به شهروندان در حوزه کمک به محرومین ومحرومیت زدایی  است.

مهندس قنبری معاون فرماندار نیز طی سخنانی گره گشایی از کار مردم را بسیار ارزشمند برشمرد که رضایت حق تعالی را به دنبال دارد. در ادامه با اعلام رمز یادزهرا(س)  این رزمایش توسط دکتر حاج محسن رضایی و اهدای نمادین سبدهای معیشتی به چهار خانواده توسط حجت الاسلام سید احمدی امام جمعه؛ مهندس قنبری معاون فرماندار؛ منصورنیا رییس کمیته امداد؛ فرجی رییس اداره تامین اجتماعی ؛دکتر سیستانی مدیر واحد درمان خیریه  و مکوندی مدیر خیریه زنده یاد احمد رضایی انجام و در ادامه  اهدای سبدهای مواد غذایی (هر سبد شامل ۹قلم مواد غذایی) به صدها خانواده نیازمند و محروم شهرستان های مسجدسلیمان؛ لالی واندیکا  انجام گرفت.
گفتنی است موسسه خیریه زنده یادان احمد و مریم رضایی بیش از دو هزار خانوار محروم ونیازمند را باهدف توان افزایی تحت پوشش خدمات متنوع خوددرحوزه های معیشتی؛درمانی؛اشتغال وحرفه آموزی،آموزش خانواده و…دارد.

درباره نویسنده

8992مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی