مدیر توزیع برق مسجدسلیمان:
افزایش میزان رضایتمندی شهروندان مهم ترین هدف اداره برق مسجدسلیمان است

افزایش میزان رضایتمندی شهروندان مهم ترین هدف اداره برق مسجدسلیمان است

رویش زاگرس: مدیر توزیع برق شهرستان مسجدسلیمان گفت: همه کارکنان این اداره تلاش می کنند تا میزان رضایت مندی مشترکان به بالاترین سطح خود برسد. احمد منصوری مدیر توزیع برق شهرستان مسجدسلیمان در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس با اعلام این مطلب افزود: افزایش میزان رضایت مندی مشترکان با بهسازی و اصلاح شبکه‌های فرسوده توزیع برق، اصلاح و مدیریت انرژی شبکه‌های روشنایی معابر، افزایش پایداری و قابلیت اطمینان شبکه از مهم ترین اهداف این اداره می باشد.
وی گفت: بی شک شرکت توزیع نیروی برق استان مانند دیگر دستگاه های خدمات رسان نقش تاثیرگذاری را در جامعه ایفا می کند و ما نیز در تلاش هستیم با همکاری دیگر دستگاه ها و نهادهای اجرائی شهرستان در راستای تامین برق و روشنایی مناطق گامی موثر برداریم.
منصوری در بخش دیگری از سخنان خود در ارتباط با مشکل روشنایی مناطق در مسجدسلیمان گفت: با توجه به این که حجم روشنایی معیوب مناطق شهری و روستایی بیش از اجناس روشنایی موجود در انبار شهرستان بوده،با پیگیری و دستور دکتر خدری مدیرعامل محترم توزیع برق استان و اقدامات اخیر انجام شده بخشی از اجناس روشنایی به این مدیریت ارسال و ما نیز توانستیم قسمتی از مشکلات روشنایی را مرتفع سازیم. ضمن آن که مقرر گردید با تهیه و ارسال تجهیزات جدید مشکلات روشنایی دیگر مناطق نیز مرتفع گردد.
منصوری یکی از اساسی ترین مشکلات خاموشی ها در مسجدسلیمان را سرقت کابل های برق اعلام کرد و گفت: در مناطقی همچون بلوار دانشگاه، شهرک ولیعصر و تمبی متاسفانه ترانس یا کابل زمینی مورد سرقت قرار گرفت که در تمبی با تلاش همکاران مجدداً کابل اصلاح و بلوار روشن شده است.
همچنین مشکلات بخشی از مناطق بی بی یان، کلگه، مالشنبه، سرکوره ها، بلوار دانشگاه، پشت بسیج سابق، ریل وی، خیابان انصار نیز برطرف و مابقی مناطق نیز در دست اقدام است.

درباره نویسنده

8992مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی