حجت الاسلام سید احمدی:
هیچ اصراری به بازگشت آمریکا به برجام نداریم چرا که منفعتی برای ملت ایران نداشته است/آیت الله مصباح یزدی عمر خود را در تبیین صحیح معارف اسلام سپری کرد

هیچ اصراری به بازگشت آمریکا به برجام نداریم چرا که منفعتی برای ملت ایران نداشته است/آیت الله مصباح یزدی عمر خود را در تبیین صحیح معارف اسلام سپری کرد

رویش زاگرس/عزت الله قاسمی: حجت الاسلام سید احمدی در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در ارتباط با برجام گفت: هیچ اصراری به بازگشت آمریکا به برجام نداریم چرا که منفعتی برای ملت ایران نداشته است. خطیب نماز جمعه مسجدسلیمان ادامه داد: بحث می‌کنند آمریکا برگردد به برجام؛ ما هیچ اصرار و عجله‌ای نداریم که آمریکا به برجام برگردد. مسئله ما اصلاً ‌این نیست. مطالبه عقلانی ما رفع تحریم‌هاست. این حقِ غصب‌شده مردم ایران است. وظیفه دارند چه آمریکا و چه اروپا این کار را بکنند. اگر تحریم‌ها برداشته شد، ‌بازگشت آمریکا به برجام معنا خواهد داشت. البته مسئله‌ خسارت‌ها هست که در مرحله بعد مطالبه خواهد شد. امّا اگر تحریم‌ها برداشته نشود ممکن است بازگشت آن‌ها به برجام به ضرر ما هم باشد.

سید احمدی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به قیام ۱۹ دی گفت: حرکت قم یک حرکت ضد آمریکایی و ضد استکباری بود و این قیام هم جنبه دینی و هم ضدآمریکایی داشت. وی ادامه داد: نخبگان مواظب باشند وابستگان به شرق و غرب این وقایع را تحریف نکنند. لازم است از یاد ۱۹ دی و این حادث همچنین از محتوا و مضمون آن حراست و نگهبانی داشته باشیم.

امام جمعه مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به درگذشت آیت الله مصباح یزدی ایشان را یکی از دانشمندان برجسته جهان اسلام خواند و گفت: ایشان عمر خود را در تبیین صحیح معارف اسلام سپری کرد و در مقابل دشمنان دین و اهل بیت (ع) قاطعانه ایستادگی کرد. وی ادامه داد: مرحوم آیت الله مصباح یزدی یک معلم، محقق و نویسنده بزرگ بود و آثار وی به عنوان گنجینه دانش به یادگار خواهد ماند.

درباره نویسنده

8992مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی