نشست صمیمی ریاست و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مسجدسلیمان با امام جمعه
گلایه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از اعضای شورای شهر مسجدسلیمان

گلایه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از اعضای شورای شهر مسجدسلیمان

رویش زاگرس: نشست صمیمی ریاست و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مسجدسلیمان و پدر بزرگوار شهید عبدالعلی بهرامی و جانباز مجید حاتمی با حجت الاسلام سید احمدی امام جمعه شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس در این دیدار ضمن تجدید بیعت خادمان جامعه ایثارگری با آرمان های والای امام راحل(ره)رهبر معظم انقلاب و شهدای والا مرتبه ایران اسلامی انتصاب به جا و شایسته حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج سید حسن سید احمدی را تبریک گفتند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و پدر بزرگوار شهید بهرامی از تعلل و سهل انگاری مجموعه شورای شهر ادوار گذشته و کنونی و نیز شهرداران گذشته در زمینه نام گذاری خیابان ها و معابر به نام مبارک شهدا و افتخار آفرینان شهرستان مسجدسلیمان و نیز نصب نکردن تمثال مبارک شهدا در بلوار شهر گلایه نمودند و از رئیس محترم شورای فرهنگ عمومی شهرستان خواستار ورود به این خلاء شدند. وی ادامه داد: به کرار در سال های گذشته این موضوع توسط شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان به ریاست فرماندار و شورای فرهنگ عمومی شهرستان تصویب اما متأسفانه تاکنون هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

شیخ رباط ادامه داد: مسجدسلیمان نقش بی بدیلی در دوران دفاع مقدس داشت و با حضور جوانان غرور آفرین در خط مقدم جبهه بارها مورد اثابت موشک و بمباران واقع شده و بیش از ۱۱۸۰ شهید تقدیم نظام مقدس نموده است.

حجت الاسلام سید احمدی نیز در این دیدار نقش سرنوشت ساز و تاریخی شهدا، جانبازان و ایثار گران در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی را از مهم ترین عوامل حفظ، اقتدار و عزت انقلاب بر شمرد و توجه به فرهنگ ناب ایثار و شهادت را از واجبات دانسنتند. ایشان خواهان بر طرف شدن مشکلات مطروحه و رسیدگی به این موضوع از طریق نهادهای مرتبط شدند…

درباره نویسنده

10978مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی