پیگیری یک خبر:
حل مشکل مسکن مادر بی سرپناه مسجدسلیمانی با سه فرزند دختر خود

حل مشکل مسکن مادر بی سرپناه مسجدسلیمانی با سه فرزند دختر خود

رویش زاگرس: به دنبال انتشار مطلبی در پایگاه خبری رویش زاگرس با عنوان “مادر بی سرپناه با سه فرزند دختر خود دلشوره جمعه ای را دارد که قرار است باران ببارد!” و بازتاب گسترده آن http://www.rouyeshzagros.ir/?p=47449

متوجه شدیم با پیگیری های دکتر محمد پاکدل فرماندار مسجدسلیمان و تعدادی از مسئولان شهرستان مشکل این خانواده مرتفع گردید. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس طی بارش‌های اخیر و آب‌گرفتگی در مناطق مختلف شهرستان مسجدسلیمان یک خانواده شامل مادر و سه فرزند دختر خود به دلیل آبگرفتگی خانه استیجاری اشان، متحمل خسارات فراوانی شدند به نوعی که امکان زندگی در آن خانه برای او و فرزندانش وجود نداشت خوشبختانه با پیگیری های انجام شده متوجه شدیم با پیگیری های مسئولان شهرستان خانه ای برای ایشان اجاره و نقل مکان کرده اند. مادر این خانواده در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری رویش زاگرس از همه کسانی که تلاش کردند تا فرزندان ایشان آواره نشوند تشکر و قدردانی نمود.

وی گفت: از دکتر محمد پاکدل فرماندار ، مهندس ملایی شهردار، حجت الاسلام امینی، سرهنگ علی حسینی فرمانده انتظامی شهرستان، سرهنگ رحیمی حسینی فرمانده سپاه مسجدسلیمان، آقای آردین مسئول تالار فرهنگیان و همه افرادی که از طرق مختلف به بنده کمک کرده اند و نمی خواهند نامشان فاش شود کمال تشکر و سپاسگزاری را دارم.

وی گفت: بحمدالله خانه مناسبی برای بنده توسط مسئولان عزیز اجاره شده است و قرار است ان اشالله برای حل اساسی مشکل مسکن بنده نیز چاره اندیشی شود.

پایگاه خبری رویش زاگرس از همه عزیزانی که به طرق مختلف به حل مشکل  این خانواده کمک کرده اند تشکر و قدردانی می نماید…

درباره نویسنده

10194مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی