روایت فوتبال مسجدسلیمان به چاپ رسید

روایت فوتبال مسجدسلیمان به چاپ رسید

رویش زاگرس: کتاب “روایت فوتبال مسجدسلیمان” با پرداختن به تاریخ صد ساله فوتبال در این شهرستان به چاپ رسید. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس علی رضایی، نویسنده کتاب “روایت فوتبال مسجدسلیمان”، اظهارکرد: از سال ۹۳ شروع به کار در این زمینه کردم و نوشتن این کتاب شش سال به طول انجامید. باتوجه به خلاء‌ای که در فوتبال مسجدسلیمان احساس کردم، تصمیم به نوشتن “روایت فوتبال مسجدسلیمان” گرفتم و تاکنون نیز در کشور درباره فوتبال یک شهر به صورت تخصصی نوشته نشده است.

وی با بیان این که کتاب “روایت فوتبال مسجدسلیمان” در قالب ۱۳ فصل، هشت پیوست و ۳۲۶ صفحه است، گفت: در این کتاب به تاریخ صد ساله فوتبال در مسجدسلیمان پرداخته شده است؛ یعنی این کتاب از آغاز فوتبال در ایران که خاستگاه آن مسجدسلیمان بوده، تا اولین صعود نفت مسجدسلیمان به لیگ برتر فوتبال در سال ۹۲ است.

نویسنده این کتاب عنوان کرد: این کتاب توسط انتشارات پرسش به چاپ رسیده است و طی چند روز آینده در کتاب‌فروشی‌ها قابل عرضه خواهد بود. وی بیان کرد: خود من نیز در گذشته فوتبال بازی می‌کردم و فوتبالم را از تیم دارایی مسجدسلیمان آغاز کردم. در تیم منتخب خوزستان نیز حضور داشتم و همراه با این تیم در رقابت‌های جوانان کشور هم شرکت کرده بودم.

درباره نویسنده

10269مطلب نوشته است .

One Comment on “روایت فوتبال مسجدسلیمان به چاپ رسید”

  • سید wrote on ۱۰ آذر, ۱۳۹۹, ۱۱:۳۴

    سلام / جناب آقای رضایی عزیز خدا قوت – دست شما درد نکنه / با تشکر خاص

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی