دادستان مسجدسلیمان در گفتگو با رویش زاگرس خبر داد:
قاتلان هر سه قتل اخیر در شهرستان مسجدسلیمان دستگیر شدند

قاتلان هر سه قتل اخیر در شهرستان مسجدسلیمان دستگیر شدند

رویش زاگرس: دادستان مسجدسلیمان از شناسایی و دستگیری قاتلان سه قتل اخیر در شهرستان مسجدسلیمان، در مدت زمان کوتاه پس از وقوع جرم خبر داد. علی اسکندری دادستان مسجدسلیمان در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس با اعلام این خبر گفت: متاسفانه طی چند روز اخیر سه قتل در مناطق مختلف شهرستان مسجدسلیمان، به وقوع پیوست که پس از تحقیقات و بررسی های انجام شده، کارآگاهان پلیس چند روز پس از وقوع این حوادث قاتلان را دستگیر، که با صدور قرار تأمین مناسب روانه زندان شدند.
اسکندری افزود: هر سه قتل که البته هیچ کدام از این قتل ها ارتباطی به هم ندارند در بازه زمانی کوتاهی در مناطق مختلف این شهرستان به وقوع پیوست که بلافاصله شناسایی و دستگیری قاتلان به صورت ویژه در دستور کار دادستانی و پلیس قرار گرفت.
دادستان مسجدسلیمان در بخش پایانی سخنان خود گفت: جا دارد از آقای زلقی بازپرس محترم شعبه اول که به صورت شبانه روزی و دستورات قضایی قاطع و مناسب برای شناسایی و دستگیری قاتلان صادر نموده بود، همچنین جناب سرهنگ حسینی فرمانده محترم و پرتلاش نیروی انتظامی و سروان مرتضی یاری رئیس پلیس آگاهی شهرستان مسجدسلیمان به دلیل تلاش های شبانه روزی و دستگیری این قاتلان تشکر و قدردانی نمایم.
اسکندری گفت: خط قرمز ما امنیت و آسایش مردم است و دستگاه قضایی هیچ ملاحظه‌ای در برخورد و مجازات مرتکبین نخواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس علی اسکندری دادستان محبوب مسجدسلیمان در حالی که روزهای آخر خود در سمت دادستانی مسجدسلیمان را طی می کند و علیرغم آن که به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در قرنطینه خانگی بسر می برد همچنان پیگیر این پرونده و دیگر پرونده های قضایی و حل مشکلات مردم می باشد. جا دارد از زحمات ایشان در پیگیری و حل مشکلات مردم خصوصاً احقاق حقوق عامه در مدت خدمت تشکرو قدردانی نمائیم.

درباره نویسنده

9319مطلب نوشته است .

One Comment on “دادستان مسجدسلیمان در گفتگو با رویش زاگرس خبر داد:
قاتلان هر سه قتل اخیر در شهرستان مسجدسلیمان دستگیر شدند

  • حاتمی wrote on ۱۶ آبان, ۱۳۹۹, ۰:۰۳

    تشکر آفرین خدا شفا بده به آقای اسکندری…درود برفرماندهی محترم نیروی انتظامی جناب سرهنگ حسینی درود بر آقای یاری وقاضی زلقی

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی