دکتر اسماعیل جلیلی: آمریکایی‌ها حتی با هم‌پیمانانشان رویکرد فریبکارانه دارند

دکتر اسماعیل جلیلی: آمریکایی‌ها حتی با هم‌پیمانانشان رویکرد فریبکارانه دارند

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- نائب رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: آمریکایی‌ها حتی با همپیمانانشان رویکرد فریبکارانه دارند. اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی و نائب رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با اشاره به لیست تحریم‌های جدید آمریکا علیه کشورمان گفت: اعضای ۱+۵ نسبت به لیست جدید تحریم‌ها واکنش نشان دهند. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان وی اضافه کرد: زمانی که اعضای ۱+۵ در قالب یک گروه با ایران مذاکره می‌کنند و آمریکا در این بین لیست جدیدی از تحریم‌ها ارائه می‌کند اعضای این گروه نیز باید واکنش نشان دهند.

جلیلی با تأکید بر این که جمهوری اسلامی ایران همواره بر تعهدات خود در مذاکرات بین‌المللی پایبند است، اظهار داشت: مواضع جمهوری اسلامی ایران توسط تیم مذاکره‌کننده در پای میز مذاکره ارائه می‌شود اما آمریکایی‌ها نشان داده‌اند این رویه را ندارند.

وی با بیان این که آمریکایی‌ها بازنده تحریم‌های جدید هستند، خاطرنشان کرد: برداشت افکار عمومی از این اقدام جدید آمریکایی‌ها اثبات حقانیت ایران است و برای همگان مشخص شد آمریکایی‌ها به توافقات پایبند نیستند.

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس با اشاره به سابقه آمریکایی‌ها گفت: سابقه آنها نشان می‌دهد آمریکایی‌ها در دوره‌های مختلف رویکرد فریبکارانه حتی با همپیمانان خود داشته‌اند.

درباره نویسنده

9551مطلب نوشته است .

۱۱ Comments on “دکتر اسماعیل جلیلی: آمریکایی‌ها حتی با هم‌پیمانانشان رویکرد فریبکارانه دارند”

 • رضا wrote on ۲۵ آذر, ۱۳۹۲, ۱۵:۵۷

  آقای دکتر سلام بنده از مخالفین سرسخت شما بودم،اما وقتی اطلاع یافتم که فرزند دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از مسجد سلیمان میخواد کاندیدای مجلس دهم بشه،تصمیم بر این شد از شما حمایت کنم.

 • ناشناس wrote on ۲۵ آذر, ۱۳۹۲, ۱۶:۰۹

  پسر دکتر محسن رضایی از مسجدسلیمان کاندید بشه مخالفان دکتر جلیلی از نماینده فعلی حمایت میکنند

 • مهمدی کرتلایی wrote on ۲۶ آذر, ۱۳۹۲, ۵:۴۹

  آقای دکتر روند تقابل با این جریان تدبیر می خواهد که در حضرتعالی سراغ دارم سیاست خارجی ما از پاشیده بود امیدوارم موضوع با درایت دو مجموعه دولت و مجلس حل شود

 • منتقد3 wrote on ۲۶ آذر, ۱۳۹۲, ۱۳:۲۶

  مگر پسر محسن رضایی از کی کمتره حداقل اینه که پدرش یکی از ارزش های نظام است و برای ارتقا خودش پا روی دیگران نگذاشت چرا شخصیت ها و چهره های ملی و فرا ملی خود را کوچک میکنم ؟

 • دانش wrote on ۲۶ آذر, ۱۳۹۲, ۱۷:۰۵

  فهمیدم علی رضایی میخواد کاندید بشه از مسجد سلیمان،بدونه رای نمیاره،اما اگر دکتر امیدوار شرکت کنه قطعا پیروز انتخابات مجلس دهم از مسجدسلیمان خواهد شد.

 • منتقد wrote on ۲۶ آذر, ۱۳۹۲, ۱۹:۱۵

  گویند پدر تو باد فاضل , از فضل پدر تو را چه حاصل

 • مهندس بابادی wrote on ۲۷ آذر, ۱۳۹۲, ۱۱:۲۶

  امیدوار رضایی در 16 سال نمایندگی چه کار مثبتی انجام داد که حالا برادر زاده اش انجام دهد؟
  گر نامد ز امیدوار کاری عبث باشد به کل امیدواری

 • محمد wrote on ۲۸ آذر, ۱۳۹۲, ۱۶:۳۴

  مهندس بابادی سلام. هر جور میخوای اجهاف کن،اما بدان اگر آقای رضایی(امیدوار) برای مجلس دهم از مسجدسلیمان نامزد شه بدون شک پیروز انتخابات خواهد بود. نظرات رو لطفا برش ندهید.

 • بانوان wrote on ۱ دی, ۱۳۹۲, ۵:۰۶

  ماجمعی از بانوان بسیجی مسجدسلیمان در صور ت حضور پروفسور رضایی به ایشان رای خواهیم داد. اگر آقای امیدوار رضایی از زادگاهش کاندید شود برای انتخابات دهم مجلس،قطعاپیروز خواهد شد.

 • ناشناس wrote on ۱ دی, ۱۳۹۲, ۱۲:۰۸

  خب مشخصه دیگه اگر دکتر امیدوار از مسجدسلیمان نامزد بشه،با آرای بالایی انتخاب خواهد شد. ایشان شخصیت برجسته علمی کشوره.

 • اميري wrote on ۱۴ دی, ۱۳۹۲, ۱۰:۱۷

  اگر امروز دکتر جلیلی ارث اخوان را بعد دو دهه تحمل میکند و دم برنیاورده از بزرگواری ایشان هست. قطعا” نیروهای جوان و علمی شهرستان اجازه عقبگرد را نخواهد داد. از کف جامعه خبر ندارید.دکتر جلیلی نماد بچه های مسجدسلیمان

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی