زمانپور رئیس آموزش و پرورش عشایر شهرستان اندیکا شد

زمانپور رئیس آموزش و پرورش عشایر شهرستان اندیکا شد

رویش زاگرس: رئیس جدید آموزش و پرورش عشایر شهرستان اندیکا معرفی شد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس با حضور احمدی معاون آموزش عشایر استان خوزستان علی زمانپور به عنوان رئیس جدید آموزش و پرورش عشایر شهرستان اندیکا معرفی شد. پیش از این هوشنگ شفیعی این مسئولیت را بر عهده داشت.

درباره نویسنده

8706مطلب نوشته است .

۲ Comments on “زمانپور رئیس آموزش و پرورش عشایر شهرستان اندیکا شد”

  • سید wrote on ۱۷ شهریور, ۱۳۹۹, ۸:۵۶

    سلام و تبریک / این ۹ نفر هیچکدام فاصله فیزیکی را رعایت نکرده و ماسک نزده اند آنوقت می خواهند به بچه های عشایر منطقه اندیکا آموزش بدهند. باید از افرادی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند انتظار پیشرفت نداشته باشیم خیلی متاسفم.

  • سهیل نصیری wrote on ۲۳ شهریور, ۱۳۹۹, ۱:۵۳

    کاش میشد کسانی که کم هم نداریم اندیشمندان فکری بحال تدوین آموزش و پرورشی باشند که کودکانمان ونسلهای آیند هرز نرویند ..واز اول خمیر مایه اشان مهارت شناسی بشوند و علایقشان را بشناسند و راه جلو رویشان باز کنند …مملکت هم دکتر میخواهد هم دامدار و هم کشاورز و هم معلم ..واین وظیفه مهم آموزش و پرورش است که این زمانه آموزشش فقط مانده آنهم خوبش برای پولدارها …و فقرا باید پشت سر آنها بمانند تا شاید شاید جایی عسلویه حالا یا مشهد یا شمال کارگری کنند .لیسانس عمران هم بشود راننده تاکسی .اینها درد هستند .اگر کشوری آباد میخواهیم باید تعارفات راکنار گذاشته و بخواهیم بخواهیم و بخواهیم همه .دلگیر هم نشوید درد من فقط گله و شکوه است وقصد بی احترامی ندارم .خداشاهده که دلم میسوزد برای آینده گانمان…از ما که گذشت .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی