توزیع ۴۰ دستگاه کولر بین نیازمندان مسجدسلیمان

توزیع ۴۰ دستگاه کولر بین نیازمندان مسجدسلیمان

رویش زاگرس: معاون سپاه ولی‌عصر (عج) گفت: در ادامه رزمایش کمک مومنانه با کمک خیرین مبالغی جمع آوری و ۴۰ دستگاه کولر خریداری و بین نیازمندان مسجدسلیمان توزیع شد.

به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس، عبدالرضا حاجتی هماهنگ کننده سپاه ولیعصر استان خوزستان اظهار داشت: امروز توفیق داشتیم جشنواره شهرستانی مالک اشتر با هدف تقدیر از برترین‌های بسیج را برگزار کنیم و با تقدیم هدایایی از آن ها تجلیل شد.

وی افزود: در ادامه اجرای رزمایش کمک مومنانه با کمک خیرین عزیز مبالغی جمع آوری و ۴۰ عدد کولر خریداری شد که امروز بین نیازمندان شد.

حسینی فرمانده سپاه شهرستان مسجدسلیمان نیز در ادامه عنوان کرد: امروز در مسجدسلیمان، شهر هزار شهید در کنار بسیجیان عزیز هستیم و مراسمی برای گرامی داشت پایگاه های نمونه در بحث همایش اشراف برگزار شد و هدایای کمک های مومنانه نیز در بین نیازمندان توزیع شد.

حسینی ادامه داد: مسجدسلیمان در زمینه رزمایش کمک های مومنانه خوش درخشید و کمک های بسیار خوبی جمع آوری شد. وی یادآور شد: افتخار سپاه پاسداران همواره در کنار مردن بودن است و این نشانه شایستگی این بزرگواران است که در کنار مردم و برای مردم هستند.

فرمانده سپاه شهرستان مسجدسلیمان در ادامه عنوان کرد: خادمی برای مردم، درجه عالی برای ماست که خداوند توفیق آن را نصیب کرده است. وی در پایان خاطرنشان کرد: از زحمات تمام عزیزان در فرماندهی سپاه، حوزه نمایندگی، حفاظت مسجدسلیمان قدردانی می‌کنیم که امروز بهترین های همایش اشراف معرفی شدند.

درباره نویسنده

9216مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی