نفت مسجدسلیمان – پرسپولیس، رقابت متضادها!

نفت مسجدسلیمان - پرسپولیس، رقابت متضادها!

رویش زاگرس: در آستانه بازی امشب، نفت مسجدسلیمان بیشترین و پرسپولیس کمترین تساوی را در لیگ نوزدهم دارند. به گزارش رویش زاگرس، دو تیم نفت مسجد سلیمان و پرسپولیس در حالی امشب از ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه و در هفته بیست و ششم مقابل یکدیگر قرار میگیرند که شاگردان گل‌محمدی با ۵۹ امتیاز، ۱۹ برد، ۴ باخت و ۲ تساوی صدرنشین لیگ برتر هستند و با برد مقابل نفت مسجدسلیمان می‌توانند قهرمانی‌شان را برای چهارمین بار متوالی مسجل کنند.

در آن سوی میدان شاگردان مهدی تارتار با ۳۳ امتیاز، ۶ برد، ۱۵ تساوی و سه باخت از ۲۴ بازی در جایگاه هشتم لیگ برتر قرار دارند. نکته جالب این که تعداد باخت‌های نفت مسجدسلیمان از پرسپولیس کمتر است.

پرسپولیس در دور رفت، چهار شکست مقابل سپاهان، تراکتور، شهرخودرو و نفت مسجدسلیمان به دست آورد، ولی نفتی‌ها فقط سه باخت در کارنامه داشته و به اتفاق سپاهان رکورد کمترین باخت در لیگ نوزدهم را دارند. نکته جالب این است که پرسپولیس با ۲ مساوی کمترین تساوی را در لیگ نوزدهم به خود اختصاص داده و نفت با ۱۵ تساوی بیشترین تساوی را در بین تیم‌های لیگ در کارنامه داشته است.

تیم نفت با ۱۹ گل زده، بعد از گل‌گهر با ۱۸ گل زده و در کنار پارس جنوبی جم، دومین خط حمله ضعیف لیگ را در اختیار دارد و پرسپولیس دومین تیمی است که با ۳۷ گل زده بیشترین گل زده را در کارنامه دارد.

درباره نویسنده

8574مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی