نصب آخرین تجهیز فوق سنگین پتروشیمی مسجدسلیمان

نصب آخرین تجهیز فوق سنگین پتروشیمی مسجدسلیمان

رویش زاگرس: مجری طرح اوره و آمونیاک پتروشیمی مسجدسلیمان گفت: عملیات نصب آخرین تجهیز فوق سنگین پتروشیمی این شهرستان انجام شد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس صالحی نیامجری طرح اوره و آمونیاک پتروشیمی مسجدسلیمان گفت: عملیات نصب کاربامات کندانسور در پتروشیمی این شهرستان که محل تولید محلول کربومات است و پس از این تجهیز محلول تولیده شده به رآکتور اوره جهت تغلیظ و تولید اوره ارسال می‌شود انجام شد.

او بیان داشت: وزن این تجهیز ۴۰۶ تن بود و تکنولوژی و دانش فنی این تجهیز، متعلق شرکت تویو ژاپن به عنوان لایسنسور واحد اوره بوده که ساخت آن در شرکت FBM ایتالیا صورت پذیرفته است و با اتمام این نصب، سایر فعالیت‌های باقی مانده، به سرعت انجام و امید است در سال جهش تولید، راه اندازی و تولید محصول در این کارخانه محقق می‌شود.

صالحی نیا افزود: با توجه به وزن این تجهیز فوق سنگین و موقعیت قرار گیری آن، به دلیل نصب سایر تجهیزات و سازه‌های فلزی و اجرای پایپینگ، از پیچیده‌ترین و حساس‌ترین عملیات این مگا پروژه، نصب این تجهیز بوده که تاکنون مورد مشابه نداشته است.

مجری طرح اوره و آمونیاک شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان، گفت: این عملیات دقیقا مطابق با برنامه زمان بندی از قبل پیش بینی شده و همچنین بر اساس روش‌های فنی مربوطه که صفر تا ۱۰۰ آن از سوی متخصصان داخلی و با همکاری شرکت مهندسی پر آور به عنوان MC طرح، بدون حضور پیمانکار خارجی که به علت شیوع کرونا، امکان حضور و تکمیل فعالیت‌های باقی مانده را نداشت، صورت گرفت.

درباره نویسنده

10268مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی