فرمانده انتظامی مسجدسلیمان خبر داد:
دستگیری عاملان آتش سوزی مراتع درمسجدسلیمان

دستگیری عاملان آتش سوزی مراتع درمسجدسلیمان

رویش زاگرس: فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از دستگیری ۵ تن از عاملان آتش سوزی مراتع خبر داد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس، سرهنگ  کارآگاه علی حسینی اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره آتش سوزی مراتع و محصولات کشاورزی، ماموران انتظامی پاسگاه گلگیر و هفت شهیدان جهت برخورد با مخلان نظم و امنیت اقدام به گشت زنی در مناطق احتمالی آتش سوزی کرده و موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی پاسگاه گلگیر طی ۲۴ ساعت گذشته  حین گشت زنی متوجه دود غلیظ در اطراف زمین های کشاورزی و مراتع شدند که بلافاصله در محل مورد نظر حاضر و مشاهد کردند ۲ نفر در حال آتش زدن خار و خاشاک در زمین های کشاورزی هستند. فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان ادامه داد: متاسفانه به دنبال شعله ور شدن، آتش به مراتع خشک سرایت کرد و حدود ۳ هکتار از اراضی منابع طبیعی را سوزاند.

این مقام انتظامی ضمن اشاره به این که در این راستا ۳ نفر که در حوزه هفت شهیدان اقدام به آتش زدن محصولات کشاورزی کرده بودند دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند خاطر نشان کرد: افراد یاد شده در تحقیقات تکمیلی پلیس انگیزه خود را آماده کردن اراضی برای کشاورزی و اختلافات ملکی بیان کردند.فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان عنوان داشت : پلیس با افرادی که به مراتع و سرمایه های ملی آسیب بزنند قاطعانه برخورد خواهد کرد.*

درباره نویسنده

11251مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی