نماینده مردم مسجدسلیمان:
باید برای تحقق مدیریت جهادی متحد شویم/از بیش از ۱۴۰ فوق تخصص بخش درمان و پزشکی خوزستان سهم ۴ شهرستان حوزه انتخابیه بنده صفر است

باید برای تحقق مدیریت جهادی متحد شویم/از بیش از ۱۴۰ فوق تخصص بخش درمان و پزشکی خوزستان سهم ۴ شهرستان حوزه انتخابیه بنده صفر است

از بیش از ۱۴۰ فوق تخصص بخش درمان و پزشکی خوزستان سهم ۴ شهرستان حوزه انتخابیه بنده صفر است/ مردمی که منابع‌شان تأمین کننده ۸۰ درصد درآمدهای کشور است، استان‌های مجاور را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ توسعه و رفاه می‌بخشد  خود دچار ابرچالش‌های بیکاری بیش از ۴۰ درصد، فقر زاینده و زایش خودکشی است/آقایان وزراء! اگر فقط تاکنون نامی از مسجدسلیمان، لالی، هفت‌کل و اندیکا شنیده‌اید مستحضر باشید که سال‌هاست مردم شریف حوزه انتخابیه من با مظلومیت و شکیبایی به دلیل درک بصیرانه شرایط حساس کشورمان دندان بر جگر فشرده و حجم عظیمی از معضلات را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تاب آورده‌اند.

رویش زاگرس: نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس با تاکید بر ضرورت اتحاد منتخبان مردم در قالب مدیریت جهادی تصریح کرد: باید نهضتی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای بازگشت مجلس به خویشتن و قرار گرفتن در راس امور ضمن تعامل با دولت فعلی و آینده خلق کنیم. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس، علیرضا ورناصری در نطق میان دستور خود در نشست علنی امروز (یکشنبه ۱۱ خرداد ۹۹) گفت: بن بست برای ایران و ایرانی معنا ندارد. چنانچه با استراتژی دفاع در شرایط نابرابر در جهاد مومنانه تحسین برانگیز همبستگی در خط مقدم مبارزه با کرونا علی رغم تحریم‌های ناجوانمردانه، ایثار و موفقیت را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ معنا بخشیدند.

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: فطرت راستین انقلاب اسلامی منعطف است و آمادگی دارد تصحیح اشتباهات را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ سرلوحه برنامه‌هایش قرار دهد. مطابق با فرمایشات تعهد برانگیز رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر ضرورت اهتمام دوچندان جهت تحقق عدالت و بهبود معیشت مردم نهایت تلاش ما در مجلس یازدهم باید این باشد که ساختار و کارکرد مجلس را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تقویت کنیم و به دنبال تقویت فرد و جناح نباشیم زیرا مردم تفاوت سیاست بازی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ با تدبیر اندیشی به راحتی تشخیص می‌دهند.

وی افزود: ما نمایندگان مجلس یازدهم که دعوی مجلس انقلابی داریم، مطابق با بیانیه گام دوم انقلاب مبنی بر ضرورت تعمیق پیوستگی ملت و مسؤولان نباید اشتیاق عمومی موکلانمان برای تغییرات سریع فراگیر و گذر از تنگناهای کنونی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به یاس تبدیل کنیم. ورناصری خاطرنشان کرد: پیشنهاد می‌کنم از ابتدای کار در قالب مدیریت جهادی متحد شویم و طرحی نو برای مردم شریف ایران در حوزه‌های انتخابیه خود درافکنیم. از حقوق کرامت آنان صیانت کنیم و نهضتی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای بازگشت مجلس به خویشتن و قرار گرفتن در راس امور ضمن تعامل با دولت فعلی و آینده خلق کنیم.

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آقایان وزراء! اگر فقط تاکنون نامی از مسجدسلیمان، لالی، هفت‌کل و اندیکا شنیده‌اید مستحضر باشید که سال‌هاست مردم شریف حوزه انتخابیه من با مظلومیت و شکیبایی به دلیل درک بصیرانه شرایط حساس کشورمان دندان بر جگر فشرده و حجم عظیمی از معضلات را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تاب آورده‌اند.

وی افزود:با وجود ۲۰ درصد منابع آب تنظیم شده کشور در مخازن سدهای عظیم حوزه انتخابیه بنده، ۴ شهرستان فوق الذکر از آب شرب مداوم محروم و لب تشنه‌اند. ورناصری خاطرنشان کرد: مردمی که منابع‌شان هم تأمین کننده ۸۰ درصد درآمدهای کشور است، منابع‌شان ملی قلمداد می‌شود، استان‌های مجاور را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ توسعه و رفاه می‌بخشد اما خود دچار ابرچالش‌های بیکاری بیش از ۴۰ درصد، فقر زاینده و زایش خودکشی است.

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از بیش از ۱۴۰ فوق تخصص بخش درمان و پزشکی خوزستان سهم ۴ شهرستان حوزه انتخابیه بنده صفر است و به همین دلیل امروز در قرن بیست و یکم مردم حوزه انتخابیه بنده بر اثر عقرب گزیدگی و نبود امکانات جان می‌دهند. وی در پایان با اشاره به دیگر مشکلات حوزه انتخابیه خود همچون مشکلات راه و… از مسؤولان خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آن ها شد.

درباره نویسنده

8496مطلب نوشته است .

۲ Comments on “نماینده مردم مسجدسلیمان:
باید برای تحقق مدیریت جهادی متحد شویم/از بیش از ۱۴۰ فوق تخصص بخش درمان و پزشکی خوزستان سهم ۴ شهرستان حوزه انتخابیه بنده صفر است

  • محمد داوودی wrote on ۱۱ خرداد, ۱۳۹۹, ۲۰:۱۵

    درود بر دکتر ورناصری که صدای مظلومیت و محرومیت منطقه را فریاد زد

  • سید wrote on ۱۲ خرداد, ۱۳۹۹, ۱۰:۰۶

    ۳ مشکل عمده حوزه انتخابیه عنوان شده در اولین نطق جناب آقای نماینده محترم و گرامی ; ۱- آب شرب ۲ – بیکاری ۴۰ درصد ۳ – نبود فوق تخصص بخش درمان و پزشکی .
    انشاالله با پشتکاری و روحیه ای که جناب نماینده عزیز دارند البته با همکاری متولیان امور دولت شاهد آبادانی حوزه انتخابیه باشیم .
    آقای نماینده برادر عزیز ; ابتدای راه نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی دعای عاقبت بخیری را پذیرا باشید.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی