فرماندار مسجدسلیمان: گلگیر توانمندی‌ها و استعدادهای زیادی برای پیشرفت دارد.

باشگاه روزنامه نگاران مسحجدسلیمان- فرماندار مسجدسلیمان خواستار همکاری مضاعف شهرداری برای توسعه کتابخانه شهر گلگیر شد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان، سید مجید صالحی در مراسم افتتاح کتابخانه شهر گلگیر، پس از تقدیر و تشکر از دست اندرکاران، افتتاح این کتابخانه را به فال نیک گرفت و اظهار کرد: شهرستان گلگیر توانمندی‌ها و استعدادهای بسیار زیادی برای پیشرفت دارد.

وی اضافه کرد: فرمانداری چشم‌انداز و آینده بسیار روشنی را برای این شهر و روستاهای همجوار در نظر دارد که امیدواریم با تامین اعتبار، این کتابخانه را گسترش داده و خدمات بهتری را با همکاری شهرداری ارائه کنیم.

فرماندار مسجدسلیمان از کتاب و مطالعه به عنوان عنصر زیربنایی برای زندگی دنیای امروز نام برد و افزود: کتابخانه می‌تواند آینده این منطقه را تغییر دهد، چرا که این مرکز فرهنگی فضای علمی و کاربردی مناسبی برای جوانان و نوجوانان است که با حضور در این محل و استفاده از آن به قله‌های رفیع دانش خواهند رسید.

درباره نویسنده

10809مطلب نوشته است .

۲ Comments on “فرماندار مسجدسلیمان: گلگیر توانمندی‌ها و استعدادهای زیادی برای پیشرفت دارد.”

  • حسین wrote on ۱۷ آذر, ۱۳۹۲, ۱۰:۵۴

    اقای صالحی
    دستتون درد نکنه خیلی زحمت کشیدید قدم رنج نمودیداگر تونستید یک چشم انداز روشنی هم برای مسجدسلیمان طراحی کنید……….

  • خ اسکندری wrote on ۱ دی, ۱۳۹۲, ۱۳:۳۸

    تشکر از لطف اقای صالحی فرماندار جدید مسجدسلیمان و بخشدار سابق گلگیر اقای صالحی قبلا با مشکلات گلگیر دست و پنجه نرم کردند و امیدوارم اکنون در پست و مقام بالاتر بتواند مشکلات اولیه گلگیر را حل کنند .گلگیر در مشکلات یک قرن پیش هنوز دارد میسوزد

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی