مدیر مهندسی و ساختمان شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان:
پروژه احداث پل های جاده ورودی شهر مسجدسلیمان از پیشرفت مناسبی برخوردار است

پروژه احداث پل های جاده ورودی شهر مسجدسلیمان از پیشرفت مناسبی برخوردار است

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- مدیرمهندسی و ساختمان شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان گفت: عملیات احداث پل های جاده ورودی شهر مسجدسلیمان با توجه به شرایط موجود از پیشرفت و سرعت مطلوبی برخوردار است.
به گزارشسایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، مهندس مهرداد آقابیگی در تکمیل این خبر اظهار داشت: این پروژه که یکی از پروژه های عام المنفعه شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان بمنظور تعریض و ایمن سازی باقیمانده جاده ورودی شهر از سمت اهواز حدفاصل سه راهی لالی تا سه راهی بی بتولی می باشد، تابستان ۱۳۹۸ عملیات اجرایی آن آغاز گردیده و از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار است.
وی افزود: این پروژه هم اکنون از ۴۳ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است و با تلاش مجموعه ی این مدیریت و جدیت پیمانکار امیدواریم که روند و شتاب اجرای کار به همین صورت باقی بماند و در موعد مقرر و پیش بینی شده به اتمام برسد. مهندس آقابیگی در توضیحات تکمیلی اظهار داشت: این پروژه که با مبلغ ۱۲۷ میلیارد ریال با نظارت مدیریت مهندسی و ساختمان شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در حال اجرا می باشد شامل احداث ۲ دستگاه پل ۹۷ و ۵۶ متری در انتهای قسمت چهاربانده جاده مسجدسلیمان به اهواز و قبل از دوراهی لالی است که عملیات اجرایی پل ۹۷ متری در حال انجام است و عملیات اجرایی پل دیگر نیز بزودی شروع می شود.
وی افزود: برای این پروژه تاکنون بیش از ۱۵۰۰۰ متر مکعب عملیات خاکی – ۲۰۰۰ متر مکعب بتن ریزی و ۱۵۰۰۰۰ کیلوگرم آرماتور بندی انجام شده است.

درباره نویسنده

9843مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی