افتتاح مدرسه ۳ کلاسه خیر ساز در روستای حسن آباد تنگ مو مسجدسلیمان
رئیس اداره آموزش و پرورش مسجدسلیمان:خیرین مدرسه ساز الگوی پیشرفت علمی و آموزشی جامعه محسوب می شوند

رئیس اداره آموزش و پرورش مسجدسلیمان:خیرین مدرسه ساز الگوی پیشرفت علمی و آموزشی جامعه محسوب می شوند

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان-مدرسه ۳ کلاسه خیر ساز روستای حسن آباد تنگ مو با حضور اردوان قنبری معاون فرمانداری مسجدسلیمان، توکلی معاون مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی استان خوزستان، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان و جمعی از مسئولین محلی، معتمدین و اهالی روستا افتتاح شد.

جانمراد داودی رئیس اداره آموزش و پرورش مسجدسلیمان در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان ضمن تقدیر از این خیر مدرسه ساز گفت: این مدرسه  یا۱۱۰ متر زیربنا و ۲۰۰ متر محوطه سازی توسط و با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان توسط یکی از خیرین احداث و به آموزش و پرورش اهداء شده است.

وی با بیان این که مدرسه‌سازی یک صالحه باقی است با تقدیر از سیامک صالحی خیر مدرسه ساز گفت: خیرین درس ایثار، سخاوت و از خودگذشتگی را به جامعه می‌دهند و تجربه نشان داده هر جا آموزش و پرورش دچار مشکل شده خیرین به کمک این نهاد آمده اند کما این که در جامعه نیز خیران در رفع مشکلات و موانع مختلف نقش تاثیرگذاری داشته اند. داودی ادامه داد: خیرین مدرسه ساز الگوی پیشرفت علمی و آموزشی جامعه محسوب می شوند که زمینه پرورش و تربیت آینده سازان کشور را فراهم می کنند. لازم به ذکر است این خیر آمادگی خود را برای ساخت دو مدرسه ۲ کلاسه دیگر نیز اعلام کرد.

 

 

درباره نویسنده

9551مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی