رضا کریمی در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان: شفاف می گویم به این شهردار رأی نداده ام

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- من شفاف می گویم که به این شهردار رأی نداده ام، چرا که معتقدم افراد توانمند بسیاری که بومی مسجدسلیمان هستند می توانستند سکان هدایت شهرداری را به دست بگیرند.

رضا کریمی عضو شورای شهر مسجدسلیمان در گفتگویی با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان در ارتباط با انتخاب خلیل حیدری به عنوان شهردار مسجدسلیمان گفت: ابتدا تبریک عرض می کنم به آقای حیدری و ابراز امیدواری می کنم که ایشان بتواند در کارشان موفق باشند. وی در ادامه با گلایه شدید از بعضی اعضای شورای شهر گفت: از روز اول هم به دوستانمان در شورای شهر گفتم افراد توانمند بسیاری از جوانان همین شهر هستند که می توانند سکان شهرداری را به دست بگیرند اما متأسفانه هر کدام از آنان ساز خودشان را می زدند و در نهایت یک شهردار غیر بومی را برای مسجدسلیمان انتخاب کردند.

وی ادامه داد: تا زمانی که اعضای شورای شهر با لجبازی بخواهند برای این شهر تصمیم گیری کنند راه به جایی نخواهیم برد. بعضی از دوستان نه به خاطر توانمندی آقای حیدری بلکه به این دلیل که فلان گزینه انتخاب نشود به آقای حیدری رأی دادند و این مایه تأسف است. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان عضو شورای شهر مسجدسلیمان ادامه داد:

بارها در جلسات گفتم بیایید به برنامه رأی بدهیم، افراد لایق را فدای نزاع های خود نکنیم، نگاه نکنیم فلان شخص را چه کسی معرفی کرده است. اگر کسی از من خوشش نمی آید نیاید به این دلیل با گزینه ای که من معرفی کرده ام مخالفت کند اما متأسفانه این اتفاق نیفتاد و تا روز آخر هم این جدال ها وجود داشت و در نهایت بسیاری از گزینه ها فدای این اختلافات سلیقه ای شدند.

کریمی گفت: سؤال من از دوستان این است شمایی که در انتخابات شعار بومی گرایی می دادید آیا در عمل به آن پایبند بوده اید؟ من شفاف می گویم که به این شهردار رأی نداده ام، چرا که معتقدم افراد توانمند بسیاری که بومی مسجدسلیمان هستند می توانستند سکان هدایت شهرداری را به دست بگیرند. و این ظلمی ست به نیروهای توانمند مسجدسلیمانی. من اگر تا امروز سکوت کرده ام به خاطر حفظ آرامش در شورا بوده است. همین آقای ورناصری چه مشکلی داشت؟ یک نیروی مخلص،توانمند و رزمنده دفاع مقدس کسی که اهل مسجدسلیمان بود. دوستانی که در مصاحبه هایشان این همه از ایشان انتقاد می کردند از چه می ترسیدند؟

وی در پایان سخنان خود ابراز امیدواری کرد حالا که این انتخاب صورت گرفته است امیدوارم همه اعضای شورا با همدلی جهت رفع مشکلات مسجدسلیمان قدم بردارند و از همین جا اعلام می کنم عملکرد شهردار را کاملاً رصد خواهم کرد امیدوارم که ایشان به صورت مستقل عمل کند و تحت هیچ شرایطی خود را به حزب، گروه یا فردخاصی وابسته نکند.

درباره نویسنده

10813مطلب نوشته است .

۸۴ Comments on “رضا کریمی در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان: شفاف می گویم به این شهردار رأی نداده ام”

 • احمدی wrote on ۲ آذر, ۱۳۹۲, ۱۵:۱۲

  ” بارها در جلسات گفتم بیایید به برنامه رأی بدهیم، افراد لایق را فدای نزاع های خود نکنیم، نگاه کنیم فلان شخص را چه کسی معرفی کرده است. اگر کسی از من خوشش نمی آید نیاید به این دلیل با گزینه ای که من معرفی کرده ام مخالفت کند اما متأسفانه این اتفاق نیفتاد و تا روز آخر هم این جدال ها وجود داشت و در نهایت بسیاری از گزینه ها فدای این اختلافات سلیقه ای شدند.”
  سخنان بسیار قابل تأملی است که جای تأسف خوردن به حال و روز شهر دارد.
  حرفهایی که حاکی از سطح نگرش اعضای شورا و روش کار آنهاست.
  به امید انتخابی اصلح تر در دوره های بعدی انتخابات شورا به دور از تعصبات قومی و با تکیه بر شایسته سالاری و برنامه محوری.

 • شهبازي wrote on ۲ آذر, ۱۳۹۲, ۱۵:۲۰

  جناب کریمی عزیز.متاسفانه مدتی ست که دارند نیروهای لایق مسجدسلیمانی را فدای مصالح خود می کنند. این نه تنها در شهرداری بلکه در سطوح مختلف شهر نمایان است… امیدوارم حالا که بعد از این همه مدت شهردار رو انتخاب کردند بتوانند سر و سامانی به اوضاع شهرداری بدهند.

 • احمدی wrote on ۲ آذر, ۱۳۹۲, ۱۵:۲۱

  بخش مهم دیگری از مصاحبه فوق که خواندنی است و قابل تأمل:
  ” تا زمانی که اعضای شورای شهر با لجبازی بخواهند برای این شهر تصمیم گیری کنند راه به جایی نخواهیم برد. بعضی از دوستان نه به خاطر توانمندی آقای حیدری بلکه به این دلیل که فلان گزینه انتخاب نشود به آقای حیدری رأی دادند و این مایه تأسف است.”
  واقعاً مایه تأسف و تأثر و نگرانی و دغدغه است.
  شهروندان ما به برنامه های این عده دل بسته اند که با این اوصاف باید فاتحه برنامه محور بودن این شورا را خواند.
  بسیار اظهارات تکان دهنده ای بود.
  ما را به خیر این جمع امیدی نیست، شر نرسانند.

 • حسینی wrote on ۲ آذر, ۱۳۹۲, ۱۵:۲۹

  جانا سخن از دل ما میگوی
  درود بر غیرتت آقای کریمی عزیز
  در آینده نزدیک مردم قضاوت خود را بر این ظلمی که بر متخصصین بومی روا شده خواهند داد

 • علیجانی wrote on ۲ آذر, ۱۳۹۲, ۱۵:۴۰

  با سلام و عرض تشکر جهت عدم رای به شهردار غیر بومی

  زیرا فرزندان این دیار شایستگی و لیاقت خود را در سطح کشور بارها و بارها به اثبات رساندند ولی چگونه است سکان شهرمان به دست غیر مسجد سلیمانی داده شده در زمانیکه این انتخاب در دستان فرزندان مسجد سلیمان بوده.

  پس با این اوضاع چگونه انتظار داشته باشیم که دیگر مدیران که انتخاب آنان دست خودمان نیست غیر بومی نباشند

 • حسینی wrote on ۲ آذر, ۱۳۹۲, ۱۵:۵۵

  درود به غیرتت جناب آقای کریمی عزیز
  جا دارد تقدیر و تشکر نمایم بابت تعصب و غیرت مسجد سلیمانی

 • مهرداد wrote on ۲ آذر, ۱۳۹۲, ۱۸:۴۵

  با سلام و عرض خسته نباشید حضور محترم جناب مهندس کریمی
  ای کاش که تمام مسولان شهر مانند شما دلسوز و پایبند به ارزشها بودند بنده واقعا برای آن دسته از اعضا که پیشرفت شهر را به مصالح شخصی و جناحی ترجیح دادند عرض تاسف دارم

 • رسول ذرتی wrote on ۲ آذر, ۱۳۹۲, ۱۸:۵۳

  با سپاس از این تفکر وتعلق خاطر به شهر وشهروند
  جناب کریمی اینجانب از اینکه جنابعالی با ثبات وبدون هیچ وابستگی بفکر این شهر هستید سپاسگذاریم باشد که دیگران هم از همت وغیرت جنابعالی در اعتلای همین شهر با نیروهای بومی اهتمام ورزند

 • بیطرف wrote on ۲ آذر, ۱۳۹۲, ۱۹:۰۹

  آقای کریمی اگر در تصمیم گیری هاتون برای انتخاب شهردار هم مثل جلساتی که با مسئولین شهر سرگرم پیامک بازی و…..بودید،بعید میدانم که کلا چیزی را رصد کرده باشید،پس لطفا دست پیش نگیریدکه……..لازم به ذکر است تصاویر جلسات موجود است ودر صورت لزوم در اختیار رسانه ها قرار خواهد گرفت

 • بله wrote on ۲ آذر, ۱۳۹۲, ۱۹:۳۵

  آقای کریمی شما که به آقای شعبانی رای دادید واگر سنگ بچه مسجدسلیمان را به سینه میزنید چرا در فینال به حافظی رای ندادید پس نشان دهنده شما دنبال ی گزینه شخصی بودید

 • مراد wrote on ۲ آذر, ۱۳۹۲, ۱۹:۳۷

  آقای کریمی عزیز شما برا رای آوردن شعبانی به هر دری زدید حالا تعصب ایلی گرفتید بی خیال بابا

 • خبر نگارامین کاشانی wrote on ۲ آذر, ۱۳۹۲, ۱۹:۳۹

  خلیلی حیدری با 7+4 رای اول شد
  بله اقای کریمی شما درست میگید همه اعضای شورای شهر اختلاف سلیقه دارن اون از رییس انتخاب کردن این هم از شهردارانتخاب کردن بله اقایون طایفه هرشب داخل خانه یک نفر از اعظای شورا جلسه خانگی داشتن واز سه روز قبل شهردار مورد نظرشون انتخاب کرده بودن چطور هر دفعه برای انتخاب شهردار از ساعت 8 شب جلسه شروع میشد وتا2شب ادامه داشت ودر اخر با جنگ ودعوا بپایان میرفت

 • صالح wrote on ۲ آذر, ۱۳۹۲, ۱۹:۴۱

  تعصب کورکوانه نگرید دوستان 4 دوره شهردار از شهر خودمان بود چه اشکالی دارد ی نفر قوی شهرستانی هم باشد مگه آقای صالحی نابود نکردند یا آقای هاشمی و مولایی – آقای کریمی همه میدانند که گزینه های قبلی شما غیر بختیاری بودند لازم نبود اینقدر تغییر رویه بدهید

 • موسوی wrote on ۲ آذر, ۱۳۹۲, ۲۰:۰۸

  تا حالا اون یکی مصاحبه می کرد حالا این یکی .اگه کار بکنه بومی و غیر بومی نداره.تبریک آقای حیدری مواظب خت بو.شروع وابی هیچه نوابیده 3-0 عقبی. خیلی از بومیهای خومون اوضاع این شهر را به این روز در آوردند. همانهایی که همه چیز را فدای رابطه کردند. ولی بااین حال ایر یونه نگم اپکم. من فکر کنم معاون فنی فعلی شهرداری توانایش از ایشون بیشتره.

 • حبيبي wrote on ۲ آذر, ۱۳۹۲, ۲۰:۴۵

  دست شما درد نکنه جناب مهندس کریمی. اگر چه من هم معتقدم با وجود این همه استعداد در مسجدسلیمان می بایست یکی از فززندان مسجدسلیمان شهردار می شد اما حالا که این انتخاب صورت گرفته است بهتره که به رأی اعضاء احترام بگذاریم. از احساس مسئولیت جناب کریمی هم تشکر می کنیم اما به اعتقاد بنده اجازه بدهیم شهردار جدید کارش را شروع کند بعد در ارتباط با عملکردش می شود بهتر نظر داد.

 • احمدی wrote on ۲ آذر, ۱۳۹۲, ۲۳:۳۳

  دوستان توجه داشته باشید که اصل موضوع چیست و اشاره های مهمی که شده بیانگر چیست ؟
  بعضی از دوستان به جای دیدن جهت اشاره، نوک انگشت ایشان را نگاه میکنند و به موضوعات شخصی و متفرقه میپردازند که حداقل اینجا محل طرح نداشته و موضوعیت ندارند.
  سومین نکته مهم مورد تأمل در بیانات ایشان اینست که :
  ” افراد توانمند بسیاری که بومی مسجدسلیمان هستند می توانستند سکان هدایت شهرداری را به دست بگیرند. و این ظلمی ست به نیروهای توانمند مسجدسلیمانی. ”
  که این مطلب در ادامۀ این جمله از ایشان، جای بحث بسیار دارد :
  ” بعضی از دوستان نه به خاطر توانمندی آقای حیدری بلکه به این دلیل که فلان گزینه انتخاب نشود به آقای حیدری رأی دادند و این مایه تأسف است.”
  حالا شما ببینید در این شورا چه میگذرد ؟

 • bahramisoghra@ymail.com wrote on ۳ آذر, ۱۳۹۲, ۵:۲۲

  بنده با توجه به شناختی که از مهندس کریمی دارم ایشان انسانی بی ریا وبی شیله پیله هستن وبسیار محبوب ودوست داشتی

 • علی wrote on ۳ آذر, ۱۳۹۲, ۵:۲۴

  نکنه افرادتوانمندتان مثل آقای و… بودند که حتی یک روز کار اجرایی نداشت بابا این صحبتهای عوام فریبانه رو بذار کنار شهرداری مسجدسلیمان فردی میخواهد که توان اجرایی و سابقه شهرداری داشته باشه نه فقط بومی باشه اگه راست میگی چرا در روزهای اول به آقای کیانی زاده رای ندادید اون که بومی بود و سابقه شورا هم داشت پس مشخصه شما چون گزینه خودت رای نیاورده این حرف ها رو میزنی

 • مراد بختیاری wrote on ۳ آذر, ۱۳۹۲, ۵:۲۵

  با درود بر شما – بلاخره بعد از حدود سه ماه شهردار شهرمان انتخاب شد برایش آرزوی موفقیت میکنم

  اما آنچه مسلم است فعلا هیچگونه اظهار نظری نمیتوان کرد ، ابتدا بایداعضای محترم شورای شهر برای مردم شهر توضیح دهند که ملاک انتخابشان چه بوده و چرا پس از این مدت و از میان حدود بیست نفر کاندیدا آقای حیدری را بر گزیدند ، پس از آن میشود به بررسی این انتخاب پرداخت !

 • غریبه 2 wrote on ۳ آذر, ۱۳۹۲, ۶:۰۴

  با سلام جناب کریمی من هم به شما و خیلی از افراد فعلی شورا رای ندادم  جون معتقد بودم افراد بهتری از شما بودند اما به رای اکثریت احترام گذاشتم جنابعالی اگر خیلی هنرمند بودید زودتر شهردار انتخاب میکردید اینکه با فرافکنی قصد تبرئه خود را دارید بر مردم پوشیده نیست و بهتر است از الان چوب لای چرخ شهردار نکنید چون شما که ادعای مردمی بودن را دارید با این کارتان باز هم خدمات را در شهر تعطیل میکنید از فرصتی که در اختیارتان قرار گرفته استفاده کنید زیرا همیشگی نیستند 

 • مجید wrote on ۳ آذر, ۱۳۹۲, ۶:۲۱

  با سلام

  ضمن آرزوی موفقیت جناب آقای کریمی پیگیری مجدانه شما را در جهت رفع مشکل شهر خواستارم با آرزوی توفیق روز افزون و سرافرازی از شفاف سازی مسائل مطروحه کمال تشکر و قدردانی را دارم.

 • حسین wrote on ۳ آذر, ۱۳۹۲, ۶:۲۵

  آقای کریمی این سخنان شما برای جلب مخاطبانتان است!چرا؟ان روزی که سر افراد بالیاقت وتوانمند شهرداری را درشورا با همکاری آقای………..بریدند چرا سکوت کردی؟حال که دلت به تنگ آمده ،سکوتت را می شکنی،ما کاملا” از اوضاع حاکم بر شورا وجلسات حداکثری اعضاء با اطلاع هستیم واین موضوع به اطلاع شخص استاندار رسیده است.همچنین سوء استفاده های افراد وابسته ومنتصب به شورا

 • فرامرزی wrote on ۳ آذر, ۱۳۹۲, ۸:۲۷

  انصافا این آقای کریمی جوان خوب و پیگیری های خوبی دارد.بعضی از آقایان کارشکنی میکنند.من از ایشان حمایت میکنم.

 • رسول wrote on ۳ آذر, ۱۳۹۲, ۹:۵۵

  با سلام.

  …….جناب آقای مهندس کریمی مشکلی که شما ازش گلایه مندیدمشکلی است که متاسفانه دودش به چشم شهروندان اولین شهر خاورمیانه -پایتخت غیرت و مردانگی-اولین رگ حیات نفت ایران میره.

  رضا جان همین کج سلیقگی ها و عدم اعتماد به فرزندان مسجد سلیمانی باعث عدم رشد مسلیمان شده و افرادی مث من با همه دلبستگی به زادگاهشون مجبور بشن راهی شوشتر و اهواز بشن
  —خدا حافظت باشه برادر

 • روزبهی wrote on ۳ آذر, ۱۳۹۲, ۱۰:۱۴

  آقای کریمی
  همه میدونیم که این مشکلات وجود داره اما ما به وجود شما افتخار میکنیم و انتظار داریم چشم و گوش بیدار ما توی شورا باشین…

  مردم شهر ما شایسته بهترین ها هستن..شما هم بهترینی

 • موعود wrote on ۳ آذر, ۱۳۹۲, ۱۱:۰۸

  این بنده خدا اگر توان اجرایی داشت در امیدیه نگهش میداشتند پس این توان اجرایی که برخی ازش دم میزنند بر اساس توان فنی و علمی برای اشخاص بوجود نیامده بلکه یه نفر جایی ارتباطات خاصی برقرار میکنه میشه شهردار 2 ساله بعد که برکنار میشه در سوابقش قید می کنند شهردار امیدیه و مسجدسلیمان براساس آئیین نامه اجرایی شرایط احراز سمت شهردار تبصره 8 تشخیص همترازی مدیریت و سرپرستی و نیز تجربه در بخش خصوصی به عهده وزارت کشور است بنده خدایی که آقای کریمی حمایت کردند فارع التحصیل ممتاز دانشگاه بود و یکی از علمی ترین افرادی بود که اعضای شورا دعوت کرده بودندو نیازی هم به شهردار شدن نداشت و یقینا کلیات برنامه پیشنهادی ایشان برای شهر مسجدسلیمان الگوی برنامه ریزی همین اعضای شورا قرار خواهد گرفت -مشکل مسجدسلیمان مشکل آسفالت و خیابان نیست مشکل نزول سطح فرهنگ است

 • ابوذر بختيارى wrote on ۳ آذر, ۱۳۹۲, ۱۲:۰۵

  بإسلام.آقاى بیطرف که ظاهراً از موضع یکى از اعضا وکالت دارید!! اینکه در جلسه با پیامک به مخاطب گفته شود بعداً تماس بگیر اتفاقاً خیلى هم خوب است اما، مخفیانه فیلم گرفتن نه تنها موجب مشغولیات بیشتر در جلسه میشود که کارى بسیار زشت تلقى میشود. ضمنا محبت بفرمایید تمام فیلمهاى جلسات را در دسترس مردم بگذارید تا مردم ملاکها و چگونگى انتخاب شهردار را بفهمند. خواهشمندم شما هم با ادبیات تهدید فاصله بگیرید

 • ابوذر بختيارى wrote on ۳ آذر, ۱۳۹۲, ۱۲:۱۴

  سلام. آقاى بله٢؛؛ اولاً  آقاى شعبانى بختیارى، زراسوند و  بچه مسجدسلیمان  است که فعلا در اهواز  مشغول می باشد. ضمناً  آقاى هرچند حافظى از خوبهاى مسجدسلیمانى مقیم اهواز هست اما متاءسفانه بازنشسته بود.

 • ابوذر بختيارى wrote on ۳ آذر, ۱۳۹۲, ۱۲:۲۱

  سلام آقاى على٣. ببخشید اگر آقاى…… سابقه کار در شهردارى نداشت آیا آقاى کیانى زاده حتى یکروز هم سابقه کار در شهردارى داشت!!! دنیا را نباید با یک چشم دید و لطفاً منطقى تر باشیم. ممنونم

 • ابوذر بختيارى wrote on ۳ آذر, ۱۳۹۲, ۱۳:۰۱

  جناب آقاى حسین٣؛ سربریدن چند نفر در شهردارى توسط چه کسانى بوده که آقاى کریمى باید پاسخگو باشند، شما خوشبین باشید که اگر گزینه مطلوب آقاى کریمى موفق میشد شاید حق مظلومانى که حمایت میکنید احقاق میشد و این چند روز سکوت أیشان هم شاید مصلحتى بوده و ارزشش را داشت. ضمناً شفاف سازى مسایل شورا براى مردم بسیار کار پسندیده اى هست و اگر اعضاى دیگر هم جواب أیشان را بدهند روش خوب و منطقى بنظر میآد نه اینکه ایشان به جرم اطلاع رسانى به موکلین ( مردم) مذمت شود. ضمناً براى من عجیب است که چگونه بطور تقریباً ضربتى حیدرى بدون حامى در شورا ٧  رأى بیاورد و یکنفر از أعضا هم که گویا در شهر دوبى مشغول به تحصیل است!! تلفنى حمایتش کند!!! و اینکه فقط قنبرى، حاجتپور و کریمى راى مخالف بدهند!!!

 • شهروند wrote on ۳ آذر, ۱۳۹۲, ۱۷:۴۹

  آقای کریمی

  شما با رای به آقای ورناصری نشان دادید که به دنبال شایسته سالاری هستید و واقعا دلتان برای مسجدسلیمان می سوزد چون از مدیری ارزشی ، توانمند ، دلسوز و باتجربه حمایت کردید و عدم رای تان به آقای حیدری که هیچ شناختی از مسجدسلیمان و مشکلاتش ندارد ، نشان دهنده تعصب و غیرت هوشمندانه شماست . موفق باشید .

 • مجتبی فرامرزی wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۲, ۳:۰۱

  با انتخاب خلیلی به عنوان شهردار مسجدسلیمان 20 سال به عقب برگشته.خدا رحم کنه..

 • علیرضا بهرامی مسجدسلمان wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۲, ۶:۲۱

  باسلام وخسته نباشید به تمام دوستان عزیزم در شورای شهر وتبریک به شهردار جدید.درخصوص خبر فوق بعر ض برسانم:1.تمام خوبیها و ضعفهای این دوره مثل تمام دوره های قبل بعهده تمام اعضاست پس از حالا عزیزان بدنبال پیداکردن حاشیه امن برای انتخابات دور بعد نباشند.2.بعضی مسئولین مثل دانش اموز تنبل هستند شما بعنوان عضو شورا وما بعنوان شهروند مسئول باید از انها تکلیف بخواهیم نه از حالا بایک تیتر خودمان را تبرئه کنیم.3.من قبلا به عزیزان در شوراعرض کردم شورا باید یک سخنگو داشته باشد وتمام اطلاع رسانی از طریق سخنگو باشد تا در عمل به سمت همدلی حرکت کنیم درغیر این صورت اعضا باید در طول هفته فقط گلایه های همدیگر را جواب بدهند پس شعار خدمت به مردم چه میشود؟4.مجددا به عزیزان شورا پیشنهاد میکنم جلسات مهم مثل انتخاب شهردار باحضور اهالی رسانه باشد تا واقعااحترام به افکار عمومی بگذاریم واز نقل قولهای اینچنینی و بوجود امدن فضای ناخوشایند در شهر جلوگیری شود .5.باتوجه به از دست رفتن زمان زیاد < اعضا عزیز شورا ضمن تدوین یک برنامه مدون کاری :عمرانی .فرهنگی. خدماتی……بایک یا علی مدد شروع کنیم چون شهر ما قبل از بودجه به همدلی و تعامل نیاز دارد .یاحق

 • شهروند wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۲, ۹:۱۲

  مجتبی فرامرزی تو که هنوز نمیدانی اسم و فامیل شهر دار چیه ! الکی نظر دادی . وای به حال شهری که تو شهروندش باشی . اسم و فامیل ایشان خلیل حیدری است ؛ نه خلیلی !!!معلمومه که الکی نظر دادی

 • شهنیان wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۲, ۹:۳۱

  بنظر من این گونه صحبت ها برای خراب کردن بقیه اعضا هست .. آقای مرادی ما مردم متوجه می شویم کدام یک از هعضا شورا در مسیر احقاق حق ما قدم برمی دارد من به اعضا شورا رای ندادم ونمی خواهم ازشان دفاع کنم ولی اگر انتخابی کردند کجای کارشان اشکال مدرکش ؟ سوابقش؟ نحوه فعالیت ش ؟ کدام ایراد داره ؟ من از ایشان که شهردار بوده هم تحقیق کردم خدایی سوپر من نیست اما واقعا کار بلد هست بهش اجازه بدهیم کار کند اگر ایراد داشت سنگ همشهری گری را بزنیم توی سر هم …. آقای کریمی معلوم شد برای یک گزینه مشخص دارد تلاش می کند که انتخاب نشده . من از سایت مرادی می خواهم از نزدیک با این دوستان شورا بنشینند و واقعیت ها را بنویسد تا معلوم شود کی دارد خودش را عزیز می کند ممنون

 • شهروند wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۲, ۹:۵۴

  باسلام آقای کریمی واقعاً برای اعضای شورا متاسفم از این انتخاب افراد بالیاقت زیادی تو شهر خودمان است. یک غیر بومی که دلسوز شهر مانیست . ترا خدا به فکر شهر باشید دست از لجبازی بردارید.

 • كربختياري wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۲, ۱۰:۴۱

  فرزندلایق طایفه بابااحمدی بنازم به غیرتت

 • كربختياري wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۲, ۱۰:۵۰

  کسی که ازمردم است بامردم است -رضاجان احسنت

 • البته wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۲, ۱۱:۵۷

  کر بختبیاری شعار نده…

 • ali wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۲, ۱۳:۳۴

  با سلام،پیشنهادم به اعضاى محترم شورا و همشهریان عزیز این است که به انتخاب انجام شده احترام گذاشته شود و با پرهیز از  ابراز نظراتى که فعلاً اثر مفیدى ندارد  بلکه باعث تشدید اختلاف  و ایجاد بى اعتمادى میشود  به شهردار منتخب  کمک کنند،آنچه اکنون اهمیت دارد سیاست گذارى درست و تعیین اهداف براى شهر و شهردار است که لازمه آن همدلى،استفاده از نظرات کارشناسان،مردم شهر،نخبگان و تجربیات دیگران در شهرهاى آباد و بازدید از آنها دارد،چیزى که هم اکنون مردم علاقمند دانستن آن  از اعضاى شوراى شهر هستند همین سیاستهاى کلان و نقشه راه است نه گله گذارى،بر ملا کردن اختلافات و غیره،به مدیر سایت هم توصیه میکنم که در سایت خود تاپیکى را باز کنند که همه بتوانند نظرات و پیشنهادات سازنده و مثبت خود را براى کمک به شورا درج کنند و براى همگان قابل دیدن باشد،این سایت قدم بسیار خوبى براى شنیدن صداى مردم است به شرطى که محلى براى تخریب دیگران و سوء استفاده نشود،موفق باشید

 • مراد بختیاری wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۲, ۱۴:۵۴

  جناب آقای مرادی با سلام و خسته نباشی و تبریک برای اطلاعرسانی های خوب این سایت ، جناب آقای علیرضا بهرامی مطالب خوبی را عنوان کرده اند و مهمترینشان یکی تعیین یکنفر سخنگو برای شوراست که بتواند منعکس کننده نظرات جمع شورا باشد (البته اظهار نظرهای شخصی اعضای شورا هیچ ایرادی ندارد ) زیرا مردم حق دارند در جریان اموری که در شورا میگذرد قرار گیرند و اساسا فلسفه ی تاسیس شوراهای اسلامی شهرها همین است و شورا باید بطور رسمی و از طریق رسانه ها (خصوصا سایت باشگاه روزنامه نگاران که از نظر کمی مخاطبین زیادی دارد )شهروندان را در جریان امور قرار دهند و دیگری حضور نمایندگان رسانه ها در جلسات شورا هم باید جدی گرفته شود ، مردم میخواهند بدانند در شورا چه میگذرد و این انتظار زیادی نیست .موفق باشید

 • منبع موثقl wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۲, ۱۷:۴۰

  قای کریمی تو که دم از حمایت از شهردار بومی می زنی 1- چرا به جافری رای دادی . 2- اقایانی که به اقای کریمی به به و چه چه می کنید چرا وقتی ورناصری انخاب شد شورا را متهم به قوم گرایی کردید 3- چرا کریمی در فینال به اقای علیمراد حافظی که تنها یک رای نیاز داشت تا شهردار شود رای نداد 4- چرا در فینال اخر به جوان خوب و توانمند شهرمان ایمان حافظی رای نداد و رای ممتنه داد . اقای کریمی مردم همه چیز را خوب می فهمند . 5- ضمنا من در همین سایت خواندم که شرط اول شورا انتخاب گزینه ای بود که سابقه شهردار ی داشته باشد و خود جناب کریمی هم انرا امضا کرده بود . پس بجای ایجاد تفرقه و فرافکنی از شهردارتان حمایت کنید و به فکر خدمت به مردم باشید و یک شهر را فدای یک فرد نکنید . البته الگوی اقای کریمی در دوره قبل از این حربه خیلی استفاده کرده ولی ره بجایی نبرد . همین که اقای حیدری بدون زد و بند و شب نشینی اقایان ر م – م س – ع پ – و… انتخاب نشده معلوم که شورا انتخاب سالمی داشته است درود بر شرف شورایی که اکثریت هستند و می توانستند از طایفه خودشان انتخاب کنند اما بخاطر مردم اینکار را نکردند . وجدانن منصف باشید .

 • ادم شناس wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۲, ۱۷:۴۷

  اقای کریمی ما خودمان زغل فروشیم می فهمیم کی چه موقع و چرا صداش در میاد

 • صادق wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۲, ۱۹:۲۰

  با سلام به همه دوستان . من خواهش میکنم بحث همشهریگری و مسایل قومی رو بذاریم کنار . ببینیم واقعا کدوم یک از کاندیدای شهرداری توانمندترن . من با مهندس شعبانی نشستم و برنامه هاش رو هم تا حدودی دیدم و شنیدم اصلا قابل مقایسه با این آقای حیدری نیست اون شعبانی که من میشناسم استانداری بود . شهرداری اصفهان بود و به گفته اکثر بچه ها حتی اونهایی که باهاش  نبودن بهترین بود اما اینکه در این شرایط رای ندادن بهش شاید فشار …… بوده . ضمنا شعبانی اینطور که من میدونم گزینه قنبری و بارانی بود نه کریمی . حالا اون میخواد به نام خودش مصادره کنه اون یه چیز دیگه است . بهر حال باید برای شرایط کنونی و تفکر حاکم بر شوری شهر نشست و ساعتها گریست .

 • صادق wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۲, ۱۹:۲۶

   اما من یه سوال دارم از اعضای شورای شهر . که ملاکتون برای انتخاب شهرداری که در سابقه کاریش یه نقطه مثبت نداره و در امیدیه به گفته شوری و مردم امیدیه ….. کاشته چی بود . اینهمه گزینه بدترین رو باید انتخاب میکردین . …………………..   . 

 • مراد بختیاری wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۲, ۲۰:۱۵

  آقای علی با سلام بخش اول نظرتان بسیار عالیست اما سطر آخر (به شرطی که) همان نقطه ی آغاز خط قرمزی ست که ممکن است بعضیها  که در واقع دیوار شکسته هستند و چاره ای جز تخریبشان برای هموار شدن راه وجود ندارد را در حاشیه امنی قرار میدهد تا هر کاری خواستند بکنند  ، آزادی مطبوعات و رسانه یعنی رسانه همه چیز بگوید جز دروغ  ، تهمت  و توهین . این سایت هم اگرچه سایت جدید و جوانی ست اما تا کنون نمره قابل قبولی داشته است ، 

 • ابوذر بختيارى wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۲, ۲۰:۲۰

  سلام. در خصوص مطلب جناب آقاى علیرضا بهرامى از فرزندان شایسته شهر، که افتخار دوستى با شما را دارم معتقدم هر کسى پاسخگوى رأى و نظر خود است نه اینکه یکنفر را شریک آراء و اقدامى بدانیم که اکثریت انجام میدهند و این خراب کردن آکادمیک!! آن شخص میباشد. پس لطفاً در بند١ منشور خود تجدید نظر بفرما. چنانچه نمیشود شما را شریک گفتار و رفتارهاى نابهنجار و ناپسند احیاناً همکار یا شهروندى دانست که خلاف اعتقاد حضرتعالى عمل میکنند. در خصوص بند ٢ منشور شما، ایشان فعلاً اطلاع رسانى کرده و  هنوز شهردار مذکور شروع بکار نکرده که انتظار همکارى و رفع مشکلات میکنید!! اجازه بده اگر آقاى کریمى همکارى نکرد بعداً مجاز هستی شاگرد تنبل خطابش کنى. پس لطفاً بند ٢ را هم پس بگیر. در خصوص بند ٣ دست حضرتعالى درد نکند که مشورت و توصیهء خود را از شورا دریغ نکردى اما سخنگوى شورا، وظایف خاصى دارد که به ذات موضوع اطلاع رسانى از رأى و عملکرد شخصى عضو شورا ارتباطى ندارد. پس لطفاً قسمت اول  بند ٣  را هم پس بگیر.!! بند ۴ شما بسیار ستودنى است و مایه رشد شهر. بند ۵ هم آرزوى هر شهروند میباشد. ضمناً بنده وکیل رضا کریمى نیستم اما، در زندگیم آموختم از کارهاى خوب یا بد باید معقولانه و همراه با انصاف یاد و نقد کنیم، وگرنه به رشد فرهنگ عمومى کمک نکرده ایم. 

 • بهروز wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۲, ۲۰:۳۶

  با تشکر از سایت باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان که این شرایط را فراهم کرده است تا مردم نظراتشان را اعلام کنند. گاهی بعضی نظرات را که می خوانم تعجب می کنم. من تبریک می گم به آقای کریمی عزیز به خاطر صراحت لهجه ای که داشته است. بعضی ازدوستان به ایشان انتقاد می کنند و می گویند شما که می گویید گزینه بومی چرا به آقای حافظی یا… رای نداده اید. در حالی که اگر مصاحبه ایشان را بخوانید گفته اند گزینه توانمند بومی این نکته ای ست که بعضی ازدوستان به آن توجه نکرده اند. شاید از نظر آقای کریمی( درست یا نادرست) اون آقایون توانمند نبوده اند. کریمی که نگفته تحت هر شرایطی گزینه بومی… پس نباید به او انتقاد کرد و گفت چرا به فلانی و فلانی رای نداده ای. بهتر است اگر نقدی هم می کنیم منصفانه باشد.

 • مصطفايي wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۲, ۲۰:۴۴

  انصافا من به کریمی رای نداده ام اما خوشم اومد از صراحتش… خیلی ها بودند به خاطر این که شهردار رو با خودشون بد نکنند اگر هم رای مخالف می دادند یه جوری برخورد می کردند که او فکر کند باهاش موافق بودند .نه شهردار حتی همین گزینه های گذشته شهرداری رو. خیلی ها به آقای ورناصری رای ندادند اما یه جوری صحبت می کردند که بله ما از او حمایت می کردیم که البته دستشون برا همه رو شد به هر حال درود بر کریمی عزیز که از این تفکرات به دور است .اگر هم از شعبانی حمایت کرده مردانه پا حرفش ایستاده .

 • کمال تاسف wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۲, ۲۰:۵۴

  اقای منبع موثق
  ……………………
  با سپاس از فهم شما در گذاشتن نظر وباور ما بر وجود وحضور اینچنین همشهری هاییکه قبل از درک وهضم مبادرت به نقد وانتقاد میکنند
  1…اگر اقای کریمی به جافری رای داده بود بازهم مورد انتقاد همشهریان قرار میگرفت ؟
  2..شما که معتقد بر شایستگی مهندس ایمان حافظی هستید پس چرا از رای شورا به نفر مقابل اقای حافظی حمایت میکنید
  3..قطعا با توجه به حمایت واستقبال شما از حضور جناب حیدری شهر دار منتخب شورا ؟این ذهنیت ایجاد میشود که شما نیز ذینفع هستید دراین انتخاب
  4…درانتخابات اینده مجلس وشورا مردم شهر مان قطعا پاسخ مناسبی به کسانیکه پشت پرده این انتخاب ونادیده گرفتن نیروهای توانمند بومی مبادرت ورزیدند خواهند داد
  5..بعد از انتخاب اقای ورناصری با توجه به شناختی که شهروندان از شخصیت جناب اقای ورناصری داشتند هیچ جا شورا متهم به قوم گرایی نشد چرا که جناب ورناصری تفکر فراجناحی وفرا قومی دارند
  6…انتخابی مطلوب است وجود یک شهردار معزول از یک شهر کوچک نیست انتخابی بر مبنای توانمندی نبوده تنها انتخابی برای رفع تکلیف وگریز از تاخیر بوده

 • شاهد wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۲, ۲۰:۵۸

  جناب آقای مرادی عزیز با سلام
  بسیار خوشحالم از این که شما دوست عزیز چنین جوی را ایجاد کرده اید. جوی که نشان از سر زندگی و شور جوانان شهرمان دارد. این که دیگران سرنوشت شهرشان برایشان اهمیت دارد. اما انتقای هم بر شما وارد است و آن این که به اعتقاد این حقیر سعی کنید در گفتگوها و مصاحبه هایتان به دنبال راهکار برای برون رفا از مشکلات شهری و مدیریتی باشید. نباید تنها به انعکاس اخبار اکتفا کنید. با افراد صاحب نظرو صاحب اندیشه بیشتر گفتگو کنید. در این که سایت شما بسیار تاثیر گذار شده است شکی نیست باید از شرایط پیش امده نهایت استفاده را کرد و برای حل مشکلات قدم های اساسی برداشت. نظام مقدس جمهوری اسلامی این آزادی را یه مطبوعات داده است که صدای رسای مردم باشند، درد مردم را به گوش مسئولین برسانند، این حق را به مطبوعات و رسانه ها داده است که پیگیر حقوق مردم باشند. پس انتظار می رود که در این راستا گام های محکم تری بردارید و یقه مسئولین کم کار را محکم تر بچسبید.

 • منصور wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۲, ۲۱:۰۹

  آقای کریمی که اینقدر شفاف میگی اگه لطف کنی و به مردم بگی که تو این انتخاباتها (شهردار از اول تا آخر به کی رای دادی) تشکر میشود.

 • سید علیرضاصادقی ازمسجدسلیمان محله چهاربیشه ازتوابع استان خوزستان wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۲, ۲۱:۳۶

  باسلام-ضمن عرض تبریک خدمت مهندس خلیل حیدری وانتصاب این بزرگوار بعنوان شهردار شهرستان اولین ها(مسجدسلیمان)-نامبرده به رای اکثریت احترام میگذارم وحق باجمع است.شورا یعنی رای جمعی- بابومی گرایی مخالف وباشایسته سالاری موافق هستم -نظرمن استفاده ازاستفاده افراد کاردان ولایق است دنیا دنیای پیشرفته وانلاین وبه روز است باید ازشایسته ها استفاده کرد-بنظرمن دو انتخاب عالی انجام گرفته 1شهردار مهندس خلیل حیدری2مهندس سید مجید صالحی بعنوان سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان-ونمیشود اینچنین فکر کرد زیرا جمع کثیری ازفرزندان همین شهرستان درسراسر ایران اسلامی پست ومقام ارشد -میانی -عملیاتی-دارند میشودگفت آنجا بایستی بومی باشند-این فکر فوق العاده اشتباه است-باید تلاش کرد وبفکر آبادسازی مسجدسلیمان بودبایدنگاه کرد به این همه خیابانهای قشنگ ومبلمان های شهری-به این سایبانهای شیشه ای که شیشه های آنها شکسته است-من ازشهردارمحترم تقاضامندم تمام محله ها رابازبینی کندوبانگاهی دقیق اقدام به رفع مشکلهای شهرستان بنماید من قول میدهم اگرخوب کارکند وتلاش کند مسجدسلیمان هم شهرخوبی است وهم مردم خوبی دارد و قدرشناس هستند و خوددعای مردم مسجدسلیمان سکوی پرتاب وترفیع ودرجات بالاتراین عزیز میشود-حال آستینهای خودرابالا بزن ویک یا حسین(ع)بگو وکارکن-من خودم دودوره کاندید بودم ومثل یک شهردار وبعنوان یک خادم برای مردم شهرم کار کردم بدون مزد وافتخار میکنم-من که دیگه رمق ندارم وپیرمرد شدم ودارم ادامه تحصیل میدم-امیدوارم که همه برای مسجدسلیمان کارکنند وآبادش کنند-هفته بسیج رو به بسیجیهای عزیز تبریک عرض میکنم.موفق وسربلند باشید وتفکربسیجی رابرای آبادی مسجدسلیمان گسترش دهیم تاآبادش کنیم. به امید خدا.

 • ابوذر بختيارى wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۲, ۲۱:۳۷

  آقاى منبع موثق!!! 1 توانمندیهاى آقاى جافرى باعث شد که تمام أعضاء  به ایشان رأى بدهند نه فقط یک نفر، ،2 زمانیکه آقاى ورناصرى رأى آورد آقاى کریمى به ایشان رأى دادند و اکثریت مردم راضى بودند چون ورناصرى را شایسته میدانستند 3 در شوراى شهر نقل بود که آقاى علیمراد حافظى مشکلاتى از قبیل بازنشستگى و امکان عدم تأیید از طرف استاندارى دارد.  4 عدم رأى مثبت به آقاى ایمان حافظى  بدلیل همان فقدان فعالیت و سابقه کار در شهردارى بود که پایبندى آقاى کریمى به تعهد امضاء شده مذکور را ثابت میکند.بازهم گلى به جمال کریمى که رأى ممتنع داد، از اعضایى  که این قدر تعریف میکنید و هم زمان از آقاى ایمان حافظى؛ بپرسید که چرا به ایشان رأى ندادند!؟ 5 الگوى قبلى هم که فرمودید، یادش بخیر. هرچند براى من کارى نکرد که مدیونش باشم اما براى مردم تا آخر مایه گذاشت و هر روز که میگذرد مردم بیشتر حسرت فقدانش را میخورند 6 آقاى مثلا منبع موثق!!! لطفاً در نوشتارهاى خودت انصاف و عدم تخریب را رعایت کن. مردم فهیمى در شهر زندگی میکنند که با فرمایشات جنابعالى و بنده، فریب نمیخورند. خدا را در نظر داشته باشیم و فقط اطلاعات موثق در اختیارشان بگذاریم، خودشان تحلیل و نتیجه گیرى میکنند.

 • علیرضا بهرامی مسجدسلمان wrote on ۵ آذر, ۱۳۹۲, ۴:۴۴

  دوست عزیزم ابوذر بختیاری:شورا یک مجموعه نظارتی.اجرایی.وکاملا رسمی است بعضی از اعضا ی محترم این شورا که همگی از دوستان ما هستند باید استانه تحمل رای مخالف را در خودشان بالا ببرند ودر چهار چوب احترام و اعتدال حرکت کنند چون مردم این شهر تاحالا خیلی برای این فضاها هزینه کرده اند باید از یک مکان وزمان برای ترمیم این فضاهای مسموم شروع کنیم چه جایی بهتر از شورا.2.من عرض کردم بعضی مسئولین مثل دانش اموز تنبل هستند باید از انها تکلیف خواست .این بند را باعرض پوز ش دوباره بخوان.3.درخصوص انتخاب سخنگو بعرض برسانم اگر اعضا هیات دولت مثل شما فکر میکرد که بعداز جلسات هرکس ازاد است نظرات شخصی اش را رسانه ای کند هرروز در مملکت جنگ جهانی میشد. برادرم مابایدبیا موزیم در چهار چوب سازمانی حرکت کنیم این به معنای جلوگیری از ازادی بیان نیست.4.ابوذر عزیز لفظ پس بگیر معنای خوبی ندارد .5.بختیاری اگر افتخاری داشته همه طوایف سهیم بودند اگر ضعفی هم هست باید تقسیم بر تمام طوایف شود خودمان بحث طایفه ها را کوتا کنیم.6.دراخر ابوذر عزیز رضا کریمی خواهر زاده من است هرجا نیاز مشورتی باشد دریغ نمی کنم اما انتقاد سازنده برای یک سیاستمدار مثل اکسیژن است

 • فزرام خیری wrote on ۵ آذر, ۱۳۹۲, ۵:۱۰

  بعد از خوندن پیام ها آقای کریمی معلوم شد برای یک گزینه مشخص دارد تلاش می کند که انتخاب نشده .متاسفم برای این منطق …

 • مسجدسلیمان wrote on ۵ آذر, ۱۳۹۲, ۶:۰۳

  اصلا مسجدسلیمان نخبه نداره؟،افراد لایق نداره؟ که شهردار از فلان جا اوردن. متاسفم.جناب رضا کریمی ممنون از مصاحبه.

 • درد اشنا wrote on ۵ آذر, ۱۳۹۲, ۶:۱۳

  با سلام و تشکر از مهندس رضا کریمی. متاسفانه بعد از مصاحبه شما ازسوی یک سایت پیامک های برا ی تخریب شما ارسال شد به صورت انبوه،که البته از وجهه شما کاسته نشد بلکه مایه امید بیشتر شد، واقعا افراد توانمند در شهر مسجدسلیمان نبود که از شهر دیگه شهردار اوردن؟ ابتدا هفت برادر گرامی در شورا برسر ریاست دعوا کردن بعد هم لجاجتشان گل کرد که تبعات منفی دارد،حالا هم غیر بومی آورده اند،بعد چه میشود خدا میداند. متاسفم

 • فرهاد پر مشغله wrote on ۵ آذر, ۱۳۹۲, ۷:۲۴

  بخدا خسته شدیم از این حرف آقای کریمی عضو محترم شورا !! قهرت را ببر داخل شورای خودت ما مردم انتظار بحث های تخصصی در شورا را داریم

 • فرهاد پر مشغله wrote on ۵ آذر, ۱۳۹۲, ۷:۲۵

  ضمنا درود بر شرف علی رضا صادقی

 • پیام خیریزاده wrote on ۵ آذر, ۱۳۹۲, ۷:۴۰

  باسلام و تشکر فراوران از اقای کریمی فرزند غیور بختیاری و با توجه به غیرت شما من هم با شما کاملا
  موافقم در این شهر افراد لایق بسیارند و میشود شهر را از این که هست بهتر ساخت با تشکر فراوان
  از اقای مهندس رضا کــریمی .

 • ابوذر بختيارى wrote on ۵ آذر, ۱۳۹۲, ۸:۲۳

  جناب آقاى علیرضا بهرامى.؛ در بند ١ فرمودید دنبال حاشیه امنیت براى انتخابات چهارسال دیگر هست. مگر بجز مصاحبهء کریمى چه اتفاقى افتاده بود که چنین واکنشى داشتید!!؟؟  در بند ٢ فرمایش جنابعالى، نوشته اید با یک مصاحبته خودم ان را تبرئه نکنیم. پس منظورتان آقاى کریمى است و من بیراه نگفته بودم. در خصوص بند ٣ ؛ مگر تا بحال ندیده یا نشنیده ای که بجز سخنگوى دولت، هر وزیرى عملکرد خود و وزارتخانه مربوطه را اطلاع رسانى میکند!!؟ احتمالاً  اینهمه سال مردم اشتباه میدیدند!! اتفاقاً، دقیقا بعد از پایان جلسه اطلاع رسانى میکنند و بعضاً در مصاحبه ها با تلویزیون و مطبوعات.این ذات و ماهیت دموکراسى است که آزادیهاى مشروع را مقبول ساخته، چنانچه نقد شما بر آقاى کریمى را وارد میدانید اما این حق را نیز باید به أعضاء بدهید که در فضاى رسانه اى یکدیگر را نقد کند. پس قبول کن بازهم اشتباه فرموده أید. در خصوص بند ۴ چنانچه از لفظ من که حاوى مطلب غیر مودبانه هم نبود، چنانچه رنجیده شده اید، بنده شهامت و پاکى عذرخواهى را دارم و معذرت میخواهم اما خواهشمندم جنابعالى هم اشتباه خود را بپذیر. در خصوص بند ۵ اینجانب ابداً دربارهء طایفه و بختیارى گرى چیزى نگفتم که شما توضیح دادید!!! در خصوص بند ۶؛ به خداوند قسم بنده به شما در انتخابات راى دادم و تلاش زیاد کردم موفق شوید، اما از شما که شعار شفاف سازى میدادید بعید میدانستم اینگونه و بجرم شفاف سازى!!! خواهرزاده محترمتان را نقد بفرمایید.اما همچنان دوستدار شما هستم

 • علیرضا بهرامی مسجدسلمان wrote on ۵ آذر, ۱۳۹۲, ۱۰:۲۵

  ای طرفدار پاک وگمنام :منظور من اینه مگر وظیفه شورا فقط انتخاب شهرداره بابا جان این اقای رضا بیاد مشکلات بهداشتی و درمانی _بحث کمبود خدمات کلان شهری مثل فرودگاه .راه اهن.جاده کمربندی…._ وعلل عدم پیشرفت کاری پتروشیمی بعد از انهمه تبلیغ وانتظار هزاران جوان بیکار .علل مخروبه شدن بیمارستان شیخ مندنی عدم افتتاح بیمارستان نمره 2 و……..هزاران کار انجام نشده که ریشه در عدم نظارت داشته اینها را پیگیری و رسانه ای کند دیگر بهانه ای هم نداریم از عدم همراهی دیگر اعضا.2.ای دوست با شرف من. کدام مسئول را تودر هیات دولت در این سالها میشناسی که بعد از جلسه مثلا وزیر راه بگوید ما میخواستیم تصویب کنیم در فلان مکان جاده بسازیم فلان وزیر نگذاشت اسم این شفاف سازی است یا….3.برادرم یکی از برنامه انتخاباتی من حضور اهالی رسانه در جلسات مهم شورا و حتی پخش جلسات از ویدوئو کنفرانس برای مردم شریف شهرمان برای اگاهی واحترام به افکار عمومی بوده_ پس اینجانب طرفدار اطلاع رسانی هستم اما بصورت حرفه ای ان.4. انشاالله این پیام مرا ذخیره کنی تا 4سال دیگر وقتی دوباره بعضی عزیزان در مقابل سئوالات مردم قرار گرفتند فقط یک جواب دارن:اونا 7رای داشتن من تنها بودم:_ابوذر جان :منظورم اینه قدرت وجایگاه یک عضو شورا اینقدر زیاد هست که وقت خودش راه برای حاشیه های بیمورد تلف نکند چون مردم این شهر زمان های زیادی از توسعه وتوجه فاصله دارن.5.دراخر :تمام تلاشم اینه در پیام هایم خدای ناکرده به کسی توهین نکنم چون اصلا توی مرامم نیست اما هرکجا من بد نوشتم یا بد گفتم تو برادر خوبم ببخش.یاحق

 • سید علیرضاصادقی ازمسجدسلیمان محله چهاربیشه ازتوابع استان خوزستان wrote on ۵ آذر, ۱۳۹۲, ۱۱:۳۶

  باسلام و دعای خیر -این سایت محل فکر دادن مثبت است محل رفع مشکلهای شهرستان ودیدگاهای خوب است-فکر برای اشتغال جوانان -آوردن رشته های جدید برای دانشگاه و کمبود پزشک متخصص است. ورفع مشکلهاست-زمانی که من رفتم دانشگاه رشته حقوق قضایی سال 65خیلی ها آن روز دوست داشتن پایان ابتدایی یا سوم راهنمایی رابگیرند.ولی آیا امروز حق ندارن پیشرفت کنند-امروز همان افراد دارن دکترا میگیرند ومن شاگرد مقطع ارشدآنها درشبستر بودم آیا میشود گفت چون مسجدسلیمان یکروزی خیلی چیزها رو داشت باید امروز هم داشته باشد نه این درست نیست چون ما داده های مان را نگه نداشتیم -باید تلاش کنیم بسازیم وفعالیت کنیم وآباد کنیم وباید بجای انتقاد زیاد وتخریب اشخاص فکر وپیشنهاد سازنده بدیم ومشکلهای نسلهای بعدی را رفع کنیم-تا آنها راحت باشند ظمنا انسان یک بار مهمان خداروی زمین است میاد ومیرود حواسمان باشد که کسی را ناراحت نکنیم وباید بپذیریم که شهردار شهر اولینها مهندس عزیز خلیل حیدری است دست کمک بش بدیم وشهر رودرست کنیم احترام به تمام بچه های خوب 4دوره شورا بزاریم تاشهرساخته شود من که همه رودوست دارم وروز انتخابات شورا پیام براشون میزدم چون از خودمن هم بهتر هستند- آقای حسن کاظمی -عبداله قاسمی- جمشید عزیزپور -محمدرضا زمانپور-کورش حاجت پور-وعزیز قنبری- فرهاد آزادودیگرعضوهای شورا همه محترم هستند-من ایمان حافظی ومهندس علی عیدیوندی روخیلی دوست دارم-وآقای جافری برادر لر گل وخوبمان رازمانی که شهردار ایذه وباغملک بو شناخت دارم-فوق العاده خوب بودنند وتوانمند وهستند وخواهند بود وانشااله در جایی دیگه استفاده ازشون میشود شک نکنید-ولی بالاخره ختم کلام- بعضی ها درپایان ترم قبول میشوند وشاگرد اول وبعضیها مشروط وبعضیها تجدید وبعضیها انصراف میزنند ومیروند دنبال فن وشغل جدید وبعضیها دوباره تلاش میکنند که موفق بشوند قرارنیست که همه قبول بشوند وچهار درس 3واحدی و2 واحدی رومثل سید علیرضا صادقی 20 بگیرند – شورا چهارم دورود بر همه شماها که تکلیف شهردار شهر مسجدسلیمان روانتخاب کردید 42ماه ازدوران شورا چهارم مانده کار کنید برای مسجدسلیمان خودم عکسهاتون پخش میکنم.آقای مهنس خلیل حیدری تبریک، 120 هزار مسجدسلیمانی همه دعات میکنیم ماه محرم و ماه جدم امام حسین (ع)است. بگو یاحسین بچه ها مردانه کمکش کنید طوری کمکش کنید که همیشه بگه میخوام مسجدسلیمان کارکنم.تبریک وتبریک ـآقای مهندس خلیل حیدری.

 • علی wrote on ۵ آذر, ۱۳۹۲, ۱۲:۱۴

  1-اینکه ازیک شهرکوچک شهرداربرای شهری مثل مسجدسلیمان بیاورندکه ففط 32کیلومترطول دارد وانبوه مشکلات عمرانی….. و یک شهرداری با کمبودشدید منابع مالی و 20میلیارد تومان بدهی که درابتدایی ترین خدماتش به شهروندان مانند آسفالت محلات(نمونه اش بلوارهشت بنگله) نه تنها هنرنیست که باعث تاسف است و نشان دهنده بینش محدودارای دهندگان درشورای شهر یقینا این شهردارنخواهد توانست با عملکردش خدمت خاصی به شهرکند و نام شورا را نیک بگرداند
  2-نگاه حاکم برمدیریت شهر نگاه ضد بومی وضد نخبه گرایی است چون نگاه آقایان انحصارگرانه وقومی است و تاب دیدن یک مدیر بومی توانمند ولو منتقد را ندارند این نگاه نتیجه اش نخبه گریزی از مسجدسلیمان است که متاسفانه اتفاق افتاده است بیش از نیمی ازمدیران ادارات مسجدسلیمان غیربومی هستند هزینه روزانه ایاب و ذهاب و سوخت ماشین های دولتی از کجا تامین می شود؟روزانه ساعت 9سرکارهستند دو روزبه بهانه ماموریت اهوارو…ودچارروزمرگی هستند اما مدیربومی مرتبا استرس دارد نگران است چون با مقام مافوقش علیرغم لیاقتی که دارد رایزنی می شود برای تعویض اش چرا انبوه مدیریتهای غیربومی باعث نگرانی نماینده محترم نمی شود؟
  3- چرا نباید اعضای شورا افق دید وسیع داشته باشند چرا نباید شهردار یکی از مناطق اصفهان یا تهران یا حتی اهوازشهردار مسجدسلیمان باشند و شهردار ده کوره ها را بعد از مدتها کشکمکش بی حاصل که تازه سمتش را هم ازدست داده برای این شهر می آورید؟آنهم شهرهزارمشکل که چندین مدیریت متضاد دارد ازقبیل ارتش ؛شهرداری ,شرکت نفت و…
  کلام آخر خودمان را دست کم می گیریم چون غرق مسایل مسموم قومی و سیاسی شده ایم درهمین شهرجوانان ارزشمند و مدیر ی داریم که خداوکیلی در مسندشهردار می توانند مسجدسلیمان را به کمال برسانند اما افسوس…..

 • ابوذر بختيارى wrote on ۵ آذر, ۱۳۹۲, ۱۳:۱۴

  جناب آقاى علیرضا بهرامى؛ مثل اینکه جنابعالى قصد ندارید بپذیرى در برخى از تحلیلهایت مشکل دارى!! و دوست دارى رو به جلو فرار کنى و هى مطالب شفاف من را با فرار رو به جلو!!! کش میآورى. یعنى جنابعالى منکر تمام جو وبحثهاى درون دولت یا مجلس شده اى و ابداً و عملاً قصد ندارى اشتباه در تحلیل و فرمایشات خود را تصحیح کنى!!  بنده در نپذیرفتن عرایضى که خدمتتان مطرح کردم تسلیم هستم و حس میکنم حضرتعالى کار اشتباه را با اشتباه میخواهى جبران کنى. بنا به فرمایش مقام رهبرى؛؛ شیشه را با دستمال چرب نباید پاک کرد،  دست شما را میبوسم و قضاوت با خوانندگان شریف. 

 • همشهری صاف صادق wrote on ۵ آذر, ۱۳۹۲, ۱۵:۲۸

  یا آلله . سلام علیکم. احوال هومشهریا چطوره ؟ بوحشین مو یه مدت نبیدوم.رهدم بی ایلاق. عورز مونه وردارین.
  اگوم حضرات ایسا خو همتون اقوون یکی دیین و همدیه نه ایشنین و حدمن تیلیفونا یکیدینه هم دارین.

  به همدیه اس ام اس بزنین. شوا هم خو تی یکین.
  بهزحمت جربستاتونه وایک بورین یه جا دی بکشین.
  اگووی جر ملکی وسته. ای پیاهو یه چی گود، حرفس هم حرف حساویه. اگو مر پیا منه مال نهد؟ مر قحدی رجال وسطه؟
  یه پیا کدخدازاده ز منه آبادی بنهادنی شهردار که ره به زونه یکیدی هم بوردنی.

 • وقایع اتفاقیه wrote on ۵ آذر, ۱۳۹۲, ۲۰:۰۰

  • اینکه شورای شهر باید شهردار را چه منتخب و چه منتصب و چه مطلوب و چه نامطلوب حمایت کند امری طبیعی و رسالت حرفه ای شورای شهر است . اما آیا حمایت از کسی که برای خود اعضای شورا مجهول و رزومه کاری و مدیریتی ایشان نامطلوب و بعضا در ابهام است آیا بوقوع میپیوندد !!!؟؟ و آیا معیار انتخاب و هدف انتخاب یک چنین شخصی آبادانی شهر بوده یا ….

 • وقایع اتفاقیه wrote on ۵ آذر, ۱۳۹۲, ۲۰:۰۸

  من یکشهروندم و به عنوان یک شهروند از شورای شهر میخواهم حداقل برای رفع ابهامات و شفافیت مسائل و جلوگیری از اعمال نفوذ افراد ذی نفوذ و برای قضاوتی عادلانه تر جلسات دفاعیات گزینه های شهرداری را مثل انتخاب وزرا با حضور قشری از معتمدین و یا حداقل مطبوعات محلی برگزار کنند تا بعضی از اعضای شورا که میخواهند استقلال خود را حفظ کنند آزادانه تر عمل کنند که البته اجرای این تصمیمات با این مدیریت درون شوری امری نه بعید بلکه سخت و دشوار خواهد بود .

 • علیرضا بهرامی مسجدسلمان wrote on ۶ آذر, ۱۳۹۲, ۴:۰۹

  ابوذر بختیاری عزیز:بحث من وشما ادامه دارد انشاالله بیاید در دانشگاه زیارتتان کنیم وهمانجا صحبت میکنیم. …… گاه انکه ما را به حقیقت میخواند خود از ان عاریست…………….یاحق

 • حمایت از علی رضا بهرامی wrote on ۶ آذر, ۱۳۹۲, ۵:۱۸

  در پاسخ به ابهامات ابوذر بختیاری
  دوست عزیز!!ما مسجدسلیمانی ها حاضریم برای تعصبات خود چه برای نخبه گرایی و چه قومی همه چیز خود را از دست بدهیم .نمونه اش همین عضو شوراآقای کریمی است . به نظر من این جو زدگی را یک عنصر سیاسی فرهنگی اجتماعی که عنوان عریض و طویل عضویت در شورا را یدک می کشد ، باید مدیریت کند . کریمی با فرافکنی ناتوانی و توهماتی که ناشی از همان تعصبات قومی خودشان و “جو فشار هدایت شده” روی ایشان است مصاحبه ای را ترتیب داد و فرار به جلوی را برنامه ریزی کرد که احیانا فردا روز اگر!!! و احتمال میدهد!! شاید !!!!شهردار انتخابی شورا خوب از آب در نیاید حرفی برای دفاع داشته باشد . این بخاطر سیستم فکری ما بچه های مسجدسلیمان است که جو قومی و طایفه ای و دوستی ها بد جوری روی مان تاثیر می گذارد و حاضریم برای آن همانند دفاع از ناموش و شرف خود هزینه کنیم . ترس ترس از نقد مان در فردا ،ابوذر جان ، من و خود جنابعالی هم از این قاعده مستثنی نیستیم روی همین کامنت ها و پاسخ ها کمی تامل کن چقدر جزمیت و یکدندگی بخرج می دهیم ؟؟؟قبول داری که این عضو شورا فردی بی تجربهدر مسایل شورا است ؟ دارد تمرین می کند نیروی با لیاقتی شود برای خدمت ولی این تمرین شخصی تبعات بدی به ئهمراه داشته …پس قبول کن تحت تاثیر جو دوستان و حلقه اطراف و گروهک های فشار دوستانه که همه ما دچار آن هستیم حرفی را زده که در هم از نظر محتوا و هم از نظر زمان مناسب احوال نبود و وظیفه ایشان برملا کردن آرا درون سازمانی خود حتی در صورت صحت نبود . کار ایشان شاید در واگویه های شخصی برای جمع دوستان و اندک حلقه فشاری که گرد ایشان را گرفته جالب و شجاعانه باشد اما از منظر حقوقی اشکالات بسیار دارد. علی رضا بهرامی هم روی همین نکته برشما و سایرین انتقاد کرده . نقد شخصیت کریمی می تواند به صحت گفته های هرکدام از پیام گذاران صحه بگذارد و یا آنرا رد کند . بپذیریم ایشان هیچ شناختی از شهردار منتخب که خود شاهد مصاحبه و گفتگو با ایشان بوده ندارد . میزان توانمندی فنی ایشان را محک نزده به گفته های دوستان خود و همان حلقه فشار قومی طایفه ای و دوستان کنارش حرفی را زده که باز تابش می تواند جبران ناپذیر باشد . کریمی در حال آموختن و تجربه است امیدواریم در این فرصت حق من و شما و علی رضا بهرامی و سایر شهروندان توسط ایشان و بقیه اعضا تضییح نشود از الان دوستان عضو شورا باید بدانند این به به و چه چه ها به محض کم کاری و کم خردی جای خودرا به ناسزا و توهین می دهد>> ترس از این واقعیت که گفتمان ما منتقدان دست آخر به این مقوله ختم می شود کریمی را وادار به این اعتراف کرده نه احساس وظیفه اطلاع رسانی ۀنهم برای عام . در بین خوانندگان هستند کسانی که به احترام 7 رای به حیدری ، منتظر عملکرد مناسب از شهردار هستند و می خواهند منصقانه او را نقد کنند اما نقد فرافکنانه کریمی توهینی مستقیم به شعو ر آنانی است که می خواهند بهترین اقوال را بفهمند و برمبنای عملکرد نمره بدهند نه گروهک های فشار قومی و سیاسی و برای خودت و خودم و بهرامی و همه دلسوزان و نیز سوختگان این شهر بهترین ها را آرزو می کنم . به امید دیدار

 • بهرامی wrote on ۶ آذر, ۱۳۹۲, ۸:۴۵

  ما واقعا از این حرفا خسته ایم کریمی شورا …

 • وقایع اتفاقیه wrote on ۶ آذر, ۱۳۹۲, ۹:۳۰

  • با سلام مجدد . لازم دونستم مواردی را جهت اطلاع رسانی به همشهریان عزیزم بیان کنم . اول اینکه بر خلاف اونچه که در اذهان عمومی شکل گرفته آرائ اعضای شورا به طور مخفی ریخته خواهد شد برای حفظ امنیت خود اعضا و اگر عضوی بخواهد رای خود را علنی کند نه تنها خوب بلکه شجاعانه است . همانطور که در مجلس شورای اسلامی هم میبینیم بعضی از نمایندگان علنی مخالفت و یا موافقت میکنند . دوم اینکه مطبوعات چشم و گوش بینای مردم اند و دانستن از حقوق اولیه شهروندی است . واینکه یک عضو شوری تمام تلاش خود را جهت اصلاح امور انجام دهد و وقتی راه بجایی نمیبرد در نهایت مردم را در اطلاع بگذارد این نهایت شعور سیاسی و بلوغ اجتماعی و حرفه ایی اوست . لذا گله شهروندان بیدار و مطبوعات هوشیار و رسانه های تیز بین این است که چرا زودتر اطلاع پیدا نکردند تا جلوی انحرافات در شورا گرفته شود . 

 • دوستان wrote on ۶ آذر, ۱۳۹۲, ۱۱:۲۷

  کسی می داند من تحقیق کردم : کریمی به فرزین ترهنده – کیانی زاده – طاهری -حافظی که همه بچه های همین شهر بودند رای نداده چطور شده که ایقد برای بچه های شهر دل میسوزاند…

 • من wrote on ۶ آذر, ۱۳۹۲, ۱۱:۳۰

  بخدا خسته شدیم از این حرف آقای کریمی عضو محترم شورا !! قهرت را ببر داخل شورای خودت.. ما مردم انتظار بحث های تخصصی در شورا را داریم .

 • علی رضا wrote on ۷ آذر, ۱۳۹۲, ۱۶:۰۲

  من هم شنیدم کریمی به بچه های مسجدسلیمان رای نداده ادعا میکنه

 • سعید wrote on ۷ آذر, ۱۳۹۲, ۱۸:۱۹

  سلام آقای دوستان . تحقیق جنابعالی اشتباهه . چون آقای کریمی به حافظی رای داد و در مقابل گزینه های دیگه هم گزینه ایی از همین شهر داشت . اینکه اون یکی از بچه های همین شهر را به دیگری ترجیح دهد ایرادی ندارد همانطور که به رای دادگان به حافظی و کیانی زاده و امثالهم ایرادی نبود ولی یک مورد بگویید که به یک غیره در مقابل گزینه مسجدسلیمانی رای داده باشد ……. اشکال اینجاست 

 • دوستان wrote on ۹ آذر, ۱۳۹۲, ۶:۲۱

  آقای سعید علیک سلام ..سلام بروی ماهت .دوتا حافظی بود به یکی رای داد ! به ترهنده – کیانی زاده -طاهری – حافظی دومی رای نداد . اگر اینا از نظر ایشان بچه مسجدسلیمان نیستند و خونشان کم رنگتر از آن یک گزینه بود که رای نیاورد و دادش به هوا رفت . من تسلیم!! حرفی نداریم قربونت برم!! چاکرتم هستم …
  ولی قبول کن ما هنوز داریم تمرین می کنیم برای شدن … خوب شدن .. نقدپذیر شدن …نماینده شورا شدن … شهروند خوب شدن ..منتقد خوب شدن .. ایکاش به هم کمک کنیم …

 • کارو wrote on ۹ آذر, ۱۳۹۲, ۱۵:۱۴

  با سلام
  بارم غیرت وتغصب کریمی. شهردارها ی قبلی با رابطه و واسطه انتخاب شدن نه از روی تجربه وتخصص بحث کزیمی درمورد جوانان با دانش وتوانمند دلسوز شهرمان است

 • یکی wrote on ۹ آذر, ۱۳۹۲, ۲۰:۰۰

  من تو جلسه معرفی شوراها در فرمانداری بودم تو اون جلسه وقتی رییس انتخاب شد. و آقای زمانپور به دلایلی اعتراض کرد. همین آقای کریمی از رسانه ها خواهش کرد که موضوع بحثها به بیرون درج پیدا نکنه. که با واکنش شدید فیلمبردار روبرو شد. و با وساطت آقای فرماندار خاتمه یافت. حالا چی شده که اینجوری اسرار را بیرون میده. آیا درست بود اگه مورد مد نظر شما انتخاب میشد دیگران اینجوری مصاحبه میکردند. لطفا سخنگوی خودت باش و نظرات دیگران مطرح نکن. چه بگی چه نگی مردم دیگه به این شورا رای نمیدن.

 • دوستی خواه wrote on ۱۲ آذر, ۱۳۹۲, ۶:۰۶

  من از این پیام خیلی خوشم آمد :
  ali :با سلام،پیشنهادم به اعضاى محترم شورا و همشهریان عزیز این است که به انتخاب انجام شده احترام گذاشته شود و با پرهیز از ابراز نظراتى که فعلاً اثر مفیدى ندارد بلکه باعث تشدید اختلاف و ایجاد بى اعتمادى میشود به شهردار منتخب کمک کنند،آنچه اکنون اهمیت دارد سیاست گذارى درست و تعیین اهداف براى شهر و شهردار است که لازمه آن همدلى،استفاده از نظرات کارشناسان،مردم شهر،نخبگان و تجربیات دیگران در شهرهاى آباد و بازدید از آنها دارد،چیزى که هم اکنون مردم علاقمند دانستن آن از اعضاى شوراى شهر هستند همین سیاستهاى کلان و نقشه راه است نه گله گذارى،بر ملا کردن اختلافات و غیره،به مدیر سایت هم توصیه میکنم که در سایت خود تاپیکى را باز کنند که همه بتوانند نظرات و پیشنهادات سازنده و مثبت خود را براى کمک به شورا درج کنند و براى همگان قابل دیدن باشد،این سایت قدم بسیار خوبى براى شنیدن صداى مردم است به شرطى که محلى براى تخریب دیگران و سوء استفاده نشود،موفق باشید

 • بچه ناف مسجدسلیمان wrote on ۲۵ آذر, ۱۳۹۲, ۱۸:۰۹

  باسلام..من بچه ناف مسجدسلیمانم..من از این که یک نفر از شهر دیگه شهردار اینجا شده اصلا تعجب نکردم چون توی شهر ما این چیزها خیلی عادیه..مسجدسلیمان در یک کلام شهر حسودها و غریب پرستهاست..شهر ما به تعصب وغیرت نسبت به همخون خودشون معروفه ولی من تنها چیزی که اینجا ندیدم همچین چیزی بود…نمونه بارزش تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان که یک بازیکن بومی توی تیم بازی نمیکنه و هیچکسم چه تماشاچی و چه مسولین عین خیالشونم نیست تازه من خودم بین تماشاچیا شنیدم که میگفتن بچه های مسجدسلیمان حقشون نیست توی این تیم بازی کنن..واقعا خوشا به غیرتمون ،اینه غیرت بختیاری؟ با عرض معذرت از تمامه مسجدسلیمانیای اصیل و خوش غیرت..به امید روزی که همگی مثل کوه پشت هم باشیم نه مثل کاه..با تشکر از مدیر سایت

 • ميثم wrote on ۲۶ آذر, ۱۳۹۲, ۱۱:۲۷

  با سلام خدمت همه برادران عزیز از هر طایفه وتیره وفامیلی که باشید متشخص وارزشمندید وانسانهارا تنهامیتوان با تقوا و خدا ترسی وبسیاری از صفات وفضیلتهای اخلاقی اسلامی ارزشگذاری کرد هر چند ما در مقام ارزش گذاری روی افراد نیستیم
  فقط میدانم بختیاری ها دوستداشتنی دل پاک و ولایتمدار هستند وقوم نجیبی هست که سالها با زحمت خودش زیسته هر چند متأسفانه دولتهای طاغوتی بزرگانشان را مقابل هم وا میداشتند وخیلی از آنها مظلومانه وبی دفاع به دست دیگر برادرانش مثله میشد.
  بگذریم که درد خیلی زیاده
  ولی دل آدم میگیره هر چه فکر میکنیم ونگاه میکنیم میبینیم اوضاع این شهر بهتر نمیشه…
  کی گفت شهردار یا هر مسوولی فقط باید بومی باشه؟
  اصلا بومی و غیر بومی نبودن تأثیر قابل ذکری در برنامه های یک مدیر نداره
  مگه چند درصد کشور های صاحب قدرت دنیا بومی اند؟
  بومی که نیستن هیچ تازه اصالتا از کشور دیگه هستند مثل خیلی از پروفسورهای ایرانی که در ناسا وغیره کار میکنند.
  از این حرفا که بگذریم بنظرم تامین نشدن نیاز مردم در روستاها بواسطه محرومیت شدیدو هجوم مردم از روستاها به شهر و راضی بودن خیلی ها به موقعیت کنونی عامل بسیاری از پسرفت هاست
  من خودم روستایی ام ولی آرزو دارم یه روستای خوبی باشه بتونم راحت اونجا زندگی کنم
  آقایان محترم ریشه ای فکر کنید..درست انتخاب کنید…به اونچه دارید راضی نباشید
  این آقایی هم که گفته رای نداده خوب نده حالا مثلا چی رو میخوای ثابت کنی؟
  که همه غلط فکر کردند و تو درست؟
  بابا شهر چند مدته بی صاحبه چقد شما سفت چسبیدید به جایگاهتون شما هم مثل خیلی های دیگه چشم به هم بزنید رفتین و تمام

 • ehsan wrote on ۹ دی, ۱۳۹۲, ۱۴:۱۳

  اینکه چیز جدیدی نیست بیش از نیمی از مدیران شهرستان غیر بومی و بعضا پروازی هستند و حتی حاضر نیستند در این شهر زندگی کنند مانند رییس اداره بازرگانی و محیط زیست و رییس بیمارستان شرکت نفت و ……

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی