به همت خیریه زنده یاد احمد رضایی:
اهدای نوشت افزار به دوهزار و پانصد دانش آموز محروم

اهدای نوشت افزار به دوهزار و پانصد دانش آموز محروم

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان– به همت خیریه زنده یاد احمد رضایی شهرستان مسجدسلیمان هشتمین مراسم سالانه( یارمهربان) برگزارشد. در این مراسم که با حضور مددجویان تحت پوشش برگزار گردید ابتدا پیام دکتر محسن رضایی رئیس هیئت امنای این خیریه قرائت شد. در این پیام وی با گرامی داشت سال تحصیلی ۹۸/۹۹و هفته دفاع مقدس یاد و خاطره مجاهدت های شهدا به خصوص معلمان و دانش آموزان شهید را گرامی داشتند و افزودند: تعلیم و تربیت از ارکان یک جامعه پابرجاست و در نظام اسلامی و مکتبی ما تعلیم و تربیت ارزشی مضاعف دارد.
وی درادامه این پیام با تبریک سال جدید تحصیلی ۹۸/۹۹به همه معلمان و دانش آموزان افزودند: برای فرزندانم در این خیریه سالی سراسر نشاط و پیشرفت را آرزو دارم.
درادامه این مراسم به دو هزار‌ و پانصد دانش آموز محروم تحت پوشش این خیریه نوشت افزار اهدا شد. همچنین تعداد ده هزارجلد دفتر در بین دانش آموزان محروم روستایی توسط این خیربه توزیع گردید.
مکوندی مدیرخیریه زنده یاد احمد رضایی نیز طی سخنانی با گرامی داشت سال تحصیلی جدید افزودند: به زودی نمایشگاه کتاب های کمک درسی مقاطع و رشته های مختلف تحصیلی برای فرزندان این خیریه با هدف تامین اقلام کمک آموزشی به رایگان و در پنجمین سال متوالی برگزار می شود.

درباره نویسنده

10674مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی