فرمانده انتظامی مسجدسلیمان خبر داد:
دستبند پلیس مسجدسلیمان بر دستان ۲ کلاهبردار میلیاردی

دستبند پلیس مسجدسلیمان بر دستان ۲ کلاهبردار میلیاردی

 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان از دستگیری ۲ کلاهبردار میلیاردی در شهرستان مسجدسلیمان خبر داد. سرهنگ کارآگاه علی حسینی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر این که ۲ کلاهبردار با استفاده از مدارک هویتی فردی دیگر و گرفتن دست چک در نقاط مختلف کشور اقدام به کلاهبرداری می کنند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان این که پلیس پس از احضار صاحب چک، از دسته چک اظهار بی اطلاعی کرده، افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان مسجد سلیمان با تلاش های شبانه روزی و تحقیقات تخصصی ۲ کلاهبردار که با جعل مهر ۲ اداره خصوصی و دولتی با مدارک هویتی فردی دیگر، دسته چک تهیه و با خرید لوازم ساختمانی تحت عنوان پیمانکار کلاهبرداری می کردند، را شناسایی و با هماهنگی قضائی دستگیر کردند.

سرهنگ “کارآگاه علی حسینی” تصریح کرد: متهمان در تحقیقات پلیس به مبلغ ۲۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری تحت عنوان پیمانکار در شهرستان مسجدسلیمان و همچنین استان های کرمان، اصفهان، یزد، شهرکرد و همدان از ۶ نفر اعتراف کردند. فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان بیان داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده  به دادسرا معرفی و پس از تفهیم اتهام با دستور مرجع قضائی روانه زندان شدند.

درباره نویسنده

10541مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی