استاندار خوزستان:
وزیر کار به اختلاف سهامداران و مجموعه مدیریتی پتروشیمی مسجدسلیمان ورود کند

وزیر کار به اختلاف سهامداران و مجموعه مدیریتی پتروشیمی مسجدسلیمان ورود کند

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- استاندار خوزستان با اشاره به این که اختلافات به وجود آمده بین سهامداران و مجموعه مدیریتی پتروشیمی مسجدسلیمان مانع تکمیل این مگا پروژه شده، خواستار رسیدگی وزیر کار، رفاه و تامین اجتماعی به موضوع شد. غلامرضا شریعتی اظهار داشت: برای تکمیل این پروژه تاکنون ۷۵۰ میلیون یورو هزینه شده و تکمیل مراحل پایانی آن نیاز به ۴۰ تا ۵۰ میلیون یوروی دیگر دارد.

وی با اشاره به این که تاخیر در راه اندازی این پروژه عظیم به اقتصاد کشور ضربه می زند، گفت: پتروشیمی مسجدسلیمان بالغ بر ۹۷ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که باید هرچه سریع تر وارد مدار تولید و کار شود.

نماینده عالی دولت در استان خطاب به سهامداران و مجموعه مدیریتی این پروژه، بیان داشت: راه اندازی این مجموعه اقتصادی به عنوان یکی از اولویت های کشور و به خصوص استان محسوب می شود تا در شرایط تحمیل تحریم ها، شاهد بهره برداری از پروژه ای باشیم که به بهبود وضعیت اقتصادی کمک می کند.

استاندار خوزستان روند اجرایی پتروشیمی مسجدسلیمان طی سه سال گذشته را رضایت بخش خواند و بر تکمیل هرچه سریع تر آن تاکید کرد. لازم به ذکر است، ۵۰ درصد سهام این پتروشیمی متعلق به صندوق بازنشستگی کشوری بوده که به وزارت کار، رفاه و تامین اجتماعی وابسته است.

درباره نویسنده

9855مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی