دکتر اسماعیل جلیلی: مردم نگران ترک‌خوردگی سد کارون ۴ نباشند

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان با اشاره به ترک‌خوردگی بخشی از سد کارون ۴، تاکید کرد که این اشکالات فنی قابل رفع است و جای هیچ گونه نگرانی برای مردم منطقه وجود ندارد. به گزارش ساینت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دکترجلیلی وی درباره ترک‌خوردگی در سد کارون ۴ و اظهارات مسئولان وزارت نیرو که گفته‌اند این ترک‌خوردگی ترمیم‌پذیر است، گفت: سازه‌های آبی و سدها از قدرت طراحی بسیار بالایی برخوردارند و قطعا در اجرای اینگونه پروژه‌ها طراحان، مهندسین و ناظرین دقت لازم را به عمل می‌آورند.

وی افزود: گاهی در حین اجرا و بعد از اجرای این پروژه‌ها ممکن است اشکالاتی در پروژه بروز کند اما اینها به حدی نیست که بخواهد برای ساکنان منطقه ایجاد نگرانی کند، بلکه یکسری هزینه‌های اضافی را بر مجریان پروژه تحمیل می‌کند تا دقت لازم را داشته باشند و نواقص مربوطه را رفع کنند.

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس تصریح کرد: قدرت مجموعه تولیدکنندگان و صنعتگران و بخصوص طراحان و ناظرین ایرانی در حوزه سدسازی آنقدر بالا است که دچار خطاهایی نشوند که مردم را با نگرانی مواجه کند بنابراین دغدغه خاصی از این بابت نباید وجود داشته باشد.

وی در پایان گفت: ترک‌خوردگی سد کارون ۴ یک اشکال فنی قابل رفع است و جز افزایش هزینه‌های پروژه برای مردم نگران‌کننده نخواهد بود.

درباره نویسنده

10981مطلب نوشته است .

۲ Comments on “دکتر اسماعیل جلیلی: مردم نگران ترک‌خوردگی سد کارون ۴ نباشند”

  • کل لیوه wrote on ۲۶ آبان, ۱۳۹۲, ۲۱:۵۰

    بخت پدرم ایی سد به سدی نیبوه ، اپولوفه تمُمه مردنه هم اوو ابره

  • حسین wrote on ۲۹ آبان, ۱۳۹۲, ۸:۵۶

    آقای دکتر جلیلی ترک وشکافتی که جنابعالی در میان طوایف گذاشتی با هیچ ملاتی مرمت نخواهد شد

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی