با حضور امیر قربانی فرمانده هوانیروز کشور:
یادواره ۱۸۶ شهید منطقه کلگه برگزار شد + تصاویر

یادواره ۱۸۶ شهید منطقه کلگه برگزار شد + تصاویر

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- به همت پایگاه مقاومت بسیج حمزه سیدالشهدا(ع) ستاد یادواره ۱۸۶ شهید منطقه کلگه، فرماندهی سپاه و دفتر عقدتی سیاسی پایگاه هوانیروز شهید آسیایی شهرستان مسجدسلیمان یادواره یرداران و ۱۸۶ شهید منطقه کلگه مسجدسلیمان برگزار شد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان امیر یوسف قربانی فرمانده هوانیروز کشور به عنوان مهمان ویژه در این مراسم حضور داشت. وی در سخنانی گفت: برگزاری یادواره شهدا کمتر از کاری که این شهدا انجام داده اند نمی باشد. وی ادامه داد:خوشحالم کهخ نسل جوان ما با روش های انقلابی ادامه دهنده راه شهدا هستند و این ابهت شهدای ماست که جوانانی را مجذوب خود کرده است که شاید در آن زمان هنوز به دنیا هم نیامده بودند.

امیر قربانی در بخش دیگری از سخنان خود در ارتباط با شهدای هوانیروز نیز گفت: ۲۷۶ نفر از بهترین خلبانان و مهندسین پرواز جان خود را فدای این نظام و انقلاب کردند که یاد و خاطره آن ها را نیز گرامی می داریم . شهدایی همچون شهید کشوری، شهید شیرودی و… که برای حفظ این آب و خاک از زندگی خود گذشتند…

در ابتدای این مراسم باشکوه سرهنگ حسینی فرمانده سپاه مسجدسلیمان، شهدا را میزبانان اصلی این یادواره دانست و گفت : همه ما به میهمانی شهدا آمده ایم و دعوتنامه تک تک عزیزانی که در این مراسم حضور دارند توسط شهدا امضاء شده است. سرهنگ حسینی ادامه داد : جان عزیزترین مایه زندگی است که شهدا آن را فدا کردند تا ما امروز در سلامت و امنیت کامل باشیم پس شهدا را دست کم نگیریم. فرمانده سپاه مسجدسلیمان با اشاره به ۲۲۶ شهید هوانیروز و ۲۱۸ شهید خلبان این نیرو افزودند؛ شهدایی که در اوایل انقلاب می توانستند همه چیز را رها کنند و از این مملکت بروند اما ماندند و مانند هزاران شهید دیگر با طبعیت از ولایت جان را فدای انقلاب، مردم و این مرز و بوم کردند. سرهنگ حسینی در خاتمه از همه برگزار کنندگان یادواره شهدای سپاه، بسیج و هوانیروز که تلاش زیادی صورت دادند، تقدیر کرد.

درباره نویسنده

10189مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی