۱۱ مصدوم در تصادف ۳ دستگاه خودرو در شهرستان اندیکا

۱۱ مصدوم در تصادف ۳ دستگاه خودرو در شهرستان اندیکا

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- بعدازظهر امروز جمعه هفتم دی ماه در حادثه ای در شهرستان اندیکا ۱۱ نفر مصدوم که ۹ نفر از آن ها به بیمارستان مسجدسلیمان اعزام گردیدند. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان در این حادثه ۳ دستگاه خودرو سمند، پژو و پراید در حوالی پا آب شلال اندیکا با یکدیگر برخورد کردند که در پی این حادثه ۱۱ نفر آسیب دیدند که ۹ نفر از آن ها به بیمارستان ۲۲ بهمن مسجدسلیمان جهت ادامه درمان اعزام گردیدند. حال عمومی مصدومین خوب گزارش شده است.

درباره نویسنده

9551مطلب نوشته است .

۲ Comments on “۱۱ مصدوم در تصادف ۳ دستگاه خودرو در شهرستان اندیکا”

  • منتقد wrote on ۸ دی, ۱۳۹۷, ۱۰:۲۶

    باسلام باتوجه به جغرافیای شهرستان که ازروستاهای بسیاری تشکیل شده وطبق اخرین سرشماری اماری ۱۳۹۵ که جمعیتی درحدود۴۷۰۰۰نفرثبت شده وهمچنین دسترسی جاده ای به بیمارستان شهرستان مسجدسلیمان که بسیارنامناسب میباشدوامکانات پایین که هرازگاهی بطورمثال گزیدگی عقرب موجب مرگ کودکی میشودیا تصادفی که نیازبه اعزام به مسجدسلیمان بافاصله زمانی میانگین یک ساعت وقت
    ان نرسیده دستگاههای متولی ونماینده محترم حوزه گسترده انتخابی برای ساخت بیمارستان باجانمایی اصولی ومنطقی اقدام نمایند.خواستارارایه اقدامات انجام شده دراینخصوص ازنمایندگان ادوارتاکنون درمجلس شورای اسلامی ودستگاههای ذی ربط بامستندات درهمین سایت خبری هستیم.
    دراخراز زحمات پرسنل خدوم شبکه بهداشت درمان شهرستان اندیکا سپاسگزاری میشود

  • سید wrote on ۸ دی, ۱۳۹۷, ۱۳:۴۵

    آقای منتقد : آمار جمعیتی شهرستان باید از ۵۰/۰۰۰ نفر گذشته باشد تا بیمارستان احداث شود. از نماینده محترم خواسته شود تا حد نصاب جمعیتی را با تلاش بیشتر ، کاهش ، تا گامهای محمکی برای چنین شهرستانهایی با همراهی دیگر نمایندگان مردم برداشته شود.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی