سومین جشنواره عکس آیینی و سنت‌های محلی لالی برگزار می‌شود

سومین جشنواره عکس آیینی و سنت‌های محلی لالی برگزار می‌شود

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لالی و انجمن فیلم و عکس این شهرستان با هدف صیانت از ارزش‌های فرهنگی، ایجاد بستری مناسب برای بروز خلاقیت‌های هنری عکاسان استان و استعدادیابی از میان جوانان علاقه‌مند در هنر عکاسی، سومین جشنواره استانی عکس آیین و سنت‌های محلی منطقه را در شهرستان لالی برگزار می‌کند.

این جشنواره در دو بخش آیین و سنت‌های محلی منطقه و آزاد برگزار می‌شود و شرکت در مسابقه برای عموم عکاسان آزاد است و شرکت‌کنندگان می‌توانند حداکثر ١٠ عکس را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند. عکس‌های برگزیده در قالب نمایشگاه در معرض دید عموم قرار می‌گیرند و عکاسان می‌توانند آثار خود را از طریق پست الکترونیک، پیام‌رسان سروش یا پست به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. همچنین ذکر مشخصات کامل شناسنامه صاحب اثر به همراه آدرس کامل و شماره تماس در فایل ارسالی الزامی است.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به آدرس دبیرخانه مسابقه واقع در شهرستان لالی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لالی و کدپستی ٣۴۶٧۶- ۶۴٩۴١ ارسال کنند و یا در صورت لزوم با پست الکترونیک Aien.va.sonat.bakhtiari@gmail.com و پیام‌رسان سروش به شماره  ٠٩٠١۴۵٢١٩٢٣ ارسال کنند یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ٠۶١۴٣٢٩۵٨٨٠ تماس بگیرند.

درباره نویسنده

9216مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی