بخشدار گلگیر:
آماده پذیرایی از دو شهید گمنام هستیم/ ادارات شهرستان برای بهتر برگزار شدن این مراسم نهایت همکاری را داشته باشند

آماده پذیرایی از دو شهید گمنام هستیم/ ادارات شهرستان برای بهتر برگزار شدن این مراسم نهایت همکاری را داشته باشند

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- بیژن قنبری بخشدار گلگیر در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان در ارتباط با آخرین اقدامات برای بهتر برگزار شدن برنامه تشیع شهدای گمنام شهر گلگیر که قرار است ۱۷ آبان ماه برگزار شود گفت: در سال ۹۴ درخواستی به بنیاد حفظ آثار دادیم که با توجه به گستردگی بخش گلگیر و ۵۸ شهیدی که دیار آسماری داده است میزبان چند شهید گمنام در این منطقه باشیم.

قنبری ادامه داد: ۳ نقطه برای خاکسپاری مد نظر داشتیم که در نهایت تپه مشرف بر پارک گلگیر مورد تایید بنیاد قرار گرفت و هفته پیش به ما ابلاغ گردید آماده پذیرایی از دو شهید گمنام باشیم که با تلاش شبانه ریزی در حال تسطیح مکان مورد نظر  و آماده سازی این مکان هستیم.

بخشدار گلگیر ادامه داد: پس از این ابلاغ جلسات مستمری با فرمانداری، بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس در استان، شورای شهر، کارخانه سیمان و… برگزار کردیم و در حال حاضر نیز با تشکیل کارگروههای مختلف در حال برنامه ریزی برای استقبال از شهدایی که سال ها غریبانه در خاک خفته بودند هستیم. قنبری ادامه داد: با توجه به این که ما تجربه برگزاری چنین مراسماتی را در منطقه عنبر و بی بی یان داشته ایم امیدوارم بتوانیم برنامه ای در شأن این شهدای بزرگوار در دیار آسماری برگزار و در پیشگاه خداوند متعال سربلند بیرون آییم.

قنبری ادامه قرار است شب قبل از تشییع، شب وداع با شهدا در مسجدسلیمان برگزار شود. وی با تقدیر از همکاری فرمانداری، شهرداری و شورای شهر گلگیر، شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، کارخانه سیمان کارون، اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای، از همه ادارات شهرستان خواست برای هر چه بهتر برگزار شدن این مراسم نهایت همکاری را داشته باشند. همچنین از مردم مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و… در خواست کرد با حضور پرشور خود نشان بدهیم همچنان قدردان جانفشانی های این شهدا هستیم.

درباره نویسنده

10194مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی