به یاد خسرو خوبان مسجدسلیمان …

به یاد خسرو خوبان مسجدسلیمان ...

به یاد خسرو خوبان مسجدسلیمان …
باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان/ محمدرضا کرمزاده: عصرروز نوزدهم مرداد کربلایی خسرو منصورنژاد به دلیل ایست قلبی در سن ۵۲سالگی دارفانی را وداع گفت و به جمع دوستان شهیدش پیوست.
خسرو منصور نژاد که از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و تلاشگران عرصه های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی بود، در طول این سال ها خسرو خدمات صادقانه و تلاش های بی وقفه ای را به نمایش گذاشت.
خسرو زیر بیرق امام حسین”ع”و اهلبیت “س”تربیت شده بود و به واسطه همین تربیت مکتبی در عشق ورزی به همنوعان، امانت داری، صداقت و درستکاری مورد وثوق همه دوستان خود بود. خسرو سال های متمادی در منصب هایی همچون: مدیرحراست اداره کل تربیت بدنی خوزستان، مدیر حراست جمعیت هلال احمر خوزستان، مدیر حراست بیمه سلامت استان، مدیر حراست سازمان انتقال خون خوزستان و سرپرست هلال احمرخوزستان… در کمال افتادگی، بی نام و نشان اما عاشقانه در حال خدمت بود.
او تکیه گاهی برای همه بود آری هنوز صدای دلنشین مداحی او از گوشه و کنار مساجد مسجدسلیمان خصوصا محله کلگه شنیده می شود.
خسرو آرام و آهسته بدون سر و صدا پرگشود تا به جمع دوستان شهیدش بپیوند.
پیکرمطهر زنده یاد خسرو منصورنژاد بر دوش جمع کثیری از امت حزب الله تشیع و در قبرستان روستای راهدار به دل خاک سپرده شد. روحش گرامی و یادش پر رهرو باد.
لازم به ذکر است روز چهارشنبه ۲۴ /۵/۹۷ از ساعت ۹الی۱۲ظهر درمسجد جامع نمره یک مجلس ختم و قرائت فاتحه با حضور امت حزب الله و مسئولین برگزار می گردد.

درباره نویسنده

10960مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی