دکتر جلیلی در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان: پیگیر مشکلات مردم گلگیر هستم

دکتر اسماعیل جلیلی در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان در ارتباط با نگرانی مردم گلگیر از احتمال تعطیلی مدرسه راهنمایی این شهرستان گفت:  این یک بخشنامه وزارتخانه ای ست که به موجب آن کلاس های زیر ۳۲ نفر تعطیل و یا ادغام می شوند. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان وی ادامه داد:

در ارتباط با این مشکل نشست هایی با اعضای شورای شهر گلگیر، رییس اداره آموزش و پرورش و دیگر مسئولین مرتبط داشته ام و در حال پیگیری موضوع هستم. نماینده مردم مسجدسلیمان گفت: مشکلات گلگیر باید به صورت زیر بنایی حل شوند. وقتی مشکل اشتغال و کمبود امکانات وجود داشته باشد قطعاً خانواده ها به فکر مهاجرت می افتند.

دکتر اسماعیل جلیلی گفت: به هر حال پیگیر این مشکل و دیگر مشکلات شهرستان گلگیر هستیم و انشالله تمامی تلاشمان را خواهیم کرد تا مشکلات مردم شریف گلگیر هر چه سریع تر برطرف شود.

درباره نویسنده

11277مطلب نوشته است .

۱۷ Comments on “دکتر جلیلی در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان: پیگیر مشکلات مردم گلگیر هستم”

 • محمدرضا wrote on ۲۵ مهر, ۱۳۹۲, ۸:۴۷

  ما به وجود شما افتخار میکنیم دکتر جلیلی

 • علی wrote on ۲۵ مهر, ۱۳۹۲, ۸:۵۵

  ما به شما افتخار میکنیم دکتر جلیلی

 • آینه wrote on ۲۵ مهر, ۱۳۹۲, ۱۵:۱۳

  با حلوا حلوا گفتن که دهن شیرین نمی شود وقتی از یک مسئول می شنویم که مسائل باید زیر بنائی حل شود. نتیجه اش این شده که آن مشکل حل نشده باقی خواهد ماند.

 • مهرداد wrote on ۲۵ مهر, ۱۳۹۲, ۲۰:۰۲

  دکتر ممنون امیدوارم بقیه مسولین از شما یاد بگیرن

 • همشهری صاف صادق wrote on ۲۵ مهر, ۱۳۹۲, ۲۱:۱۱

  آقا یو هم سر گایل اوو برده.
  ز قدیم گودن ” آرزو بر جوانان عیب نیست”
  نماینده مون هم جووونه و فعلاً لاشس داغه. بهلین بوگو.
  کار گهپ پیا گهپ اخو

 • مهران wrote on ۲۵ مهر, ۱۳۹۲, ۲۱:۴۰

  ممنون از زحماتت جناب دکتر. بازم شما که پیگیر مشکلات مردم هستید.

 • مراد بختیاری wrote on ۲۶ مهر, ۱۳۹۲, ۰:۰۳

  آقای ذکتر! چطور قراره مشکلات گلگیر را حل کنی ؟ با حرف و وعده ؟ وقتی معاون وزیر راه را میبری در روستاها و تقاضای جاده میکنی ، این یعنی درست کردن زیرساختها؟ جاده یکی از مولفه های زیرساختهاست ، زیر ساخت یک جامعه ، یک پکیچ دارد ، یک پازل است که باید قطعات آن کامل در کنار هم حیده شوند ،پراکندگی جمعیت همین مصیبتها را دارد ، تبدیل یک روستا به شهر بدون تامین منابع زیر ساختی و اقدامات نابخردانه بدون مطالعه و برنامه ریزی از این دست فقط موجب فروپاشی هویت روستا ها میشود، شما چه اطلاغاتی از نظام حاکم بر یک جامعه دارید؟ یک جامعه روستایی یا شهری دارای موجودات زنده ایست بنام انسان ! این انسان گوسفند نیست که بهر سو خواستی آنرا برانی ، او به آنچه بیش از همه نیاز دارد آرامش است ، آرامش هم با شعار و وعده و وعید و حرف تامین نمیشود ،برای رسیدن به آرامش ،مردم نیاز به شغل دارند ، نیاز به مسکن ، به بهداشت و درمان ، به تحصیل و آموزش و جاده و…. دارند .

  آقای دکتر ! خداوکیلی این بخشنامه های آبدوغ خیاری آموزش و پرورش که موجب زحمت و آسیب موکلین ات میشود ارزش یک اعتراض آبدوغ خیاری از جانب شما را ندارد؟ یا اعتراض موجب از دست رفتن برخی از امتیازاتت میشود؟؟

 • مراد wrote on ۲۶ مهر, ۱۳۹۲, ۹:۴۴

  آقای مهرداد مسئولین نیازی به یادگرفتن ندارند چون همه مثل نماینده وعده می دهند

 • حبیب wrote on ۲۶ مهر, ۱۳۹۲, ۱۱:۳۷

  آقای بختیاری پیاده شو یا هم بریم اینقدر به خودت فشار نیار حداقل دکتر جلیلی عرضه اینو داره که معاون وزیر رو به شهرستان بیاره ،اخوان گرام شما که 16 سال بر مسند کار بودند چه کردند اونا چرا زیر ساخت ها را درست نکردند. لطفا از این نظرات آبدوغ خیاری نزارید.آقای جلیلی با امتیازی بالا نرفتند که بخواهند امتیازی از دست بدهند.و این اخوان گرام بودند که مردم را….. میدانستند که ارایشان را با یک کیسه آرد بدست می آوردند.

 • نظریان wrote on ۲۶ مهر, ۱۳۹۲, ۱۱:۴۷

  باسلام و عرض ادب جناب اقاى دکترجلیلی پویائى حیات اجتماعى هر جامعه اى مرهون اندیشه اى پایدار و جهد و تلاش و رفتارى نیک و منشى بزرگ و روح جوانمردى مردانى نستوه است انشاا … به یمن الطاف الهى و به شکرانه همت والاى حضرتعالی توسعه و ابادنى منطقه را بادرایت و مهارت ارتباطى موثر با دستان پر فروغ تان شاهد باشیم.خداقوت

 • مراد بختیاری wrote on ۲۶ مهر, ۱۳۹۲, ۲۳:۴۱

  حبیب عزیز ، خواهران و برادران من مردم رنج کشیده و مظلوم مسجدسلیمان هستند نه با آن برادران 16 ساله نسبتی دارم نه با این دکتر تازه از راه رسیده ، هر کس برای مردم شهر کاری کند برادر من است ، آوردن وزیر و معاون وزیر به شهر هم برای مردم نان و آب و شغل نمیشود ، بهتر است بجای این تعصبات کورکورانه به اشخاص ، کمی هم به مردمی که حقوقشان نادیده و پایمال شده توجه کنی ، آقای دکتر جلیلی هم تا بحال هیچ کار مثبتی نکرده ، هر وقت برای مردم قدمی برداشت و کاری کرد قاطعانه از او حمایت میکنیم ، تا بحال که فقط شعار داده و ژست عاقل اندر سفیه گرفته!!

 • شهروند wrote on ۲۷ مهر, ۱۳۹۲, ۹:۳۹

  در پاسخ به مرادبختیاری باید عرض کنم تا آنجا که من پیگیری کردم و حتی اگه کمی زحمت به خودت میدادی در همین سایت هم خبر بازدید معاون وزیر رو میخوندی متوجه میشدی که معاون راه روستای وزیر بود که در حوزه انتخابیه حضور پیدا کرد و باید از جاده های روستایی سرکشی میکرد پس لطف کنید از این به بعد شما هم نظر آب دوغ خیاری نده از قدیم گفتن اول یه سوزن به خودت بزن بعد ی جوال دوز به مردم.در شرایط تحریم هیچ کاری نمیشه انجام داد خدا اموات جلیلی را بیامرزه که فراموشمون نکرده

 • مراد بختیاری wrote on ۲۷ مهر, ۱۳۹۲, ۱۸:۰۶

  شهروند ، کاملا حق با تو و جناب حبیب است من ازتون معذرت میخوام !

 • مراد بختیاری wrote on ۲۷ مهر, ۱۳۹۲, ۱۹:۳۲

  البته باید دید نظر مردم رنجدیده مسجدسلیمان در مورد این نظرات آبدوغ خیاری چیست ؟ من مطمئن نیستم مانند شما فکر کنند و احتمالا به مشکلات با منطق و خارج از زد و بندهای سیاسی و طایفه ای مینگرند!!

 • شهروند wrote on ۲۹ مهر, ۱۳۹۲, ۸:۵۸

  خوبه حداقل جرات عذرخواهی رو داری اما هیچ وقت سریع در مورد دیگران قضاوت نکن من نه از منظر سیاسی و طایفه ای به مقوله نپرداختم و هیچ نسبت طایفه ای هم با نماینده ندارم پس سریع قضاوت نکنیم

 • مسعود wrote on ۳ آذر, ۱۳۹۲, ۱۰:۱۳

  سلام وخسته نباشی خدمت جناب آقای دکتر جلیلی از این که نیم نگاهی به مشکلات مردم محروم گلگیر هم داری از شما تشکر می کنیم

 • خ اسکندری wrote on ۴ دی, ۱۳۹۲, ۱۴:۳۱

  سلام:با خوندن نظرات شهروندان ادم متاثر میشه چرا ما مردم مسجدسلیمان وگلگیر همیشه با دعوا و توهین نظر خود را میدهیم چرا مشکل خود را با زبان حال بیان نمیکنید اقای جلیلی نماینده ما هستند و قابل احترام میباشند و همین که مشکل ما مردم گلگیر را نادیده نگرفتند و اطمینان خاطر به ما دادند که نگران تحصیل فرزندان خود نباشیم جای تقدیر و تشکر دارد تاکنون که عملکردشان رضایت بخش بود و ما نباید از دکترجلیلی انتظار معجزه داشته باشیم تشکر از زحمات دکترجلیلی

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی