یک اتفاق تاسف آور/ رها شدن یک بیمار با لباس بستری در حیاط بیمارستان ۲۲ بهمن مسجدسلیمان + تصویر

یک اتفاق تاسف آور/ رها شدن یک بیمار با لباس بستری در حیاط بیمارستان ۲۲ بهمن مسجدسلیمان + تصویر

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- صبح امروز در حیاط بیمارستان ۲۲ بهمن شهرستان مسجدسلیمان یکی اتفاق ناخوشایند باعث جلب توجه مراجعین به بیمارستان شد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان یکی از بیماران این بیمارستان با لباس بستری در حالی که علائم بیماری و عدم توانایی راه رفتن در او مشهود بود در حیاط بیمارستان رها گردید و گویا ایشان به دلیل پایان مدت بستری ترخیص شده است اما از آن جایی که هیچ کس  برای ترخیص ایشان مراجعه نکرده ایشان را از بخش بیرون کرده اند.

در پی این اتفاق خبرنگار سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان در تماسی با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان، جویای این ماجرا شد. مرتضی اکبری گفت: ایشان یکی از کارتن خواب هایی ست که تقریباً هر از چندگاهی به بیمارستان مراجعه و تحت درمان قرار می گیرد اما پس از پایان درمان کسی برای ترخیص او مراجعه نمی کند. وی ادامه داد: علیرغم تماس های مکرر با اداره بهزیستی متاسفانه هیچ اقدامی برای بردن ایشان نشد….

نادر بابا احمدی رییس اداره بهزیستی شهرستان مسجدسلیمان در پاسخ به خبرنگار سایت باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان که از او در همین ارتباط پرسیده بود گفت: به هیچ وجه این مسئله جز وظایف اداره بهزیستی نمی باشد. وی ادامه داد: بهزیستی چندین مرکز نگهداری دارد که با شرایط خاص که در قانون آمده است می تواند افراد را پذیرش کند. یکی از این مراکز در صورت درخواست و کمک مالی خانواده و امکان پذیرش مرکز، دوم مرکز دی آی سی که یکی از مراکز گذری کاهش آسیب است. این مرکز برای کنترل آسیب‌های اجتماعی اعتیاد به وجود آمده و معتادان پرخطر و در معرض ابتلا به بیماری‌های عفونی نظیر ایدز، با مراجعه به این مراکز، از امکانات رایگان مثل سرنگ و برنامه‌های آموزشی رایگان استفاده کنند اما یکی از شرایط این است که معتاد قادر به راه رفتن باشد و بتواند کارهای شخصی اش را انجام بدهد. سوم مرکز شلتر که از ۸ شب تا ۸ صبح از چنین افرادی مراقبت می کند که این مرکز نیز تنها از افرادی که قادر به انجام کارهای شخصی خود باشند نگهداری می کند. ضمن آن که گاهی با دستور مقام محترم قضایی از افراد مجهول الهویه نیز نگهداری می شود …

علی ایحال اتفاق امروز در بیمارستان ۲۲ بهمن مسجدسلیمان اتفاق ناخوش آیندی بود که قطعاً از سوی اهالی رسانه تا حصول نتیجه پیگیری خواهد شد. رها شدن چنین فرد با چنین شرایط خاص که حتی قادر به راه رفتن نبود به هر دلیلی کار پسندیده ای نیست و امیدوارم مسئولین ذیربط از جمله رییس شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان و ریاست دانشگاه علوم پزشکی پاسخگوی این اتفاق باشند…

 

درباره نویسنده

10809مطلب نوشته است .

۹ Comments on “یک اتفاق تاسف آور/ رها شدن یک بیمار با لباس بستری در حیاط بیمارستان ۲۲ بهمن مسجدسلیمان + تصویر”

 • علی رضا wrote on ۲۵ اردیبهشت, ۱۳۹۷, ۱۵:۳۷

  درود بر شرفتان که چنین مسائلی را منتشر می کنید. اگر تو خارج بود الان خیلی از مسئولین می بایستی استعفا می دادند.

 • منوچهر wrote on ۲۵ اردیبهشت, ۱۳۹۷, ۱۵:۴۲

  تنها می توانم بگویم متاسفم. امیدوارم مسئولین به دنبال توجیه کردن نباشند و رسما عذرخواهی کنند

 • علی wrote on ۲۵ اردیبهشت, ۱۳۹۷, ۱۹:۴۶

  واقعا جای تاسف داره
  با مسببین این امر باید برخورد قانونی بشه

 • فرج الله صالحی wrote on ۲۵ اردیبهشت, ۱۳۹۷, ۲۰:۱۴

  با سلام متاسفانه این اتفاق اگر برای شهرهایی مثل اصفهان و تهران رخ می داد الان رییس جمهور مجبور بود ورود کند اما متاسفانه در شضهر من مسئولین به سادگی از این مسائل می گذرند. امیدوارم مسئولین بهداشت و درمان جسارت عذرخواهی از مردم را داشته باشند بدون آن که بخواهند توجیه بیاورند.

 • فرشید wrote on ۲۵ اردیبهشت, ۱۳۹۷, ۲۰:۱۵

  اگر در کشوری مثل چین این اتفاق می افتاد وزیر عزل می شد

 • کاشانی wrote on ۲۵ اردیبهشت, ۱۳۹۷, ۲۰:۱۶

  آقای فرماندار لطفا پیگیری و نتیجه را اعلام فرمایید

 • شیرانی wrote on ۲۵ اردیبهشت, ۱۳۹۷, ۲۰:۱۹

  آقای مرادی حواست باشه شکایتت نکنند بگن چرا دیدی و نوشتی !!!!!

 • قربانی wrote on ۲۶ اردیبهشت, ۱۳۹۷, ۱۵:۳۱

  الان شروع می شه هر کسی بندازه گردن دیگری. کی بود کی بود من نبودم

 • هنرمند wrote on ۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۷, ۱۳:۴۸

  باید به حال این شهر تاسف خورد
  !!!

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی