طوفان زرد فیوز برق را پراند/ نفت مسجدسلیمان ۳ برق شیراز ۰

طوفان زرد فیوز برق را پراند/ نفت مسجدسلیمان ۳ برق شیراز ۰

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- یوسف خدامرادی: هفته سی‌ام لیگ برتر – استادیوم شهید بهنام محمدی

چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه ۹۷ – ساعت ۱۶:۴۵

نفت مسجدسلیمان ۳ – برق جدید شیراز ۰

گل: پیمان میری (۴۳ و ۶۳) میلاد خدایی‌اصل (۸۳

داور: موعود بنیادی‌فر / کمک داوران: قهرمان نجفی و براتعلی مولوی

اخطار: مسعود پورمحمد (نفت) – میثم شاه‌مکوندزاده، حمید نوری (برق جدید

تماشاگر: شش هزار نفر

نفت مسجدسلیمان: مسعود پورمحمد، محمد خان‌احمدی، مجید ایوبی، مجتبی بیژن، میلاد خدایی‌اصل، امیرحسین  موسی‌زاده، حمید نعمتی، اکبر آفاقی (۱+۹۰- حسین دوستدار)، محمد علی‌نژاد، پیمان میری (۹۰- محمد مهری) و میلاد میداودی

سرمربی: محمود فکری

برق جدید شیراز: آرش ملک علیایی، میلاد احمدی، ایمان کیانی، میثم شاه‌مکوندزاده، مجید جلالی‌فر، وحید جلالی، پوریا زارع، سیامک کوهنورد، محمد علی‌مردانی (۶۲- حمید نوری)، وحید شاکرنقی (۶۰- فرزان دانا) و ابراهیم مرادی (۷۹- محمدرضا احمدی

سرمربی: رحمان رضایی

خلاصه بازی

تیم نفت مسجدسلیمان در بازی خانگی مقابل برق جدید شیراز با سه گل به پیروزی رسید.

زردپوشان نفت مسجدسلیمان در اکثر دقایق نیمه اول کنترل توپ را در اختیار داشتند، اما دفاع فشرده یاران برق جدید تا دقایق پایانی این نیمه، کمتر اجازه‌ی خلق موقعیت‌های مسلم گلزنی را به شاگردان فکری می‌داد و دروازه‌بان‌های دو تیم تا اواخر این نیمه کار سختی نداشتند.

نفتی‌ها در دقیقه ۳۸ در پی برخورد شوت میلاد میداودی به دست مدافع میانی تیم میهمان می‌توانستند صاحب ضربه پنالتی شوند که داور مسابقه چنین اعتقادی نداشت و دستور به ادامه بازی داد. ضربه سر دقیقه ۳۹ میداودی هم به بیرون رفت و در نهایت تیم نفت مسجدسلیمان در دقیقه ۴۳ نیمه اول مزد میدانداری و مالکیت توپ را با گل پیمان میری گرفت تا در وقت استراحت بین دو نیمه برنده به رختکن برود.

نفت): نفوذ محمد علی‌نژاد از منطقه چپ خط دفاعی برق جدید شیراز و ارسال زیبای این بازیکن به تیر دوم با ضربه سر میلاد خدایی‌اصل مدافع پیش تاخته‌ی نفت مسجدسلیمان تبدیل به گل سوم شد.

در ادامه این نیمه، ضربه دقیقه ۷۰ محمد علی‌نژاد عرض محوطه شش قدم تیم برق‌جدید را طی کرد، شوت زمینی دقیقه ۷۳ میلاد میداودی در دو مرحله توسط ملک علیایی مهار شد و ضربه فنی اکبر آفاقی در دقیقه ۷۶ از بالای دروازه شیرازی‌ها به بیرون رفت.

نفت مسجدسلیمان در دقیقه ۸۳ گل سوم را هم درون برق‌جدید شیراز جای داد و این بار میلاد خدایی‌اصل برای زردپوشان نفت گلزنی کرد تا شاگردان محمود فکری یک برد پرگل خانگی را در استادیوم مسجدسلیمان به هواداران تیم‌شان هدیه کنند.

نفتی‌ها با این پیروزی ۶۰ امتیازی شده و به صدرنشینی در جدول لیگ یک تداوم بخشیدند.

شرح گل‌ها

نفت): اکبر آفاقی مهاجم نفت آرش ملک علیایی دروازه‌بان برق جدید تک به تک شد و پس از اینکه سنگربان تیم میهمان ضربه آفاقی را برگشت داد، پیمان میری با یک ضربه بغل پای دقیق دروازه برق جدید شیراز را گشود

نفت): در پی اشتباه فاحش آرش ملک علیایی دروازه‌بان برقی‌ها در دفع ضربه حمید نعمتی، توپ به پیمان میری رسید و ضربه زمینی میری در دهانه دروازه برق جدید با دخالت مدافع تیم شیرازی به درون دروازه غلطید تا گل دوم زردپوشان نفت به ثبت برسد.

بازیکنان نفت مسجدسلیمان که می‌دانستند یک گل حاشیه امنیت مناسبی برای کسب پیروری نیست، در این نیمه برای افزایش تعداد گل‌های زده بازی تهاجمی را در دستور کار داشتند و پس از طراحی چند حمله در دقیقه ۶۳ روی اشتباهات دروازه‌بان و مدافع برق‌جدید و فرصت طلبی پیمان میری به گل دوم دست یافتند تا با استرس کمتری بازی را دنبال کنند.

درباره نویسنده

10269مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی